gaga 11

Porto Carras

356 poruka u ovoj temi

Da li je obavezno pice kada se uzmu lezaljke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je obavezno pice kada se uzmu lezaljke?

Lezaljke su slobodne za goste ,samo ih treba ujutru ugrabiti, kasnije oko 12 ima ih koliko hoces (opisano u postu iznad), pice uzimas na 2 beach bara kao i sladoled, kafe..itd., klopa je vrlo pristojna( obavezno supa, testenina ,riba, i 2-3 vrste mesa sa dodatcima od povrca,vrlo cesto i jagnjetina ili neko drugo pecenje) ima uvek svega( naglasak na odlicnim kolacima), uvece je sluze i na plazi ,par puta nedeljno,ima i par heppeninga vecernjih ,kao Grcko vece, svirka nekog benda,.. rezervacije su obavezne za sto na plazi, (sve je to u usluzi all inc.), ima i neki medjuobrok pre rucka ,ali ga nismo praktikovali.Zna da se napravi guzva na klopi i na barovima pa je manjak strpljenja kod gostiju cest slucaj (coktanje,stenjanje itd.) pogotovo nasih gore list.

Izmenjeno (trna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lezaljke su slobodne za goste ,samo ih treba ujutru ugrabiti, kasnije oko 12 ima ih koliko hoces (opisano u postu iznad), pice uzimas na 2 beach bara kao i sladoled, kafe..itd., klopa je vrlo pristojna( obavezno supa, testenina ,riba, i 2-3 vrste mesa sa dodatcima od povrca,vrlo cesto i jagnjetina ili neko drugo pecenje) ima uvek svega( naglasak na odlicnim kolacima), uvece je sluze i na plazi ,par puta nedeljno,ima i par heppeninga vecernjih ,kao Grcko vece, svirka nekog benda,.. rezervacije su obavezne za sto na plazi, (sve je to u usluzi all inc.), ima i neki medjuobrok pre rucka ,ali ga nismo praktikovali.Zna da se napravi guzva na klopi i na barovima pa je manjak strpljenja kod gostiju cest slucaj (coktanje,stenjanje itd.) pogotovo nasih gore list.

Hvala puno na ovoj informaciji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je od pica ukljuceno u all inclusive usluzi na plazi?Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je od pica ukljuceno u all inclusive usluzi na plazi?Hvala

Kafe ,sokovi ,pivo ,alkohol zestina ( ne znam tacno koji),neki koktel (obicno mohito) ,vino,sladoled( 3vrste),sokovi su bili do pola letovanja o.k. 100% ,amita ili slicni, a od polovine su ubacili neke na tocenje koji nisu obecavali.

Uglavnom sve sto vidis na sanku je ukljuceno.

Izmenjeno (trna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kafe ,sokovi ,pivo ,alkohol zestina ( ne znam tacno koji),neki koktel (obicno mohito) ,vino,sladoled( 3vrste),sokovi su bili do pola letovanja o.k. 100% ,amita ili slicni, a od polovine su ubacili neke na tocenje koji nisu obecavali.

Uglavnom sve sto vidis na sanku je ukljuceno.

Hvalal rezervisao sam standardnu sobu pa se nadam da ce nam biti lepo jos jednom hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav

procitao sam da ste letovali u porto karasu po super ceni.

zanima me prkeo koje agencije ste uplatili, kada i kako?

hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mouzenidis.rs to je sajt pa pogledaj. agencija radi samo grcku evo trece godine preko njih idemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel ima cena na sajtu, ja ih ne nalazim?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima.ukucas sam datum i hotel dobijes cene odmah. snacices se vec videces lnije tesko :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li neko da postavi slike soba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da i ja bih voleo da vidim slike od nekog ko je bio uzivo u hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo stavicu vam ja par slika, tu u forumu sam vec pisao misljenje o hotelu. Ovo je hotel "Sitonija" 2010.-e.

Pogled sa terase levo:

post-27562-0-68476000-1360277386_thumb.j

Pogled pravo:

post-27562-0-31849400-1360277624_thumb.j

Pogled desno:

post-27562-0-22741900-1360277664_thumb.j

Soba:

post-27562-0-90794800-1360277708_thumb.j

Soba:

post-27562-0-61810800-1360277742_thumb.j

Eto to je to. Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

24072012399.jpg

standardna, 2012.god.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima soba nije losa samo me buni sto je u jednoj sobi LCD tv a u drugoj obican stari mislim ne idem tamo da bi gledao tv al me ovo malo zbunilo>

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka