Pavle

NEA SKIONI

656 poruka u ovoj temi

Pozdrav

Ove godine ljetujem sa društvom u Nea Skioniju. Ovdje sam saznala sve važne informacije o samom mjestu, zahvaljujem se svima koji dijele informacije na  forumu.

Možda mi je promaklo, ali mislim da nisam nigdje pročitala da li na plažama koje vrijedi obići, kao što su :

- Kassandra beach u mjestu Paljuri (Cabana beach bar)

- White Season,Mola Kaliva

- COCUS beach bar u Posidiu

postoje tuševi? Vidjela sam na slikama da su plaže uređene ali nisam uspjela na slikama  uočiti tuš.

Ako neko ima informaciju, molim da odgovori.

 

Hvala

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Kseniji imate tuseve, za ostale dve ne znam.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidija, zahvaljujem se.

Pozdrav.

 

Izmenjeno (Mara1977)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje svima koji su putovali u Nea Skioni!

Da li mozete da mi kazete da li postoji rent a car u ovom mestu i mozda ako znate cene? 

 

Hvala unapred na odgovoru, pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Juce sam dosla iz Nea Skionija pa malo da podelim utiske. Smestaj u vili Irini fantastican i za svaku preporuku pogotovo za porodice sa decom jer ima prelepo dvoriste. Nea Skioni_divno malo ribarsko mesto sa dusom. Postoje 3 plaze od kojih po meni najbolja ona sa decijim igralistem. Voda fantasticna cista. 

Mesto je malo pa u skladu sa tim i cene su malo vise nego u okolnom Pefkohoriju i Haniotiju. Nisam videla renta kar ali sve ostale sadrzaje ima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice okolnih plaza odlicne su. U Posidiu sam bila  kod Encore beach bar i plaza je izvrsna, al se ne secam dal ima tuseve. Kafic je prelep, plaza peskovita u vodi sitan pesak. Hvala za preporuku. White season mi se dopao ali mi ne odgovar prilaz vodi. Plaza je manja u odnosu na ove dve al posto smo bili dan posle oluje bilo je puno jezeva. Za fotkanje je fantasticna. U vodi je kamenje al su oni napravili peskoviti putic u dubinu gde je pesak. Ksenija beach fantazija. Konkretno ovaj bar ima tuseve. Jako je velika guzva i prilaz vodi pesak postepen ulazak u vodu. Pored njega je prostor gde mozete staviti svoje peskire i suncobrane a onda nailazite na bar,zaboravih kako se zove, prelep al je 15 e po osobi lezaljka. Prelepo al preskupo doduse kako kome jer je i ona bio pun.  Eto ako mogu jos neku informaciju dati pitajte❤❤❤

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas, Ninavalentina, ako imate informaciju o cijenama u drugim beach barovima, i na ostalim plažama da napišete. I na drugim temama vidim da se spominju cijene dosta veće nego prethodnih godina.

Još jedno pitanje, da li se na plaže može donijeti svoje piće, voda, neka grickalica? Pretpostavljam da ima mjesta da se stavi i svoj sunobran.

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Nea Skioniju je plaza velika imate deo sa lezaljkama i deo gde mozete staviti svoj suncobran. Na Xenia beach ne daju da se nista unese al ja sam nosila vodu i deci grickalice i nimo nije pravio problem. Ne daju da se unose rucni frizideri ni veliki ni mali.  Nes je 4 e, sendvici 5,6,7 €.... u Skioniju je giros 3 + dodaci 0,30€, a u Pefhokoriju 2 i 2,5 + prilozi....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da se setim proslogodisnjih cena a ove paket vode 6x1.5.je 1 e. Dosta su cene vise nego kod nas. Jaja 6 kom 1.25e. Paradajiz 1.30e, breskve isto, grozdje od 2.5 do 3.6e Skioni je skuplji jer nema veci market al Hanioti preko brda ima tako da ste za 10 min u velikom marketu. Pica od 7 do 10e...pica u proseku 2.5 (koka-kola, sprite... kokteli od 5 e pa na vise....krofne i kukuruz na plazi 2e. Nadam se da sam malo pomogla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konkretno u Encore ima tuševa i kabina za presvlačenje kod njihovog parkinga, pored zgrade kafića, tamo je frape 4,5e, sokovi 3e, voćna salata 5e, hot dog i tost sendvič 3e. Ako hoćete da lezite na onom velikom ležaju sa baldahinima morate potrošiti 30e. A za normalne ležaljke klasika, platiš piće. Mesta za svoje suncobrane ima koliko hoćeš. U Skioniju ima tuš pored igrališta i ima ga na onoj maloj plaži kod ulaza u marinu. Cene klasika, frape i sokovi 3-4e. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ninavalentina, Masha 77, hvala  na informacijama,puno ste mi pomogli.

Našem društvu koje putuje zajedno želi da se priključi još jedan bračni par sa djetetom od 10 godina. Odlučili su u zadnji trenutak ali sada imamo problem smještaja.

Potreban nam je apartman sa 3 ležaja, period 10.08. do 17.08.2017. Sve gencije smo kontaktirali, slali e-mailove na adrese dostupne na internetu, ali su uglavnom odgovori negativni.

Ako imate e-mail adrese nekih smještaja u Nea Skioniju, imate kontakt vlasnika , molim vas pošaljite. Hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste probali u agenciji party travel? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledala sam i ponudu Party travel-a ali nije nam od pomoći.

U svakom slučaju hvala na informaciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Putujem u Nea Skioni prvi put 2.9. pa me zanima kakva je plaža ispred studija Sofia ove godine i koja je cena na plaži za dve ležaljke i suncobran. Takođe ako neko može da mi napiše da li ima bus i koliko često, koji ide do mesta i plaža koje ste spominjali (Posidi, Mole Kaliva, Lutra, Xenia beach, White Season,,...) pošto je gore napisano da nema rentakar u mestu a dolazimo busom u Skioni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jo ne mogu baš odgovoriti na Vasa pitanja ne znam gde je studio Sofia, ali glavna plaza sa lezaljkama je jako lepa (slika dole). to je deo gde imate i perkic na plazi za decu(ako treba). Pozdrav i lep provod

image-0-02-05-151c446d7d679a79e497a04fb24a3e16131fdebe82c49a42682a2cb2be7adfbe-V.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka