ivanizza

POTOS

1179 poruka u ovoj temi

Moze neka preporuka za restorane u potosu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze neka preporuka za restorane u potosu?

Restoran Irena nama najbolji a od barova Tropical bar

20140708_213714.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel SIRINES 2* – Potos 

Da li je neko bio ovde?Kakva je lokacija da li je blizu plaza kao sto oni govore ili onih 'laznih" 100m do plaze...Ima li prodavnica u blizini,da li je pogodan smestaj za malu decu posto cemo imati bebu od 6 meseci :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dok se ne javi neko ko je bio, Google kaze 150m do neke male plaze (licno ne znam kakva je, ali  ima slika na netu) , koju vrv koriste okolni smestaji, i 400m ima  do pocetka velike plaze... na mapi su ucrtani i marketi, girosarije,kafici ...imate i street view...ako niste vec pogledali.

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel SIRINES 2* – Potos 

Da li je neko bio ovde?Kakva je lokacija da li je blizu plaza kao sto oni govore ili onih 'laznih" 100m do plaze...Ima li prodavnica u blizini,da li je pogodan smestaj za malu decu posto cemo imati bebu od 6 meseci :)

Davno sam bila da bih mogla precizno da odgovorim ali znam da u Potosu nista nije daleko jer mesto nije veliko.Ima prodavnice, restorane, ima sve.Za ljude sa malom decom Potos je odlican izbor.Ja ga merkam ako mi deca budu dala da vodim unuka sa sobom. Ima veliku pescanu plazu, fascinantan zalazak Sunca, blizu je Pefkari koji ima lepu plazu, kod hotela Aleksandra i divlju uvalu.U blizini su lepe plaze, selo Teologos...

Izmenjeno (sandraivlada)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Davno sam bila da bih mogla precizno da odgovorim ali znam da u Potosu nista nije daleko jer mesto nije veliko.Ima prodavnice, restorane, ima sve.Za ljude sa malom decom Potos je odlican izbor.Ja ga merkam ako mi deca budu dala da vodim unuka sa sobom. Ima veliku pescanu plazu, fascinantan zalazak Sunca, blizu je Pefkari koji ima lepu plazu, kod hotela Aleksandra i divlju uvalu.U blizini su lepe plaze, selo Teologos...

Uvek dobar odgovor od Vas.Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovanje, 

nova sam na forumu, pa imam gomilu pitanja. Uplatili smo u vili Joanna aranzman , krajem avgusta. Kakava je vila, ima li neko iskustva? Kada je optimalno krenuti iz Beograda da bi se na Tasos stiglo oko podneva? Isplatili li se svracati u Lidl, u kupovinu ili kupovinu obaviti u Masutisu kad stignemo na ostrvo? I mozda jedno neobicno pitanje,  da li neko obavlja usluzno pranje vesa u Potosu? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Postovanje, 

nova sam na forumu, pa imam gomilu pitanja. Uplatili smo u vili Joanna aranzman , krajem avgusta. Kakava je vila, ima li neko iskustva? Kada je optimalno krenuti iz Beograda da bi se na Tasos stiglo oko podneva? Isplatili li se svracati u Lidl, u kupovinu ili kupovinu obaviti u Masutisu kad stignemo na ostrvo? I mozda jedno neobicno pitanje,  da li neko obavlja usluzno pranje vesa u Potosu? 

Prošle godine smo po prvi put bili na Tasosu, u Pefkariju. Rekao bih da su odgovori na Vaša pitanja individualni....Mi smo imali uplaćen polupansion (doručak-večera) pa smo kupovinu obavljali u Masutisu i lokalnim manjim radnjama gde se cene nisu previše razlikovale (10-20 centi...). Do Tasosa smo putovali 12h (iz Bgd), uključujući i putovanje trajektom i pomeranje sata 1h unapred. Opet, to zavisi od guzvi na granicama, do toga kolike pauze pravite usput i sl., da li idete trajektom iz Keramotija ili Kavale...

Pefkari je od Potosa udaljen, otprilike 1km. Mi smo svako veče šetali do Potosa sa dvoje male dece....Kada sa magistrale skrenete ka Pefkariju, nekih 200-300m, je ulaz u Kamp Pefkari. Na samom ulazu u Kamp postoji vešernica gde uslužno možete prati veš. Prošle godine, zbog korone, nisu radili (mi smo bili krajem juna, početkom jula) ali su nam rekli da je do prošle godine bila u funkciji...

Izmenjeno (dusanajr)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divno, hvala vam na informacijama, mnogo mi znace, pogotovo za vesernicu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895448
    Ukupno poruka