gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

 

Jesu li bar lepi? :D:D:D

Онако...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakvi peskiri. Moja zena i jastuke nosi. Kada nas vide komsije pitaju gde se selimo...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima li ovaj hotel animatore,neko desavanje uvece za decu?

 

Prethodnih godina:

Tokom dana klimatizovana igraonica unutra (za decu do 10 godina) a ima i srpskih animatora (od prosle godine). Za tinejdzere imaju specijalan program tokom dana, uglavnom su desavanja napolju u hladu. Za odrasle akvabik.

Mini disco uveče - uglavnom za deco do 10 godina. Posle mini diska ide zabave za odrasle: karaoke, grcko vece.

U principu ima za svakoga ponesto.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 20.juna izgleda da ćemo biti prvi :)

Sad sam i ja malo zbunjena zbog komentara koje čitam

Depozit nam nisu tražili mada sam nešto načua da traže zbog mini bara u sobi, da li  zna neko nešto o tome?

Takodje me zanima kakve su sobe sa bočnim pogledom na more tj sa koje su strane...

 

a za utehu sil222lev i ja nosim jastuke gde god da idemo :)

 

Zna li neko kakvi su ležajevi za decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi idemo 20.juna izgleda da ćemo biti prvi :)

Sad sam i ja malo zbunjena zbog komentara koje čitam

Depozit nam nisu tražili mada sam nešto načua da traže zbog mini bara u sobi, da li  zna neko nešto o tome?

Takodje me zanima kakve su sobe sa bočnim pogledom na more tj sa koje su strane...

 

a za utehu sil222lev i ja nosim jastuke gde god da idemo :)

 

Zna li neko kakvi su ležajevi za decu?

 

Depozit je zbog kartica za peškire. Mini bar je bio prazan, tj. dobija se 2 flaše vode prilikom check-ina i to je to (pre 2 godine smo dobili paket od 10 flaša voda za 10 dana, a prošle godine samo 2 flaše od 2l). Sve ostalo možete uzeti u purple baru u hotelu, u baru na plaži ili baru kod bazena, obzirom da je all inclusive, u neograničenim količinama . Služi se prava coca cola, fanta i sprite (nisu kopije), pivo, vino, ledeni sladoled u čaši, voda. U baru uveče prave fine koktele, imaju žestoka alkoholna pića (uključujući i viski) - sve to ulazi u cenu.

Što se tiče bočnog pogleda na more, veći deo hotela ima bočni pogled (i na istočnoj i na zapadnoj strani). Mi smo jedne godine imali pogled ka bazenima, a jedne godine sa suprotne strane bazena. Bolji je pogled gde su bazeni, ali je bučnije.

Ležajevi za decu su pomoćni ležajevi, u principu ništa specijalno, ali može fino da se spava, moja deca nisu pravila problem. Svako dete ima svoj pomoćni ležaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

First of all we would like to thank you that you chose Sithonia 5* Hotel Porto Carras Grand Resort for your vacation. I would like to inform you that  AI concept includes the three meals of the day (breakfast, lunch, dinner) for free in our main restaurant. Second, in the Purple bar you can drink for free alcohol of local brand names. This is valid from the morning till midnight. As far as the water is concerned, the two bottles of water that you will find in your room are for free. If you want to order more is with extra charge.

 

Evo email sto su mi odgovorili. Indijanci. A ja pitao i kada mogu da udjem u sobu to su zaboravili...

 

Pise local brand za pica. Nisam neki alkos tako da mi nije ni bitno. Ali po ovome nema viskija. Meni treba neko pivo na plazi, i mozda vino uz veceru i to je to...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo i prošle i predprošle godine pili i koktele i viski. Takodje, gazirana pića su 100% bila original. Vodu uvek možete da uzmete ili na aparatu ili u baru. Čak mozete da tražite i flaširanu vodu u purple baru pa da odnesete u sobu, to nije bio problem. E sad, kako će biti ove godine, to ne znam. Mi ove godine idemo na drugo mesto :)

Što se tiče dolaska, u sobu mozete uži posle 14h. Ako na dan dolaska ne stižete na ručak, možete na dan odlaska da tražite na recepciji da vam spreme lunch paket: dobijaju se sendviči, kolači, voće, vode i sokovi, što baš bude zgodno za put.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala druze (sa RFS verujem).

Dobio sam all inclusive concept za 2017 godinu od jedne nase agencije. Ako neko hoce neka mi pusti email na PP pa da mu prosledim. Stoji za viski rum itd da su ukljuceni u cenu. A beach bar i wet bar se otvaraju u 11 stoji.

 

Nego jeste li isli na golf ili u kazino? U kazinu cu ici sigurno malo da igram poker jedno vece. Znate li mozda kako ide za ulaz, i koji su blindovi :) A u ovom all inclusive konceptu pise da se dobija jedan sat staza valjda gratis i korpa loptica za golf. Sta god mu to znacilo. Ja bih isao na neki kurs ili nesto tako. Ko ceo ceo dan da lezi na lezaljci ko ludak?? Nisam taj tip, mogu 2-3 dana tako, napunim baterije i onda hocu nesto da radim. Dok moj kum recimo kada bi mogao tobogan sa terase da ga spusti na lezaljku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno svima.

U hotel se ulazi od 14h

U jednoj agenciji su mi rekli da se daje depozit 500eu ili kartica zbog korišćenja mini bara  pa se vraća kad se odjavljuje, ali sada mi to nisu rekli

Depozit za peškire se daje u skoro u svim hotelima sa all po 10-20eu po poškiru, Nadam se da se menjaju svaki dan.

Za kazino sam čula da je 20eu min da se udje, ali ima automata :)

Što se jal i pića tiče ma sigurno ima dovoljn o i za sve

Mene najviše brine ta gužva o kojoj svi pričaju i to što nema ležaljki, ali mi smo uvek zadnji na doručku i svuda, na plažu idemo kad stignemo ali mrzim redove.....nadam se da u restoranu nije baš tolika gužva

 

Ah da, ima li uveče mesta gde može onako lepo da se zavali uz kaficu a i moj suprug divani cigaru i pije koktel.

I ima li u sobama aparata za kafu ja rano ustajem i volim da sedim na terasi :)

Mi smo sutra tamo, 15 noći,  iz Niša smo pa krećemo kasnije, ako nekome treba info - od sutra popodne sam na raspolaganju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Прошле године, у јулу, већ од 9:00 није било слободних лежаљки на плажи која је ближа хотелу, код Мелитона полупразно...Мини бар није постојао, сем две флаше воде по доласку...пешкири се мењају сваки дан, поред базена...на оброцима су гужве, мада зависи кад дођете (од 7:30 нема никога - ја проверио).

 

First of all we would like to thank you that you chose Sithonia 5* Hotel Porto Carras Grand Resort for your vacation. I would like to inform you that  AI concept includes the three meals of the day (breakfast, lunch, dinner) for free in our main restaurant. Second, in the Purple bar you can drink for free alcohol of local brand names. This is valid from the morning till midnight. As far as the water is concerned, the two bottles of water that you will find in your room are for free. If you want to order more is with extra charge.

 

Evo email sto su mi odgovorili. Indijanci. A ja pitao i kada mogu da udjem u sobu to su zaboravili...

 

Pise local brand za pica. Nisam neki alkos tako da mi nije ni bitno. Ali po ovome nema viskija. Meni treba neko pivo na plazi, i mozda vino uz veceru i to je to...

Пиво је било на точење, неко грчко, Зорбас...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala druze (sa RFS verujem).

Dobio sam all inclusive concept za 2017 godinu od jedne nase agencije. Ako neko hoce neka mi pusti email na PP pa da mu prosledim. Stoji za viski rum itd da su ukljuceni u cenu. A beach bar i wet bar se otvaraju u 11 stoji.

 

Nego jeste li isli na golf ili u kazino? U kazinu cu ici sigurno malo da igram poker jedno vece. Znate li mozda kako ide za ulaz, i koji su blindovi :) A u ovom all inclusive konceptu pise da se dobija jedan sat staza valjda gratis i korpa loptica za golf. Sta god mu to znacilo. Ja bih isao na neki kurs ili nesto tako. Ko ceo ceo dan da lezi na lezaljci ko ludak?? Nisam taj tip, mogu 2-3 dana tako, napunim baterije i onda hocu nesto da radim. Dok moj kum recimo kada bi mogao tobogan sa terase da ga spusti na lezaljku.

 

Mi nismo usli na golf (bilo je bas pretoplo, znaci ako planirate da idete, obavezno prvo nabacite boju), a u kazino takodje nisam isao, posto nisam kockarski tip :) Vise sam voleo da budem u purple baru :)

Kazino se inace nalazi preko puta recepcije, dozvoljen je pristup samo punoletnima  i menjaju se evri za zetone pre ulaza. Zna da bude guzva jer cini mi se pocinje sa radom tek od 21h. U kazinu se pica placaju, nisu uracunata u cenu.

 

Ja toplo preporucujem da se poseti vinarija Porto Carras-a, koja se nalazi u okviru kompleksa i kojoj se ne moze prici kolima. Ali zato, ide vozic svakog dana od hotela Sitonija, preko hotela Melitona, pa onda do plaze sa druge strane pristanista Meliton (ta plaza se placa i nema nekog narocitoh razloga ici tamo), i onda ide do vinarije. Kod vinarije staje vozic i pravi pauzu nekih pola sata gde mozete degustirati vina. Nakon toga, vozic nastavlja dalje, prolazi pored golf terena (koji su uvek bili prazni), pa do male ergele i na kraju se vraca do hotela Sitonija. Vozic je besplatan i ide na svakih pun sat.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mene najviše brine ta gužva o kojoj svi pričaju i to što nema ležaljki, ali mi smo uvek zadnji na doručku i svuda, na plažu idemo kad stignemo ali mrzim redove.....nadam se da u restoranu nije baš tolika gužva

 

Ah da, ima li uveče mesta gde može onako lepo da se zavali uz kaficu a i moj suprug divani cigaru i pije koktel.

I ima li u sobama aparata za kafu ja rano ustajem i volim da sedim na terasi :)

 

Mi smo nekoliku puta u 11h tek odlazili na plazu, pa je bilo mesta. Naravno da se tada nece naci mesta odmah uz bar pored plaze, ili u prvom redu, ali 5 minuta hoda od bara i ima slobodnih lezaljki. Mesta ima dovoljno, jedino sto onda morate pesaciti do bara da bi uzeli pice/klopu/sladoled i mozda necete biti u prvom redu, ali mesta ima.

 

U restoranu moze da bude guzva u naletima, ali mesta za sedenje ima. Kad sednete, onda idete po klopu. Obzirom da je u pitanju svedski sto, ako zelite bas neko jelo gde se ceka, cekajte :) Ima vaspitanih i nevaspitanih ljudi, neki se guraju, idu preko reda, neki cekaju u redu minut-dva duze i opet sve bude ok. Ja spadam u ove druge :)

 

Uvece u Purple nije bilo neke preterane guzve, kad god smo dosli, bilo je gde da se sedne. Za grcko vece treba razervisati na recepciji, posto je broj ogranicen (ne doplacuje se nista)

 

Ako se dobro secam, ima aparata za kafu u sobi.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam svima.

 

Danika a da nam javite kako je? Mi smo za nedelju dana tamo.

Izmenjeno (sil222ver)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Javljam sil222ver bez brige :)

 

pozdrav svima i veliko HVALA

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka