gaga 11

Porto Carras

346 poruka u ovoj temi

mi smo bili u poseti kod prijatelja i nisu nam nista naplatili i kupali smo se na njihovoj plazi i kasnije bazenu ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili u poseti kod prijatelja i nisu nam nista naplatili i kupali smo se na njihovoj plazi i kasnije bazenu ...

I koristili ste ležaljke na plaži hotela ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koristili smo hotelske lezaljke i peskire i to smo bili u nekoj borovoj sumici i uzivali ...

e da ... kasnije smo rucali u restoranu na plazi (naravno platili) i onda se kupali na bazenu sa slanom vodom ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ali su postavljene table po plaži da je to plaža samo za goste hotela.

Kako ste prošli naplatnu rampu na samom ulasku u kompleks?

Izmenjeno (dadi-bg)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dosli smo jedrenjakom sa nasim prijateljima ... oni su tamo redovni gosti godinama ...

ove godine nameravamo da ih opet posetimo s' tim da cemo kolima do njih pa cemo videti kako ce to da prodje ...

rekli su nam da samo najave goste i nema problema jer su i njihovi kumovi bili kad i mi, a oni su dosli kolima ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ali prosečan turista koji nema prijatelje u hotelu i nije pristigao jedrenjakom na žalost mora da plati tih 6 eura i ne može da dobije narukvicu i da se kupa na plaži hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to jeste :(

izvinjavam se na losoj informaciji ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas mi to nekako bezveze..mislim ok da se plati ulaznica, to mi je normalno, ali da ne mozes da se kupas gde hoces, to mi je bezveze..odvajaju te kao da si kuzan Boze me oprosti..

Mislim da onda necu ni otici tamo..jos cu se raspitati na licu mesta..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

po meni je bezveze biti tamo a nevideti sam komplex, ali ako naplacuju i potom nedaju da se kupas na plazi to je bezobrazluk!

p.s. rekose mi da ispravim - nije jedrenjak nego "sportska jedrilica" ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze da se obidje kompleks, koji i nije bog zna sta, dosta je oronuo i podseca na ogromne hotele iz stare Juge.Plaza za goste je lepa ali suncobran i lezaljke su preskupi.Sve u svemu ne isplati se svracati pored tolikih lepih a besplatnih plaza/za ustedjene pare kilo jagnjetine u Sartiju 25eur/.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marjanche, sto posto si u pravu..bolje je obici sijaset besplatnih i mozda jos lepsih plaza i sto da ne, pocastiti se jagnjetinom.. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ali prosečan turista koji nema prijatelje u hotelu i nije pristigao jedrenjakom na žalost mora da plati tih 6 eura i ne može da dobije narukvicu i da se kupa na plaži hotela.

Mi smo bili prosle godine (2011) juna u Melitonu i nikakvu narukvicu nismo dobili niti sam je primetio kod bilo koga od gostiju. Mozda to vazi oko hotela Sitonija, mada ne bi imalo smisla da tamo sprovode takvo pravilo a kod Melitona ne.

Bas mi to nekako bezveze..mislim ok da se plati ulaznica, to mi je normalno, ali da ne mozes da se kupas gde hoces, to mi je bezveze..odvajaju te kao da si kuzan Boze me oprosti..

Pa, kao i mnogo sta u zivotu, zavisi od tacke gledanja. Tebi je bez veze ovo, a meni je bezveze da se ja i moja porodica koji smo platili 2000+ EUR za letovanje, pored ostalih gostiju hotela takmicimo za "mesto pod suncem" (u stvari, za mesto u hladu) sa nekim ko je platio 6 EUR. Nebitno ko ima koliko para da plati, nego vec i za same goste hotela je "tesno", a ljudi koji mogu da plate 6 EUR ima mnogo u okolini pa sta bi bilo da se pola Neos Marmarasa zaputi na ovu plazu ispred hotela? Mozda zvuci malo elitisticki, ali mislim da nije. Probaj da se zamislis u obrnutoj ulozi pa kazi iskreno sta bi ti bilo bez veze a sta ne.

A sad malo o mojim utiscima o ovom hotelu, sto bi moglo mozda da pomogne nekome u izboru destinacije za letovanje:

Plac kompleksa je stvarno ogroman i impresivan. Ne znam tacno kad je hotel sagradjen (nije skoro), ali je uradjen dosta ambiciozno. Tu i tamo sam primetio zub vremena na delu, ali nista strasno. Sve se i dalje prilicno dobro odrzava i cisto je i u hotelu i oko hotela.

Sad ne mogu da se setim da li smo uzeli Family room ili Junior suite, ali je soba bila dosta prostrana i ocigledno je renovirana u zadnjih par godina tako da je sve u sobi bilo kao novo.

Uzeli smo polupansion. Hranom smo bili prilicno zadovoljni, kako u pogledu izbora tako i ukusa. Boravili smo i u hotelima sa 5 zvezdica sa manjim izborom hrane, kao i u hotelima sa 4 zvezdice sa vecim izborom hrane. Znaci, ima mesta za poboljsanje ali ne smeta mi ni ovako. Jedina zamerka koju imam na hranu je sto neka jela koja ispadnu popularna pa se brzo razgrabe nemaju dopunu pa mozes i da ostanes bez toga ako si kasnije dosao na obrok (uglavnom se odnosi na veceru).

U vezi obroka imam prilicno veliku zamerku na osoblje koje te posluzuje za vreme jela. Imam utisak da su vecinom neiskusni mladi ljudi koji su zavrsili skolu za neku drugu delatnost pa im je ovo samo letnji posao. Nisu ni mnogo naletni da te usluze. Nije da su namrgodjeni ili neljubazni, ali kad narucim pice uz veceru, dok mi donesu pice ja vec pojeo veceru.

Plaza je super. Cista, pesak ili sitan sljunak, a more kristalno. Dubina onako srednje, ni prebrzo do duboke vode, ni predugacak plicak.

A sad ono najglavnije, zbog cega i ove godine idemo opet tamo: 'LADOVINA!

Duz cele plaze izmedju dva hotela raste neko veliko drvece (verovatno i vise vrsta, ne secam se) koje pravi odlicnu hladovinu na dobrih nekoliko metara unutar plaze, kao i na delu staze pored plaze. Ja i moja porodica obozavamo more i lepo vreme, ali zbog stetnosti sunca gledamo da se sto manje izlazemo istom. Ranijih godina kad nam je stariji sin bio beba i malo dete, bili smo ujutru na plazi do 10-11, pa u sobu, pa popodne opet na plazu od 16-17. Em je smaranje za odlazak i dolazak na plazu (pogotovo kad nije bas blizu), em sta raditi u maloj sobi 4-5 sati sa malim detetom?

Ovde ne. Ceo bogovetni dan smo napolju na plazi, a sakriveni od sunca debelom hladovinom. Za nas premija. Sad stariji sin ima 11 godina, a imamo i prinovu od godinu i po dana, pa nam je opet vazno da budemo u hladu.

Uvece nema bas mnogo sta da se radi u rezortu (znam da u Sitoniji ima diskoteka za mladje, ne znam da li ima neka zabava i za odrasle). Oko marine ima mini luna park, restoran sa zivom grckom muzikom, par butika i nekih drugih radnji i jedan mali supermarket.

Ako neko ima jos nesto da pita, rado cu odgovoriti ako znam.

Btw, ako neko zna za jos neki hotel sa hladovinom na plazi, molim vas kazite da ne idem svake godine na isto mesto. Ja trazio i nisam nasao (bar koliko moze da se vidi po slikama na sajtovima hotela). Ne mora da bude Grcka.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

"Pa, kao i mnogo sta u zivotu, zavisi od tacke gledanja. Tebi je bez veze ovo, a meni je bezveze da se ja i moja porodica koji smo platili 2000+ EUR za letovanje, pored ostalih gostiju hotela takmicimo za "mesto pod suncem" (u stvari, za mesto u hladu) sa nekim ko je platio 6 EUR. Nebitno ko ima koliko para da plati, nego vec i za same goste hotela je "tesno", a ljudi koji mogu da plate 6 EUR ima mnogo u okolini pa sta bi bilo da se pola Neos Marmarasa zaputi na ovu plazu ispred hotela? Mozda zvuci malo elitisticki, ali mislim da nije. Probaj da se zamislis u obrnutoj ulozi pa kazi iskreno sta bi ti bilo bez veze a sta ne."

ako gledamo sa te strane ... u pravu ste :D ...

"A sad ono najglavnije, zbog cega i ove godine idemo opet tamo: 'LADOVINA!

Duz cele plaze izmedju dva hotela raste neko veliko drvece (verovatno i vise vrsta, ne secam se) koje pravi odlicnu hladovinu na dobrih nekoliko metara unutar plaze, kao i na delu staze pored plaze. Ja i moja porodica obozavamo more i lepo vreme, ali zbog stetnosti sunca gledamo da se sto manje izlazemo istom. Ranijih godina kad nam je stariji sin bio beba i malo dete, bili smo ujutru na plazi do 10-11, pa u sobu, pa popodne opet na plazu od 16-17. Em je smaranje za odlazak i dolazak na plazu (pogotovo kad nije bas blizu), em sta raditi u maloj sobi 4-5 sati sa malim detetom?

Ovde ne. Ceo bogovetni dan smo napolju na plazi, a sakriveni od sunca debelom hladovinom."

to je i meni ostavilo najbolji utisak ...

"Btw, ako neko zna za jos neki hotel sa hladovinom na plazi, molim vas kazite da ne idem svake godine na isto mesto. Ja trazio i nisam nasao (bar koliko moze da se vidi po slikama na sajtovima hotela). Ne mora da bude Grcka. "

ima ih dosta samo mi recite da li vas interesuje krit ?

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima ih dosta samo mi recite da li vas interesuje krit ?

Interesuje me (skoro) sve: Grcka, Spanija, Italija, ... (Turska mozda malo manje; takodje bez Crne Gore, Hrvatske i Bugarske).

Na Kritu smo bili jednom, u mestu Agia Marina blizu Hanie, i bilo je super. Apartman nam je bio pored plaze, a izmedju nas i plaze bilo je neko drvece (doduse ne mnogo). Za malo da i ove godine ponovo odemo tamo.

Samo ti nabroj sve sto znas (ako te ne mrzi). Hvala.

P.S. Molim te nemoj da mi persiras.

Izmenjeno (dukester)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda Ostrvo Thasos grad Limenas a plaza Tarzanas pored grada je, zavucena i mirna u debelom hladu. http://tarsanas.gr/index.php Nedaleko, 25km odatle jedna od najlepsih plaza na Tasosu Pachis Beach. borovina na plazama.

Izmenjeno (peneda2010)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26040
    Ukupno tema
    868995
    Ukupno poruka