gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

Hotem je bio pun jos kada smo dosli. Guzve su samo za lezaljke, pizzu i pomfrit. Animacije ima u centralnom delu, pa ako ustanete u 3 ujutru da zauzmete lezaljke sigurno cete nam preneti utiske. Mi smo isli skroz desno jer je tamo najmanja guzva. 

 

Nista nisam podmicivao recepcionarku, vec prosto 70% hotela ima sea view.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mi smo jos uvek u hotelu. Guzva jeste velika ali kao sto rece Sil222ver samo na tim mestima.

Mi 2 dana uopste nismo mogli naci nijednu lezaljku, trazili smo da nam obezbede ali nisu imali. Samo su rekli da su narucili veliki br lezaljki. Mi smo ta 2 dana isli na druge lepse plaze. 

Vidim da ljudi uvece ostavljaju stvari i tako zauzimaju lezaljke. Jednom su sve pobacali na gomilu. Bila je frka.

Zadnjih nekoliko dana je moj muz isao oko pola 6 da zauzme i vec je veliki br bio zauzet ali smo morali tako jer kasno idemo na plazu.

Kada ni mi neko sada ponudio 100eu dnevno da ostanem ja ne bi izdrzala. Dojadilo mi je sve. U neke hotele smo se vracali vise puta ali u ovaj ne vise, hvala.

A i predugo smo posteno ovde. Animacije moze se reci da nema jer idu 2-3 njih i nesto improvizuju na po 5min. Disko uvece za manju decu u 20:30. Mojw dete od 10g nije za to.

Neko je pitao za besplatne restorane: postoji kineski, italijanski i grcki besplatno svaki.po 1 u toku boravka. Ali nista posebno. Izbegnete guzvu i promenite malo

U glavnom restoranu mi je nekako sada jednolicna hrana podseca me na studentsku menzu. Ima mnogo muva unutra a napolju osa, oni ne stignu da pociste stolove pa sam cesto ja sklanjala da bi seli. Fale im radnici zbog kolicine stolova i gostiju iako svi zure i ne stizu. Opet hrane ima za svakoga ali nekako sve butaju od predhodnog dana pa to malo dosadi. Grcko vece - srpska muzika katastrofa. Neki curkuzanti kao predstave uvece - amateri.

Inace 99% je Srba u hotelu. Skoro pa svi sa malom decom ne znam da li uopste ima parova bez dece. Ali meni to nije smetalo zaista.

Plaza onako, za Sitoniju prosek. Voda se vec fino zagrejala. Pesak nije onaj za kofice i modlice jer je krupan.

Ali zato smo videli neke prelepe plaze sa obe strane Sitonije i tamo i rucali vise puta.

Vodu morate kupiti kome treba u sobi ali ima blizu marketa. Gazirani sokovi i kafe svuda i ok su zaista

Obilazak vozom nista posebno. Vinariju treba obici posebno ko zeli. Jahanje konja 35eu sat, sportovi na vodi 30 pa navise. Golf samo za profesionalce.

Plaza Meliton je potpuno odvojena i tamo se ne moze jer sve sobe imaju svoje mesto ma plazi.

Internet samo u sobama ali uvece secka dosta...

Hotel ima 5* samo zbog velicine, bazena i prostora okolo. Realno 4 mozda i manje, kako se kome zalomi i kakve prohteve ima a i strpljenja.

Pozdrav svima

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Evo mi smo jos uvek u hotelu. Guzva jeste velika ali kao sto rece Sil222ver samo na tim mestima.

Mi 2 dana uopste nismo mogli naci nijednu lezaljku, trazili smo da nam obezbede ali nisu imali. Samo su rekli da su narucili veliki br lezaljki. Mi smo ta 2 dana isli na druge lepse plaze. 

Vidim da ljudi uvece ostavljaju stvari i tako zauzimaju lezaljke. Jednom su sve pobacali na gomilu. Bila je frka.

Zadnjih nekoliko dana je moj muz isao oko pola 6 da zauzme i vec je veliki br bio zauzet ali smo morali tako jer kasno idemo na plazu.

Kada ni mi neko sada ponudio 100eu dnevno da ostanem ja ne bi izdrzala. Dojadilo mi je sve. U neke hotele smo se vracali vise puta ali u ovaj ne vise, hvala.

A i predugo smo posteno ovde. Animacije moze se reci da nema jer idu 2-3 njih i nesto improvizuju na po 5min. Disko uvece za manju decu u 20:30. Mojw dete od 10g nije za to.

Neko je pitao za besplatne restorane: postoji kineski, italijanski i grcki besplatno svaki.po 1 u toku boravka. Ali nista posebno. Izbegnete guzvu i promenite malo

U glavnom restoranu mi je nekako sada jednolicna hrana podseca me na studentsku menzu. Ima mnogo muva unutra a napolju osa, oni ne stignu da pociste stolove pa sam cesto ja sklanjala da bi seli. Fale im radnici zbog kolicine stolova i gostiju iako svi zure i ne stizu. Opet hrane ima za svakoga ali nekako sve butaju od predhodnog dana pa to malo dosadi. Grcko vece - srpska muzika katastrofa. Neki curkuzanti kao predstave uvece - amateri.

Inace 99% je Srba u hotelu. Skoro pa svi sa malom decom ne znam da li uopste ima parova bez dece. Ali meni to nije smetalo zaista.

Plaza onako, za Sitoniju prosek. Voda se vec fino zagrejala. Pesak nije onaj za kofice i modlice jer je krupan.

Ali zato smo videli neke prelepe plaze sa obe strane Sitonije i tamo i rucali vise puta.

Vodu morate kupiti kome treba u sobi ali ima blizu marketa. Gazirani sokovi i kafe svuda i ok su zaista

Obilazak vozom nista posebno. Vinariju treba obici posebno ko zeli. Jahanje konja 35eu sat, sportovi na vodi 30 pa navise. Golf samo za profesionalce.

Plaza Meliton je potpuno odvojena i tamo se ne moze jer sve sobe imaju svoje mesto ma plazi.

Internet samo u sobama ali uvece secka dosta...

Hotel ima 5* samo zbog velicine, bazena i prostora okolo. Realno 4 mozda i manje, kako se kome zalomi i kakve prohteve ima a i strpljenja.

Pozdrav svima

 

 

Hotem je bio pun jos kada smo dosli. Guzve su samo za lezaljke, pizzu i pomfrit. Animacije ima u centralnom delu, pa ako ustanete u 3 ujutru da zauzmete lezaljke sigurno cete nam preneti utiske. Mi smo isli skroz desno jer je tamo najmanja guzva. 

 

Nista nisam podmicivao recepcionarku, vec prosto 70% hotela ima sea view.

 

Тешко да има слободних лежаљки и у 3:00 - заузете су нон стоп...

danika i sil222ver су све лепо описали а ја ћу, пошто је интернет лош, то учинити кад се вратим кући.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li vozić vozi samo po hotelskom kompleksu ili ide do Neos Marmarasa? Može li se do Neos Marmarasa stići duž plaže pešaka?

Izmenjeno (Natasa S.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li vozić vozi samo po hotelskom kompleksu ili ide do Neos Marmarasa? Može li se do Neos Marmarasa stići duž plaže pešaka?

 

Возић само по комплексу, не иде у Н.Мармарас...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U blizini desne strane kompleksa nalazi se jedna od 2 gradske plaze Neos Marmarasa. Od te plaze do centra ima da se pesaci. Moja preporuka je da bolje odete brodicem - lepsi je dozivljaj i traje oko 30 minuta.

 

Ako izlazite iz kompleksa peske, duz plaze, obavezno ponesite karticu, inace cete imati problem sa obezbedjenjem. To se meni desilo (ronio da trazim skoljke), jedva su me pustili nazad (trazili mi broj sobe, ime i prezime, preko motorole) i zamolili me da sledeci put nosim karticu ili da im se javim kada izlazim peske van kompleksa zbog ronjenja.

 

Vozic vozi samo po kompleksu i ne izlazi napolje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se vratili i proveli prelep odmor u ovom hotelu.

Ovaj hotel ima pre svega odlicnu plazu sa bas bas cistom vodom, kao i prelepo okruzenje. Plazu karakterise krupniji pesak kao na lagomandri, relativno postepen ulazak u vodu kao i prirodni hlad na istoj. Postavljeni su odlicni suncobrani od trske odgovarajuce velicine. Problem na plazi je postojanje samo jednog bara, i s' obzirom da je plaza dugacka dosta moze se desiti da treba da se pesaci 3-4 minuta do bara plus jos toliko nazad. Sto moze biti problem na najvecem suncu. Da bi se ovo olaksalo preporucujem nosenje malog posluzavnika, jer olaksava nosenje pica do lezaljki. Ili ustajanje u 6 da se zauzmu lezaljke blizu bara. Mozda smesno zvuci ali ljudi su to radili i veoma je korisno. Drugi najveci problem jeste guzva na lezaljkama. Ima ih generalno do 9. Ja sam isao svaki dan izmedju 8 i 9 da ih zauzmem, i isli smo skroz desno do kraja i uvek nalazio u prvom redu. Tamo je dosta suncobarana slobodno pa nam je bilo super i zbog decije igre. Ima ljudi koji su dolazili i u 11 na plazu i uvek pronalazili lezaljke. Animacije ima samo kod bara i ima neki raspored za aktivnosti pa mozete pratiti. Mi nismo bili zainteresovani.

 

Sto se tice okruzenja hotela, mi smo koristili samo igralista za decu. Ima ih 2, jedno kod naseg a drugo kod hotela Meliton. Kod melitona je bolje, ali i kod Sitnije je dobro. Dole je tepih koji imitira travu. Uvece uvek ima neko desavanje, Grcko vece (sa muzikom djurdjevdan, mesecina i tako), pozoriste, brazilsko vece itd. Ima postavljena bina za predstave i nama je bilo ok, tj deci. Za setnju uvece nemate potrebe bilo gde da idete, mi smo setali i po maslinjacima, i po zbunju i gde sve ne.

 

Sto se hrane tice ona je odlicna, malo dosadi pri kraju ali i dalje je odlicna. Ima jedno 15 glavnih jela sa mesom pa ako vam se nista ne svidja onda vi i niste za hotelsku hranu. Ono sto je mene nerviralo jeste da za dorucak se iskljucuju aparati za gazirane sokove, a za rucak i veceru aparati za kafu. Takodje su me nervirale muve unutra, a na terasi pcele. Ja sam zeleo da se hranimo na terasi jer se u restoranu previse usmrdimo na hranu, ali deca su vristala zbog pcela.

 

Pice je generalno lose u hotelu. Negazirani sokovi su kao fruvita razvodnjena. Gazirani su dobri. Vino kiselo i uzasno, zestoka pica neka no name nisam ih ni probao. Pivo je neko zorbas 3.8% alkohola, ukusno ali da bi se opustio treba 6 da popijes.

 

Kada dodjete u hotel parkirate najbolje je ispred hotela odmah i izbacite kofere i torbe. Onda auto pomerite na parking dok supruga na recepciji uzima broj sobe. Broj sobe dajete portiru i oni vam za 10-15 minuta dopremaju prtljag do sobe. Na recepciji vam traze broj debitne kartice kao garanciju za peskire. Dobijate kartice za peskire koje uzimate u prizemlju (sprat nize od lobija , slovo B u liftu) u spa centru.

 

Prilikom odlaska mozete da zatrazite paket za rucak, on je onako sirotinjski, imate neki odvratni sendvic, sokic, vodu, neku strudlu isto odvratnu i vocku.

 

Sobe su sasvim ok, mi nismo nesto boravili u njima. Kreveti udobni, namestaj star. Ima nekih fleka po tepihu i zavesama, fugne malo gadne u kupatilu ali nam nista nije smetalo.

 

Opsti utisak je dobar, hotel jeste star ali je sve to napravljeno da traje 100 godina. Usluga ok, ali ono sto je najbitnije super plaza i prelepo more. Kao i hrana za decu.

 

Evo par slicica

 

 

Pogled sa terase

swwyue.jpg

 

Plaza

9pw2km.jpg

 

Nesto mi tinypic zakucava, moracu kasnije da dodam

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sil222ver само још да провалимо која вода истиче у море из оних цеви...

Све си лепо описао, додаћу да се од првог јула променио састав гостију, има много мање наших, мањи је проблем око лежаљки (нема толико заузетих преко ноћи), већа потрошња пића која се плаћају за шанком (стигли Руси)...све из аутомата и даље лоше, благо речено, пиво и ок за ову врућину...

Данас били на плажи Исла (гужва), а пре пар дана Дестеника, поред Торонија, сјајна плажа, ићићемо опет. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li postoji neki dres kod prilikom odlaska na večeru, mislim kratke pantalone za muškarce ili sl... da se pripremimo i na to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvanicno postoji ali niko ne postuje.

 

Savass ja sam se isto zapitao ali sam onda uvideo dosta dece kako se bas u toj vodi igra i kapiram da je neka recica... ima i neka laguna odmah na kraju plaze, ka neosu.

 

Jos 30 juna je bilo mnoooogo manje ljudi i na plazi i u hotelu. Termin pd 20 juna je rasprodat jos u januaru.

Izmenjeno (sil222ver)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko vino od 200 evra.

124c27l.jpg

Ispred vinarije

2ypbsb8.jpg

Srpsko vece

2egg2g6.jpg

Neka panorama ako sam uspeo upload :)

33za8hj.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Оно је било српско вече?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mesecina joj joj, joj joj.

 

Mislim cigansko, kako oces :)

 

Imam i snimak, neko mu stavio 10 evra na sintisajzer.

Izmenjeno (sil222ver)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:hahaha::hahaha::hahaha:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog u PC. Mi putujemo 20-tog dajte neke informacije recimo da li se popravila situacija sa lezaljkama na plazi, ima li guzve kao i da li su popravili negazirane sokove :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka