gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

 

Ulaz je 10 eura (juče bili neki pa zato znam) ali nemaš ni piće uz to

Dobije se ležaljka u beach baru Plaz skroz levo na Kohi plaži.

Inače je jedna ležaljka na "fensi" delu 8€ (2 kom i suncobran su 16€, club sendvič/burger 10-11€, ne dobije se voda uz kafu itd, baš dranje).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Има ли кога у Порто Карасу?

како је прошло ово невреме?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo stigli pre dva dana, tj dva dana posle tih poplava. Ja nista ne primecujem, sve je i vise nego ok. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dejanajb84

to su uvalice ka Toroniju? Zar nisu daleko za pešaka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma ne....vjerovao ili ne ova druga je 50 metara od Kohi plaže, a prva je 1.5km dalje. Dakle u kompleksu P.Carras udaljenosti do 3 km prvih 5 plaža, ako želiš ucrtaću ti lokacije na google map

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ide li neko i sledece god u PC?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem krajem juna :-) Da li ima jos nekog ko je planirao da ide tada ili ranije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos. Mi idemo 20 juna. Jedva cekam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neki novi izvestaj iz hotela za ovu sezonu??? Mi putujemo u julu sa malom bebom i klinko od 6 god.pa me zanima kakvo je stanje ove godine :) inace zna li neko Da li ima onih stolica za hranjenje beba i krevetica za bebe???

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Masha85 Agencija preko koje ste rezervisali salje upit za decije krevetice, proverite sa agencijom.

mi putujemo 30.juna, nadam se da ce se do tada neko javiti sa izvestajem kako je u ovoj sezoni.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gocavuk I mi idemo 30-tog  :D

Odakle krecete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo dok kisa pada a ja lezim u sobi hotela sithonia da napisem par reci pa mozda nekom i pomognem da uzalud ne baci novac i provede letovanje u nerviranju.

Ukoliko letujete preko agencije travelland zaobidjite ih na dugo i siroko! A evo i zasto.

 

Prvi dan kad stigosmo u hotel u 17:35 popodne, sa malim detetom, ne nadjosmo nista osim vode i tocenih sokova. Dete gladno, all inclusive uplacen ali ceka se do 7. Nema veze preguracemo. Umorni smo pa sve nam smeta. Bice od sutra bolje. 

Sutra...krece nase letovanje.

Posteljina se menja na (ne mogu reci koliko dana) dizanje opste frke u hotelu i trazenje cistacice pa ko to ne uradi ta ista se ne zameni ni po 7 dana. Peskire i tolet papir takodje morate sami traziti uz svadju i nerviranje (i tako rade svi gosti iz srbije). O opranom kupatilu ni ne razmisljajte.

Hrana u restoranu je toliko siromasna i jednolicna ali necete ostati gladni, to i nije bitno ali jeste da su redovi ogromni i da jajs na oko cekate po 15 min. Osmeh od osoblja necete dobiti nikada. Voce na plazi, jer je all, je narandza i ponekad kivi. Od hrane mimo d r i vecere ukljucuje lisnato testo sa eurokremom i prazno. Sladoled je u restoranu pa kome se da neka ide po njega. Beli stolnjak u restoranu ni ne sanjajte. Od prilike izgleda kao studenska menza. Za viljusku se takodje potrudite pa je sami trazite po restoranu. 

Da biste dobili peskir za plazu po kom ostavite 20 eura na recepciji (valjda ce nam to vratiti kad krenemo). Nemate se kome zaliti jer vas niko ne dozivljava.

Agenciju mozete kontaktirati koliko hocete ne reaguju uopste. 

Ljudi su ocajni i jako nezadovoljni. Sve ukupno ne vredi vise od 500 eura za 10 dana po porodici. A placeno je mnogo vise.

Nisam neko ko trazi dlaku u jajetu. Letovala sam i u hotelima sa 2 zvezdice ali ovo je zaista ispod svakog proseka.

Sramota je za travelland da ovako nesto "uvale" ljudima koji za ovo odvajaju po celu godinu i na kraju se peru od svega. 

Ako nekog nesto konkretno zanima slobodno neka pita. Ja sam ovo malo nabacala...ali to je na brzinu kako mi sta padne na pamet.

E da...plaza je lepa...tj voda je cista dok ovaj gore deo oko lezaljki niko ne cisti ali dobro je.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako nije bilo prosle godine

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Cleopatra

Mi krecemo iz Lazarevca, vi? Da li ste smesteni u Sitoniji ili Melitonu?

 

srecan puuuutttt

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka