gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

Ja sam u Porto Carrasu trenutno. Plaza je lepa, ali lezaljki nema dovoljno, neophodno je ustati u 7 da bi se nasle slobodne lezaljke. Hrana u restoranu je odlicna i ima je dovoljno. Ponekad se ceka za neke stvari, ali nista strasno. Zato su barovi uzas!

Smatram da uopste nisam zahtevan gost, ali usluga ovde je skandalozno losa. Bar na plazi se otvara posle 10, a zatvara vec u 17.30. Redovi su ogromni. Dvoje barmena uzasno spori i smoreni. Sokovi na automatima razblazeni, sladoleda na plazi nema. Vrlo cesto fali casa, ponekad nestane i vode na automatu. 

Bar pored bazena radi od 12 do 17.30. U vreme popodnevnog boravka na plazi pice se moze doneti samo iz hotela, sto nije bas zgodno. A i tamo je uvek red. 

Nakon vecere je prakticno nemoguce uzeti pice u Purple baru u hotelu, guzve i redovi su ogromni.

Fali im ljudi kako bi m9gli normalno funkcionisati. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 6/23/2016 at 23:52, Summer je rekao/la:

Ja sam u Porto Carrasu trenutno. Plaza je lepa, ali lezaljki nema dovoljno, neophodno je ustati u 7 da bi se nasle slobodne lezaljke. Hrana u restoranu je odlicna i ima je dovoljno. Ponekad se ceka za neke stvari, ali nista strasno. Zato su barovi uzas!

Smatram da uopste nisam zahtevan gost, ali usluga ovde je skandalozno losa. Bar na plazi se otvara posle 10, a zatvara vec u 17.30. Redovi su ogromni. Dvoje barmena uzasno spori i smoreni. Sokovi na automatima razblazeni, sladoleda na plazi nema. Vrlo cesto fali casa, ponekad nestane i vode na automatu. 

Bar pored bazena radi od 12 do 17.30. U vreme popodnevnog boravka na plazi pice se moze doneti samo iz hotela, sto nije bas zgodno. A i tamo je uvek red. 

Nakon vecere je prakticno nemoguce uzeti pice u Purple baru u hotelu, guzve i redovi su ogromni.

Fali im ljudi kako bi m9gli normalno funkcionisati. 

Lezaljke fale ujutru do 11-12h,kada veliki deo Rusa napusti plazu i onda ih ima koliko volis,ali ako zelis dobro mesto onda ustanes u 5h i bacis peskir na zeljeno mesto.

Iznenadices se ,jer neces biti jedini.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je trenutna situacija u kompleksu, da li sve funckionise normalno?

Treba za 2 nedelje da putujem u Porto Carras

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Funkcionise sve kako treba,kvalutet usluge dosta slabiji nego prethodnih godina,evidentna je usteda  na svemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena ulaza za posetioce kompleksa je sada 10 eura po osobi. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Previse,stvarno ne vredi dati pare nizasta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U Saturday, July 02, 2016 at 22:22, Ljubicac je rekao/la:

Cena ulaza za posetioce kompleksa je sada 10 eura po osobi. 

Nama na rampi nijednom nisu trazili bilo kakav dokaz da smo gosti, samo kazemo Hotel Sitonija. Nije mi jasno kako ocenjuju kome treba da naplate ulaz, osim ako se sami ne prijavite.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U Monday, July 04, 2016 at 11:07, Summer je rekao/la:

Nama na rampi nijednom nisu trazili bilo kakav dokaz da smo gosti, samo kazemo Hotel Sitonija. Nije mi jasno kako ocenjuju kome treba da naplate ulaz, osim ako se sami ne prijavite.

Ne funkcionise to na rec,nego traze karticu od sobe i broj iste,bez toga je 10eur,osim u slucaju da imate jahtu vezanu u marini.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 08. jul 2016. at 10:11, trna je rekao/la:

Ne funkcionise to na rec,nego traze karticu od sobe i broj iste,bez toga je 10eur,osim u slucaju da imate jahtu vezanu u marini.

Ali ja pricam na osnovu sopstvenog iskustva, bili smo tamo od 20.6. do 1.7. ove godine. Ni prilikom prvog ni svakog sledeceg ulaska nam nisu trazili karticu. Upravo zbog toga sam prokomentarisala da mi nije jasno na osnovu cega ocenjuju kome treba da naplate ulaz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Usli u kompleks automobilom, bez ikakvih problema. "Dobar dan, zelimo da obidjemo hotel i popijemo kafu." "Dobar dan, izvolite". Kompleks samo senka nekadasnjeg sjaja. Aljkavo, neobuceno osoblje, kolica sa prljavim posudjem na vidiku gostima, zelene povrsine koje se ne odrzavaju. Umalo da ga uplatim pocetkom godine, lepa lokacija, ali je njegovo zlatno vreme po svoj prilici proslo.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 23.6.2015. at 10:48, puma87 je rekao/la:

Evo da i ja dam doprinos ovoj temi :) vratili smo se iz Porto Carrasa pre neki dan, otisli smo tamo totalno neplanirano (iako smo merkali hotel vec duze vreme) jer nam je iskrso neki last minute 2 dana pred polazak u hotelu Porto Carras Sithonia. Moram reci da dam veoma prijatno iznenadjena, jer sam mislila da u Grckoj nigde ne postoji onaj "turski all inclusive" na koji smo isli zadnjih par godina, ali me je Porto Carras razuverio. Kad to kazem ne mislim samo na hranu koja je stvarno super i koje ima i previse, nego na sve one aktivnosti i za decu i za odrasle u toku dana za koje su zaduzeni animatori. U hotelu su pretezno porodice, a ima najvise rusa i srba. Sobe su super, velike su i uredne, hrana kao sto rekoh takodje odlicna (ko ne nadje nesto sto mu se svidja taj ne zna sta hoce), od pica ima svega u neogranicenim kolicinama (ukljucujuci i viski i sampanjac npr.) do 12 uvece. Na plazi mozes da uhvatis i prirodan hlad, nema djubreta i pikavaca, i voda je bas cista i mirna bez talasa... wifi besplatan i  u sobama i na plazi, osoblje se trudi da svakom izadje u susret iako je hotel ogroman (mislim da ima preko 500 soba)... to je to u kratkim crtama, ako nekog jos nesto interesuje neka pita :)

 

I da, planiramo da sledece godine opet letujemo u ovom hotelu, jer smo generalno bili prezadovoljni odmorom  :) 

Ovaj hotel ne da ne liči na "turski All inclusive", nego je svetlosnim godinama daleko, bar u julu 2016...

Izmenjeno (savass)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam iscimao brata da obidje pre neki dan porto carras posto je u nikitiju, i on jadnik platio 10 evra da udje, i nisu mu dali ni tobogane da koristi niti bilo sta, vec samo da ide na neku valjda kohy plazu?? Koja je kaze u raspadu i 10 evra lezaljke... jbga bacio 20 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uplacen porto karas, gledao kalamitsi covece apartman 850 evra, ma... dodah jos 500 i eto mene u PC od 21.6. Imacete sveze utiske na pocetku sezone ko god hoce da ide.

Imam jedno pitanje, u vezi sa vodom. Da li uzimate u barovima flasice od pola litra neograniceno ili imaju one aparate pa sipaj? Imali smo lose iskustvo u jednom AI hotelu da ima 2-3 aparata u celom hoteu da kao sam sipas vodu, a hotel velicine PC.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Уплатио и ја од 23.06

Био прошле године, вода је била из апарата, није било флашица.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka