Pavle

NEA SKIONI

656 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u Skioniju? Kakvo je mesto, plaza? Kakav je hotel Imperial? :D

Izmenjeno (Pavle)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je (be)smisleno ići jugićem od Bgd-a do Skionija?

Ima li neko sličnih avanturističkih poduhvata?

Generalno, koliko su kola realno potrebna?

:P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno da postoje razlozi i za i protiv te opcije. Mislim da su u slucaju jugica i srecnog ishoda putovanja presudni godiste automobila i srecna zvezda putnika :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apelujem na dobre ljude da nam daju bar neku informaciju o Skioniju (Kasandra,Halkidiki) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam bila u Skioniju, bila sam više puta u Siviriju,koji je na istoj strani Kassandre.

Mogu samo da ti dam ove linkove, da ponešto pročitaš:

http://www.gohalkidiki.com/en/generalinfo/...?Viallage_ID=13

http://kassandra.in-chalkidiki.com/nea_skioni.htm

Plaža u Skioniju ima "Blue Flag", kao i većina na Halkidikiju.

Izmenjeno (Draganica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apelujem na dobre ljude da nam daju bar neku informaciju o Skioniju (Kasandra,Halkidiki) :D

Bili smo u Skioniju samo jedno vece.Naime , svakog prvog vikenda u avgustu u Skioniju se održava festival vina i sardina, tako da smo se mi u to vreme zatekli u Haniotiju i došli na festival u Skioni.Mesto je malo , za tu priliku je bilo posebno ukrašeno i postavljena je velika bina na kojoj se odvijao koncert grčke muzike, na sve strane su se delile sardine i vino, bilo je puno ljudi, vatromet. Ima više restorana na obali , lepše lignje i girice nismo jeli ni na jednom drugom mestu.Skioni je ribarsko mesto, ima lepo pristanište sa mnoštvom brodića.Plažu smo videli noću, peščana je, ali kakav je ulaz u more nismo videli, sećam se samo da imaju odlično opremljeno igralište za decu na plaži.Nama se mesto dopalo, ima neki poseban šmek...Ali, to su utisci sa festivala koji svakako treba posetiti ako ste na Halkidikiju u to vreme.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama. Vec je poceo da me hvata strah gde idmo jer smo uplatili aranzman, a imali smo informacije o mestu samo od agencije. Idemo sa detetom od 6 godina tako da me obradovalo sto postoji sredjeno igraliste za klince. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Setam sa teme na temu,a samo zato sto nikako ne mogu da se odlucim gde cu na more.U najuzoj opciji su Kala Nera (hotel Izela),Metamorfosis (hotel Simeon),Afitos (hotel Evripidis) i Nea Skioni (vila Sokratis).O Kala Neri sam nesto i saznala,bez mnogo slika,o Metamorfozisu i videla,ali o Afitosu i Nea Skioniju narocito,skoro nista.Da li se nesto promenilo od ovog komentara koji je ostavio Pavle?Da li je neko bio u ovom mestu?Mozda i Pavle ovo procita,pa...Pozdrav svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Nea Skioniju, tacnije u apartmanima Stella Meri? Zanima me bilo koja informacija o mestu, plazi?

Apartmane sam nasla preko grckainfo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo u Nea Skioniju,ali na jednodnevnom izletu.Veoma lepo,malo mesto,gde bas nema puno nasih turista.Plaza,onako,nista posebno,bar po meni,ima mnogo lepsih plaza na Kasandri.Po sredini se proteze mol,sa jedne strane su usdreni brodici i camci a sa druge strane je plaza za kupanje sa peskom i kamencicima.Eto,od mene toliko,sto se tice smestaja tu ne mogu da pomognem.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo kolima tako da cemo obilaziti celo poluostrvo, hvala puno.

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovali smo u Skioniju 5 godina i ove godine ne idemo tamo već u Siviri koji je nešto severnije.Skioni je divno mesto mirno i zaista bez naših turista. Apartmani koji Vas zanimaju nalaze se par kilometara od centra na samom izlazu iz sela Ag Ioann... i potreban je auto da bi se išlo u Skioni. Sami apartmani su dobri. Okolne plaže su savršene.Ako Vas zanima nešto konkretnije pitajte.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama. Zanima me plaza ispred apartmana, vlasnik je rekao da je kamenita, ali da na 100 m ima pescanih, da li je tako? Imam malo dete pa me interesuje da li ima prirodnog hlada i kakav je ulaz u vodu, u blizini apartmana? Slike plaze u Skioniju sam videla. Da li ste bili bas u tim apartmanima i ako jeste vasi utisci? Na slikama deluje lepo. Rekli su mi da nemaju internet.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu plaža nije baš za malu decu zbog stana u moru,ali kolima na 5 do 10 minuta stiže se do mola kalive i do posidija gde su plaže odlične.U mola kalivi ima stena ali ima i delova gde je plitko nekoh 20 metara dok na posidiju je dubina na 5 metara od obale već velika

Putem preko brd koji nije loš asfaltiran je i malo krivudav ali sa divnim pogledom sa vrha stiže se u haniotis za 10 minuta a sa te starne ima puno lepih mesta. Na jugu je sveta Petka i tamo nije loše za kupanje.Pednost je to što se može ići svuda za 10 minuta i ako ima vetra i talasa sa jedne strane na drugoj ih nema. Apartmani su van naselja tako da do prodavnica,pekara i restorana mora se iči kolima. Mi smo hteli tamo ali smo izabrali Siviri iz dva razloga:prvo u samom centru smo na obali,a drugo ako ne daj Bože ne bude goriva da ne moramo ići na druge plaže jer plaža u Siviriju je divna.Toliko za sada.Ako Vas zanima sam Skioni pitajte dalje.Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio?Kakvi su mu utisci,preporuke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka