ivanizza

POTOS

1172 poruke u ovoj temi

Hvala,poslala muza nije nasao.moram sad videti na google gde je.

Kad izadjes sa setalista ka Luna parku skrenes levo, malo napred sa desne strane

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...Ne znam da li na ovom forumu postoji tema o agencijama pa sam ovde to napisala jer nam je stvarno preselo letovanje zbog smestaja...

Lajka7, imate temu "turisticke agencije"...najgora, manje poznate agencije, itd.

Izmenjeno (divmicika)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Da li neko ima iskustva sa vilom Toula (30m od plaze), konkretno 1/5 mezonete. Na sajtu agencije ima vrlo malo slika, rekla bih da je starija vila u pitanju, sto I cena potvrdjuje, ali  bi nam  znacilo ako neko ima detaljnijih informacija u smislu funkcionalnosti i komfora? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko letovao u vili Laskarina, Vila na slikama izgleda jako lepo, u prizemlju je restoran, ali mi je mana sto nema svoj parking, a posto nikad nisam bila u Potosu, da li znate da li u blizini ima gde da se ostavi auto u okolini vile

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko neku reč da kaže za vilu  Gregory? Dopada mi se jer je na plaži i ima sobe sa pogledom na more. Nigde nisam našla ništa pisano o ovoj vili

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko letovao u vili Laskarina, Vila na slikama izgleda jako lepo, u prizemlju je restoran, ali mi je mana sto nema svoj parking, a posto nikad nisam bila u Potosu, da li znate da li u blizini ima gde da se ostavi auto u okolini vile

Zdravo!

U vili nisam letovala, ali je pisano o njoj, pa potrazite informacije preko pretrazivaca.

Bila sam u neposrednoj blizini smestena krajem juna 2017. godine u vili Levedis koja takodje nema sopstveni parking. Mi smo parkirali na samom ulazu u Potos i ovu ulicu u hladovini borova i uspevali smo da nadjemo mesto iako je vec sve bilo prilicno puno. Te godine su parkirali i na  magistrali, a postojao je i jedan parking uz samu plazu. 

Kakva je situacija u prethodne dve godine ne znam, pa ce mozda odgovor dopuniti neko ko je skorije letovao tamo. Takodje, nije ni svaki termin isti...verujem da je tesko naci mesto za parkiranje jula i avgusta, s obzirom na to da smo ga mi krajem juna jedva uspevali da ugrabimo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ima li neko neku reč da kaže za vilu  Gregory? Dopada mi se jer je na plaži i ima sobe sa pogledom na more. Nigde nisam našla ništa pisano o ovoj vili

Moj savet ni slucajno. Mi smo bili da li kuca levo ili desno, dole tri taverne,ustvari kafica, do 1h su se takmicili ko ce glasniju muziku d apusti, znaci do jedan nismo mogli da porgovorimo na terasi,a u sobi samo sa zatvorenim vratima ....Idioti, t tri lokala su stalno bila prazna, valjda je svima bilo preglasno, ne znam, znam da smo se svako vece cudili, aje sto je glasno,nego sto se mesa tri razlicite muzie pa se ne cuje ni jedna....ima tome par godina,ali ne hvala! 

Druga stvar, plaza jeste ispred, ali je i sunce celo popodne upereno u sobe, mada i to je ok, imate pogled na more, nego sto je tu plaza grozna. tu se nagura pola potosa , voda stalno zamucena i pesak tek se uvece malo spusti....Tasos uvek , Potos nikad vise!  Moj emisljenje....neka me ljubitelji Potosa demantuju! 

Jos jednom sam pogledala kucu spolja i mislim da smo bas u toj bili i mi ....

565055_10151878430019940_1205045803_n.jpg

Izmenjeno (biljagenije)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da idem na Tasos ove godine, pa sam počeo da čitam forum (stigao sam do 22 strane). I želim baš u ovaj Potos. Interesuje me gde parkirate kola kad idete na udaljene plaže? Jesu li to uređeni prilazi plažama? Pitam zbog pisanja u novinama da policija skida tablice za nepropisno parkiraje. Gledam na google maps najjužniju tačku, plaža Salonikos i čini mi se da su to sve neki putići. Makadam i slično. Isto važi i za onu Giolu.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Auto ostavljaš pored puta ako je plaža udaljena, imaš i plaža koje imaju svoje parkinge...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l zna neko da mi kaže kakvo je vreme na Tasosu krajem maja i početom juna.  Mi idemo u predsezoni. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze bit' lepo al ne mora da znaci ?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je l zna neko da mi kaže kakvo je vreme na Tasosu krajem maja i početom juna.  Mi idemo u predsezoni. :D

Време се никад не зна какво ће да буде, али је на тасосу уживање за сва чула загарантовано...

И ја се надам да ћемо у наредним годинама и ми успети да се организујемо па да уватимо 20 дана тог неког термина...

Мир, тишина, нема гужве, а мање изађе тих 20ак дан него 10 дана у, пренатрпаном туристима, августу...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, pa eto mi prvi put u životu idemo tako rano na more. Našli smo povoljan aranžman i eto. Videćemo, bitno je da odmorimo. Ako bude padala kiša smislišemo nešto...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Видите какве су временске прилике последњих година, једноставно нема правила...

Сви они урагани, поплаве и олује у грчкој су биле крајем у јеку сезоне, а нпр.априли су били топлији са мање падавина од јула...

Ми смо прошле године 10-20 септемба имали фантастичмо време, тако да правила нема, само позитивно размишљајте па ће вас и облаци заобићи..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kisa i sunce...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881153
    Ukupno poruka