Pavle

NEA SKIONI

656 poruka u ovoj temi

ljuba 74

Hvala na informaciji. Mi smo tamo vec sledece nedelje, pa javljam utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, 15.7.2017 sa porodicom (dvoje male dece )putujem u Nea Skioni. Bicemo smesteni u kuci Irini. jel moze neko da mi malo priblizi mesto? Kakva je plaza, jel ima sadrzaja za decu, kakve s cene? krofne na plazi imali ih ? Da li je guzva? prvi put idem al izgleda mi jako lepo  Unapred hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam se juce vratila iz nea skionija, igraliste za decu postoji u centru mesta i tu je plaza koja uopste nije velika i krcata je srbima, pretezno sa malom decom. levo je jos jedna plaza sa nepristupacnim pristupom, tj kamenjem u vodi, a u nastavku jos jedna dugacka pescana plaza. ali dakle dalje od igralista za decu. cene su ok, krofne i kukuruz (koji lik nosi okolo u najlon kesi) se prodaju na glavnoj plazi. guzva je samo vikendom kada dodje gomila grka. ne znam za kucu irini, mi smo bili u vili peristerianos kod fontane i sab agencija nas je prevarila tako sto nam je naplatila dodatno za sobu sa direktnim pogledom na more, a onda je dala tu sobu nekom drugom kome na vauceru nije ni pisao broj sobe. mesto je malo, ima nekoliko prodavnica (preporucujem smile market, jer su tamo cene dosta nize) i pekara (preporuka za pekaru skroz levo, malo je zavucena i spolja deluje neugledno, ali zapravo imaju jako dobra i povoljna peciva). plaze su generalno potpuno neuredjene, ima nagomilane trave. ne bih preporucila nikome da ide tamo, ali kad vec idete, nadam se da cete se lepo provesti :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh.... hvala puno, nisam se nadala takvom izvestaju:shokiran: .Gledala sam fotografije videla da je mesto malo,al mi je delovalo ok.  Sta sad da se radi iskoristimo na najbolji moguci nacin, kolima smo pa cemo menjanti plaze. Hvala najlepse. I samo pitanje da li ima nekih kafica i restorančica, zaista nemam predstavu i o veličini mesta. Jos jednom hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Mi smo prošle godine bili i nije bilo ništa neuređenije ili prljavije nego na ostalim plažama. Travu nekada popodne nanesu talasi. Dešava se. Mi smo bili početkom septembra, nije bilo gužve i nama je bilo lepo. Nemam mnogo slika same plaže, ali to što imam postavljam, pa procenite.

 Restorana ima dosta , ali nisu nešto povoljni. Kafića ima takođe, ne brinite. Za decu u centru ima onih zanimacija na žetone. 0,5-1e po vožnji, igri... Nije loše da se razmrdaju u toku šetnje. :-)

 

Plaža.JPG

plaža ležaljke.JPG

pogled na plažu.JPG

voda.JPG

Izmenjeno (Madjaste)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U hvala puno. ove slicice izgledaju super. Na osnovu slicnih sam i odlucila da putujrmo tamo. Ovo je glavna plaza jel tako? :smajl:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Da, glavna i najveća u mestu. Levo od nje je jedna koja nije mala ali u zavisnosti od godine zna da bude kamenja u vodi. Recimo 2015.smo se najviše na njoj kupali, a 2016.je bilo u vodi dosta kamenja pa smo bili na ovoj sa slike. Na onoj desno od glavne nikada nismo bili pa ne mogu ništa da vam kažem. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično, cim ste bili dve god za redom to nesto govori.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su cene u restoranima, ako nisu bas povoljni :-)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Recimo da u tim restoranima, odmah uz plažu, ručak za dvoje odraslih i dete nije mogao biti ispod 35e! Pri tom ne govorim o nekim specijalitetima... Jeli smo klaskika lignje, suvlaki, grčke i ostale salate i sl...

 

Odlično, cim ste bili dve god za redom to nesto govori.:D

 

 Znaš kako, nije ovo najlepše mesto koje smo posetili...ali je lepo i našli smo neki kompromis. Kako smo prošle godine jurili Tasos i poludeli oko vijanja kvalitetnog smeštaja, i nismo uspeli, izabrali smo da se vratimo u Nea Skioni. Lepo mestašce. Jedino ne znam kako je u sezoni. Meni je bilo prelepo tamo posle 10.septembra kad se već dosta ispraznilo. Ne verujem da bih išla u sezoni. Prve godine nismo nešto obilazili plaže, ali sledeće jesmo... Ako ste kolima, odvojte dva-tri dana za druge plaže, ako volite da istražujete.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da i ja napišem koju reč... 

Nama se Skioni generalno svideo. Tražili smo mirno mesto za odmor i nismo pogrešili. Odmah ću reći da nije za one zahtevne koji traže extra plaže. Ali su potpuno upotrebljive. Suprug i ja smo putovali sa dvoje dece od 10 i 13 godina. Njima je bilo extraaaa. A i nama. Proučili smo mesto i nama je odgovarala najviše mala plaža na ulazu u marinu. A i bila nam je najbliža. Prvo sam bila skeptična zbog nekog kamenja na ulazu u vodu, ali ne dajte se zavarati. Nije svuda i ima prolaze do extra plićaka. Deo plaže kod igrališta je ok, ali već veoma nagao ulaz u vodu tako da ne bi preporučila za manju decu. Mada ko kako voli.  Na toj "trećoj"  plaži, tj najjužnijoj je isto lepo i pesak je svuda, nema kamenja, plićaka dosta. Čini mi se da je ta i najbliža smeštaju Irini za koji je neko pitao. Za klince extra. Bilo je na ove dve malo algi na koje se generalno kukalo po celoj Kasandri prošle nedelje. Ali ništa značajno. Uveče smo išli u Hanioti, Pefkohori i pobegli odatle glavom bez obzira jer je gužva jezivaaaa. A kako li je tek na plaži?. Afitos nas se očarao svojim posebnim šmekom, stvarno je prelepo, a i Lidl  jeftiniji?. Ko je kolima dole od srca preporučujem bar jedan dan posetu plaži iznad Posidija, Egeopelagitika. Plaža nas je raspametila. Može komotno da parira bilo kojoj na Sitoniji. Lepšu plažu, bistriju i čistiju vodu nisam još videla. A bila sam na dosta njih... 

Da ne zaboravim. Smeštaj u Galini apartmanima savršen. Još nisam bila u boljem smeštaju. 

Ako nekog zanima još nešto, pitajte... 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima zbog cega vam se toliko svidela E.plaza? Gledala sam je na slici, ne deluje nesto posebno, lepa jeste. I gde se tacno nalazi, ne mogu na mapama da je nadjem, ni na YT...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

Ima li neko info o Blue block apartmanima, vidim da je postavljano kao pitanje ali niko nije odgovarao. Lokacija, vlasnici iskustvo,....

Inace, prosle godine smo otkrili skioni i bez obzira sto je mesto malo i bez mnogo turistickih sadrzaja, zaista je mesto sa dusom., toliko razlicito od turistickih centara,

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka