gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

Pff... koji slepcizam. Valjda ima u hotelu da se kupi po normalnim cenama? Ili da svratim do lidla da kupim paket pri dolasku. 

 

Imas neki savet sta poneti? 

 

Kakav je wifi?

 

Ima li sef u sobi i da li ulazi u cenu?

 

Da li probati da posmitim recepcionara pri dolaaku za bolju sobu? Ovo se u egiptu radi

Izmenjeno (sil222ver)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u Porto Carrasu i ove i prethodne godine, oba puta u toku druge i trece nedelje jula

Prethodne godine smo dobili paket od 12x1.5 l vode, cekala nas je u sobi pri dolasku. Ove godine dobili 2 x 1.5l vode prilikom dolaska.

WiFi je bio prilicno dobar u sobi (u restoranu i Purple baru odlican, na plazi zavisi koliko ste blizu hotela), sef ima u sobi i ne doplacuje se. Sto se tice recepcije, iskreno nemam komentar, ovo je ipak Grcka, nije Egipat ili Tunis. Meni nije palo na pamet da ikog podmitim, mada su oba puta sobe bile dobro (prethodne godine cak mislim da smo dobili vecu sobu nego sto smo uplatili, a oba puta smo uplatili junuor suite sea side view)

Hrana je principu nije losa (necete ostati gladni, ima je dovoljno), relativno je raznovrsna, ali nije na nivou hotela od 5*. U Purple baru u toku dana i posle vecere nije bilo guzve (makar u periodu kada smo mi bili), barovi pored bazena i na plazi korektni (sokovi jesu prava Coca Cola i Fanta, nisu kopije; problem je sto zna da bude guzva pa se ceka 5-6 minuta), ali mi se cini da je prethodne godine usluga bila za nijansu bolja od ove godine.

Nadam se da je od pomoci

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala najlepse, pretpostavio sam za baksis. Mislim dacu sobaru neki euro ili sta vec. U egiptu moras svaki dan da ostavljas sobaru dolar dva. A na recepciji cim dodjes 10 eura da bi dobio dobru sobu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potvrđujem sve što je Bokkie napisao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam na korak od toga da ove godine uplatimo porto caras sitoniju,ali posle procitanih komentara,mislim da cu odustati.Nisam neka bolesna pedanterija,ali ako su bazeni tako prljavi,ako se posudje ne sterilise,a na stolu iznose prokisle salate,mogu da zamislim kako je tek nesto sto se ne vidi.Recimo,centralna klima,koja je leglo bakterija,virusa i raznih zaraza,cak iako se redovno cisti,pa onda posteljina,peskiri,kuhinja...Imam dvoje male dece i stvarno mi je na prvom mestu higijena i bezbednost hrane,sto od hotela sa 5 zvezdica,ocekujem da bude na najvisem nivou.

Neko rece,da je hotel postao dostupan i za SREDNJU klasu,pa se i ocekuje da usluga i higijena bude na nizem nivou,ali ja se ne slazem.Prvo cene uopste nisu niske,ali im ide u prilog to sto je kod nas Grcka malo vise izvikana,jer u Tursku bi se malo njih usudilo da ode zbog trenutne situacije,Crnu Goru necu ni da pominjem,Bugarska je lose kotirana zbog kontinentalne klime i Crnog mora,pa ne poseduje "morske"blagodeti,a Egipat,Tunis i te malo dalje destinacije,ipak,nisu za porodice sa malom decom.Onda,odemo u Grcku,dobro platimo,a nista ne dobijemo!

Tako da ,sada,stvarno,ne znam sta da radim.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jos hotela sa 5* na Sitoniji, noviji su i  mozda je tamo bolja situacija nego u PK. Ali to je vec za neku drugu temu da nas moderacija ne izbrise

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oduvek je I bio za srednju klasu. Ne stedi se na higijeni za srednju klasu. Hotel prosto propada iz nekog razloga ili vise razloga. Postoje jako skupi(skuplji) i dosta kvalitetniji, noviji hoteli na Halkidikiju. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da ove godine, sa cenom koja je bila 1300 10all za 2+2, krajem juna bilo jako povoljno ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da ima i drugih,mnogo boljih i sa cenama preko 5000e,ali se i na slikama vidi da je luksuz.U porto karasu su sobe mnogo manje i losije opremljene,bez izolacije,sa malim terasama i centralnom klimom,plaze su "ekonomicnije",sam se posluzujes i cekas u redu za pice i hranu, i sve je to meni ok,za pare koje platis,ali nikako ne mogu da prihvatim prljave bazene od kojih dobijes stomacni virus,prokisle salate i jos mnogo stvari kojih ne sme biti u hotelu koji se kotira sa 5 zvezdica.Neka onda spuste na realnih 4 ili 3,pa da svi znamo realno sta nas ocekuje.

Eto,ja bih uplatila,a ne bih znala.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A srednja klasa nema prava na 5*, ne razumem :(

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvar je u tome da nije ok za bilo koje kategorizacije da higijena bude na ivicu prihvatljivog. Da ne pricamo o bajatoj hrani. To nije uobicajeno ni, za hotele sa 2 zvezdice. I to nije standardno za srednju klasu. Na to niko, ili gotovo niko ne pristaje. Da ne idemo dalje u off...

Izvinite zbog gresaka, brzina:rolleyes:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ово за салате нисмо приметили, чистачице су биле ок, базене не користимо али их не препоручујем деци, ипак смо на мору, плажа сасвим солидна.

Не треба поредити Турске хотеле са Грчким, миљама су далеко, жао ми је што због ситуације не може да се иде.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 23 sata, iva nica je rekao/la:

 

Tako da ,sada,stvarno,ne znam sta da radim.

Poslala sam Vam PP

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno,teax!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog tamo? Mi idemo 21.6. pa ako ima nekog da javi kako je ove sezone :) Ako ne javicemo mi kako izgleda za ove sto idu posle nas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka