gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

Sithonia je za izbegavanje, Meliton je OK

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih se slozio. Ja sam bio pre 2 godine a pricao sa covekom koji je isao kada i ja a i prosle godine. Uplatio sam i za 2019 ali su me iz agencije zvali da su zeznuli cenu i da treba vise da platim pa sam ih oterao u tpm.

Hrana je super, ima puuuuno izbora. Nije preteranog kvaliteta ali za taj novac fantazija. Pice je jedino losije ali kazu mi ljudi koji idu u all incl cesto da je to svuda isto. Mene jedino smarale muve u restoranu unutra a pcele napolju.

 

Animacija nije postojala prosle godine, valjda ima nesto sitno tipa odbojka pikado.....

 

Sobe su odlicne. Jeste to star namestaj ali kupljen da traje 100 godina. Duseci udobni. U kupatilu mermer star 30 godina sigurno. Meni je bilo bitno da je cisto i da su kreveti udobni, sto jeste.

 

Ako niste isli idite obavezno, bas je lep kompleks. Imate neki vozic koji vozi po kompleksu pa ce vam tek onda biti jasno sta je 4500 hektara.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ne bih se slozio. Ja sam bio pre 2 godine a pricao sa covekom koji je isao kada i ja a i prosle godine. Uplatio sam i za 2019 ali su me iz agencije zvali da su zeznuli cenu i da treba vise da platim pa sam ih oterao u tpm.

Hrana je super, ima puuuuno izbora. Nije preteranog kvaliteta ali za taj novac fantazija. Pice je jedino losije ali kazu mi ljudi koji idu u all incl cesto da je to svuda isto. Mene jedino smarale muve u restoranu unutra a pcele napolju.

 

Animacija nije postojala prosle godine, valjda ima nesto sitno tipa odbojka pikado.....

 

Sobe su odlicne. Jeste to star namestaj ali kupljen da traje 100 godina. Duseci udobni. U kupatilu mermer star 30 godina sigurno. Meni je bilo bitno da je cisto i da su kreveti udobni, sto jeste.

 

Ako niste isli idite obavezno, bas je lep kompleks. Imate neki vozic koji vozi po kompleksu pa ce vam tek onda biti jasno sta je 4500 hektara.

I sta bi na kraju, jel si odustao od PC ili su oni odustali od naplate razlike, 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma odustao sam, za taj novac koji su oni trazili  letujem 2x. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan

da li je neko sada u hotelu Sitonija ili je vec bio ove sezone

potrebna je jedna informacija posto uskoro idemo tamo

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni treba svaka informacija jer putujemo za dva dana a cujem od poznanika koji su trenutno tamo da je hrana ocajna u hotelu sitonija!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vec unazad par godina neko kuka na hranu, neko je hvali...ukusi su razliciti ....ili kako se kome zalomi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni hrana konkretno prosle godine bila super,,,, samo ne treba jesti sve svaki dan inace dosadi jer je prilicno isto ali prosle godine bilo dosta ribe i morskih plodova i prasece pecenje  i stosta ali deca ko deca samo pomfrit i spagete i pice... cak i na plazi bilo hrane solidne kad se ubode,,, mnogo kolaca i nije za dijetu

ove godine smo u melitonu

od polovine jula

ako je neko u sitoniji koje su boje ove godine narukvice jel opet plave ili su promenili treba da nabavamin za decu zbog tobogana....

hvala unapred ako neko postavi sliku 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne pljuju zato sto su im očekivanja realna,koliko para,toliko i muzike....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za iznos koji je potrebno platiti za Porto Carras postoje MNOGO bolje opcije u Grckoj, ovo je stvarno uzasno, danas dosao do bar-a, trazim cetiri piva, a barmen kaze “Ne moze, jedno pice po coveku”, pa ima li to negde...uhh, katastrofa.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@bigboy

Pozdrav, molim te da kazes koji iznos, ukoliko nije tajna, i koje su to MNOGO bolje opcije, da uzmemo u razmatranje.

Nemoj ovo shvatiti kao provokaciju, zaista nije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

trenutno je od 2000 do 3000e za 2 odraslih i 2 dece do 13g.  za te pare mozes da biras (ako ima mesta): Lagomandra beach, Blue Dolphin, Antigoni beach i jos par hotela na plazi....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, nije bas da treba 3000€ za PC Sithonia, a od navedenih hotela ne vidim koji hotel nudi AI uslugu. Pogledao sam i fotografije tih hotela, ni tu ne vidim sta bi bilo bolje.

Ne patim od zvezdica, niti mislim da su polazatelj necega znacajnog, ali svi ovi drugi hoteli su 4 zvezdice.

Ne branim PC, nije savrseno, ali ne znam u kom hotelu se pije Coca cola iz staklenih flasica, ili iz limenki umesto sa aparata...

 

PC Sithonia je hotel za ljude umerenih ocekivanja, to je izgleda najvaznija napomena za ovaj hotel :-).

Izmenjeno (BobanMax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je u cenovniku Travellanda....zavisi od sobe,datuma i br.gostiju

A za ovo drugo....svako ima svoje misljenje i zna sta mu odgovara, hoce li da plati nesto unapred i da ne zna sta ce da dobije i da ustaje ujutru da zauzme lezaljku ili ce da izabere sta hoce, gde hoce i da  plati ako mu odgovara tj. da plati lezaljku tek kad legne na nju i dobije coca-colu u limenci ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka