ivanizza

POTOS

1172 poruke u ovoj temi

Pozdrav, zamolila bih vas da mi napišete iskustva (vaša ili nekog kog znate) sa agencijom Sole Azur. Hvala vam unapred... ☺

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po svemu što sam pročitao Potos je mesto za mene.  Ne znam da li sam u pravu?

Jesi. :rolleyes:

Izmenjeno (Boba i Sloba)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skoro smo se vratili iz Potosa, pa prenosimo utiske.

Pre svega, Tasos je predivan!
Isli smo preko Kompas agencije i za njih imamo uglavnom samo pozitivne reakcije, od prevoza, odabira pauza (ne ide se u Predejane gde je guzva, vec u hotel Bavka kod Leskovca) vodica... 

Bilo smo smesteni u "vili" Janis, sa kojom smo poprilicno nezadovoljni (ali nismo dozvolili da to utice na nas boravak, privikli smo se). Tople vode nije bilo nikada, pritisak sa tusa je jako slab. Wi-fi i ako pise da ima, radio je retko kada (makar kada smo mi bili u sobi). Do vlasnika vile je nemoguce doci, ako imate neka pitanja. Klima je poprilicno slaba, kao malo jaci ventilator ?
Takodje, posledji dan nemate WC u vili. Cak i ograde jedan deo dvorista sa trakom, kako ne bi neko setao po tom delu (WTF) ? 

Sto se tice plaza, nama se nije svidela gradska u Potosu. Mislimo da je grota kupati se u Potosu vise od 2 puta, posto u blizoj okolini postoje prelepe plaze sa mnogo cistijom vodom, tirkizno plavom, gde i nakon 50ak metara od obale vidite dno mora (sto u Potosu nije slucaj ni posle 5.6 metara). 
Postoje taksisti koji za 5,6 evra voze na okolne plaze i dolaze po vas u dogovoreno vreme (pa cak i koji minut ranije).
Tri najlepse plaze, sa peskovitim ulazom, dugim plicakom i tirkozno plavom vodom, koje morate posetiti i boraviti na njima, ako ste na jugu Tasosa su:
1. Roso Gremos
2. Psili Amos
3. Notos

Potos je zivo mesto, uvece pogotovo. Ulice su pune, kafici su popunjeni, ne i puni i stvarno je lepa atmosfera... za one koji to vole naravno.

Preporuka za Tasos/Potos i obavezno taksi i obilasci plaza, ako ne rentirate automobil ili ne dodjete sopstvenim prevozom. Jer ako planirate samo da budete na gradskoj plazi, onda nema potrebe da se cimate do Tasosa, idite na Halkidiki u tom slucaju :D
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isli smo preko Kompas agencije i za njih imamo uglavnom samo pozitivne reakcije, od prevoza, odabira pauza (ne ide se u Predejane gde je guzva, vec u hotel Bavka kod Leskovca) vodica... 

Bilo smo smesteni u "vili" Janis, sa kojom smo poprilicno nezadovoljni (ali nismo dozvolili da to utice na nas boravak, privikli smo se). Tople vode nije bilo nikada, pritisak sa tusa je jako slab. Wi-fi i ako pise da ima, radio je retko kada (makar kada smo mi bili u sobi). Do vlasnika vile je nemoguce doci, ako imate neka pitanja. Klima je poprilicno slaba, kao malo jaci ventilator ?
Takodje, posledji dan nemate WC u vili. Cak i ograde jedan deo dvorista sa trakom, kako ne bi neko setao po tom delu (WTF) ? 

Sto se tice plaza, nama se nije svidela gradska u Potosu. Mislimo da je grota kupati se u Potosu vise od 2 puta, posto u blizoj okolini postoje prelepe plaze sa mnogo cistijom vodom, tirkizno plavom, gde i nakon 50ak metara od obale vidite dno mora (sto u Potosu nije slucaj ni posle 5.6 metara). 
Postoje taksisti koji za 5,6 evra voze na okolne plaze i dolaze po vas u dogovoreno vreme (pa cak i koji minut ranije).
Tri najlepse plaze, sa peskovitim ulazom, dugim plicakom i tirkozno plavom vodom, koje morate posetiti i boraviti na njima, ako ste na jugu Tasosa su:
1. Roso Gremos
2. Psili Amos
3. Notos

Potos je zivo mesto, uvece pogotovo. Ulice su pune, kafici su popunjeni, ne i puni i stvarno je lepa atmosfera... za one koji to vole naravno.

Preporuka za Tasos/Potos i obavezno taksi i obilasci plaza, ako ne rentirate automobil ili ne dodjete sopstvenim prevozom. Jer ako planirate samo da budete na gradskoj plazi, onda nema potrebe da se cimate do Tasosa, idite na Halkidiki u tom slucaju :D

Jao nemoj me plasiti ? mi idemo sledeci vikend u vilu Janis,dobila sam dobre komentare a sad ovo sto sam procitala... Kako mislis wc zadnji dan ne moze da se koristi?? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao nemoj me plasiti ? mi idemo sledeci vikend u vilu Janis,dobila sam dobre komentare a sad ovo sto sam procitala... Kako mislis wc zadnji dan ne moze da se koristi?? 

Pre svega bez straha :D Apartman koristis da prespavas a ostalo vreme si po plazama, tako da...

cena = kvalitet.

Poslednji dan je izlazak do 09:00, a Vila nema neki izdvojeni wc za goste koji cekaju taj dan autobus za prevoz nazad, na to sam mislio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naj ne udobnij autobusi , predstavnika agencije nismo videli, kad smo se vracali vodic je zaboravio na dva putnika pa smo morali neko vreme da ih cekamo kad smo presli trajektom na kopno.....toliko o agencij.....svoje komentare o vili sam vec napisao u temi smestaj Potos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nisam razumeo šta ste vi u vili imali da valja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto cu sptembra biti u ovoj kuci, postavila sam pitanje. Evo odgovora

"Poštovana ,

Mi trenutno imamo putnike u ovoj vili i nemamo nikakve žalbe ni primedbe za vodu niti bilo šta drugo. Budite bez brige.

Srdačan pozdrav"

Ajde da im poverujemo B-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lavoazije

prema opisu toga sto ocekujete , mislim da je Potos jako dobar izbor. Ja licno cu nastaviti da odlazim u Potos , meni se svidja izmedju ostalog zbog svega sto ste i sami nabrojali. Pozdrav

Izmenjeno (kokos)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaci dogodine pravac Potos.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto cu sptembra biti u ovoj kuci, postavila sam pitanje. Evo odgovora

"Poštovana ,

Mi trenutno imamo putnike u ovoj vili i nemamo nikakve žalbe ni primedbe za vodu niti bilo šta drugo. Budite bez brige.

Srdačan pozdrav"

Ajde da im poverujemo B-)

Otkud ste menjali kuću?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za ovu kucu smo dobili pogresnu informaciju o ceni, pa smo uplatili studio u vili Venetia.

Kad smo se "rasčivijali" sa agencijom, uz malu doplatu smo menjali za Janis.

Kad procitah komentar, mrak mi pao na oci. Idemo 2 smene i bilo bi malo je reći - nezgodno, da ima problema sa vodom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Venetia je lutkica. Jeste li je videli?

A šta je sa Hermesom?

Izmenjeno (Boba i Sloba)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije rec o istoj vili, ovde je rec o starijem objektu

Nije rec o istoj vili, ovde je rec o starijem objektu

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    886980
    Ukupno poruka