d1arsenovski

Aqua fun hotel Hurgada

33 poruke u ovoj temi

Cao svima :) Vratila sam se pre par dana, tacnije u ponedeljak. Mi smo promenile 4 sobe da bismo dosle do zeljene (kad kazem zeljene, mislim prvenstveno na higijenu i na starost sobe, nisam od onih koji izvoljevaju, ipak je u pitanju hotel sa 3 zvezdice ali mi je ovo jako bitno).

Prvo smo dobile staru sobu, sa 4 kreveta, a nas je 3, bez kade, frizidera, zavesa, posteljine, icega. Sa peskom na ulazu, videlo se odmah da nije ciscena dugo. Totalno razocarenje... Bolju sobu biste dobili da ste otisli u neki apartman u Grckoj... Odmah smo je zamenile iako je bilo 3h ujutru. Otisle smo na recepciju i odveo nas je u novu, koja nije bila nista bolja, ali u svakom slucaju cistija od prethodne. Sobar nam je obecao da je to samo prinudno, tj. do sutra kad ce nas odvesti u novu sa kojom necemo imati problema. Ta treca soba je bila u prizemlju, sa leve strane, odmah je izlazila na more i bazen, nova, i cela 3 dana cinila se kao savrsena. Onda je pocela da curi klima sa sprata iznad i poplavila nam sve stvari u regalu. Pozvale smo menadzera hotela da sam vidi problem, njegova reakcija je bila i vise nego razocaravajuca, video je i on kolika je steta, poslao je majstore da poprave, ali posto ni posle dva puta nisu uspeli, prebacili su nas u sledecu, cetvrtu sobu, iz koje nismo mrdale do kraja letovanja. Posle svega ovoga bio je i red :) Soba se nalazi na spratu, isto gleda na bazen, nova je potpuno, sa novim krevetima, posteljinom, kompletno opremljenim kupatilom, fenom, friziderom, sefom, lampama, lezaljkama i sl. Ako nekog zanima broj sobe je 238.

Pored ovoga, sve ostalo je bilo super. Hrana je raznolika, za svakog po nesto. More naravno kao i na svakoj egipatskoj plazi prelepo, bazen cist. Jedina zamerka za plazu je sto morate da ustanete jako rano da biste zauzeli mesto bas na samoj plazi. Postoji mnogo rusa koji verovali ili ne vec u 5 ujutru trce sa peskirom ispod ruke da zauzmu mesto ne bi li tamo boravili do poslednjeg zracka sunca. Jedno vece smo videle zenu kako u pola 1 nosi svoj peskir i ostavlja ga na lezaljci, to je vec preterivanje ako mene pitate. Elem, do 8 je vec sve puno. Sto se tice bazena, tamo uvek imate mesta, pa ako i vas predju neki rusi pa krenu da setkaju nocu i zauzimaju mesta znate sta vam je ciniti :) Animatori su jako zanimljivi i postoji sirok spektar stvari koje mozete da radite dok ste na plazi. Postoje vezbe koje svako jutro drze animator i jedna mala plava preslatka animatorka (posebne pohvale za nju, devojka za razliku od svog kolege koji vezbe drzi 10 min, vezba sa zenama i do sat vremena!) zatim odbojka, vaterpolo, akvabik, kuglanje... Naravno postoje zanimacije i uvece, od 22h pa na dalje, zurke pored baste, karaoke i sl...

Sto se tice izleta, iste su kao i pre dve godine kada sam bila, ako nekog zanima neko pita na private, znate da ovde nije dozvoljeno pominjanje imena agencija i bilo kakvo reklamiranje. Kad sam vec pomenula egipat pre dve godine i sada, samo da kazem da su dosta napredovali sto se tice svega. Cistoce ulica, napadnih prodavaca, kafica koji tad maltene nisu ni postojali. Sve pohvale :)

Konacan utisak je da i pored problema sa sobom, utisak o samom hotelu je dosta zadovoljavajuci, uostalom ne treba nikad pamtiti nesto lose, vec dobro. Hotel ce biti jako lep kad se zavrsi, zaista mukotrpno rade na tome. Ako nekog zanima jos nesto sto nisam pomenula neka mi pusti poruku, rado cu odgovoriti. Pozdrav svima putuju ovde :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da je nekoliko ljudi imalo problema sa sobama (tj nas 7 je bilo u mojoj grupi kad sam ja isla). Bukvalno smo samo drugarica i ja dobile savrsenu sobu. Jeste nam rekao da ima samo prizemlje al kad smo rekla da smo bila prosle godine i da hocemo sprat tu je bio kraj price. Poneo je dva kljuca i ponudio da vidimo prizemlje, naravno kako nismo htele odmah nas je odveo u sobu na spratu koja je bila super. Jedan dan sam vratila 2 prljava peskira koje nam je sobar ostavio kao ciste i tada slucajno upoznala menadzera Mr. Badrya koji mi je za sve sto je trebalo izasao u susret. A sto se tice lezaljki i plaze, znali su nas takodje od prosle godine tako da su nas uvek cekale iste lezaljke. Sva sreca pa pamte ko slonovi tako da uz malo osmeha i koju funtu sve je lako. Opustis se i uzivas :pardon:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imacu ovo u vidu ako opet budem isla u ovaj hotel ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka