ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Tako je Lazo. Ali, plaze su onako, za Tasos nista narocito, ali milion puta bolje nego u C. Gori, ili pak Paralija, ili tome slicno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ti Lazo baš ne voliš Tasos, ni Potos, a i laik zna šta znači "plaća se". Svako ima pravo na svoje mišljenje, a ti sa svojim miniraš, lepo mesto, prosečne plaže, odvraćaš ljude bez razloga, možda zbog svog iskustva, a već si iskomentarisao post

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na stranu da li su plaže lepe ili ružne (neko voli pesak neko šljunak; neko plićak a neko dubinu, itd.), ovo "plaća se" zaista unosi malo zabune... i ja bih pomislio da se plaća ulaz (kao na Makrijamosu).
Na severnoj strani, gde god smo bili ležaljke se dobijaju uz konzumaciju; a na Golden Beach-u postoji ponegde opcija da se plate samo ležaljke, a negde opet uz konzumaciju... isto tako, na većini mesta možeš da postaviš svoj peškir na svoj komad peska i da besplatno uživaš (gradska, Tarzanas, Carnagio, Golden, Mermerna, Vahti, Nisteri, Pahis....)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma enigma se pravi toša...odlično ona zna šta je napisala

a napisala je da se plaže u potosu plaćaju osim one kod doka, što je besmislica.

a još veća besmislica je da su plaže u potosu lepe. znači, ne da nisu lepe nego su ružne. mnogo ružnije nego bilo gde na halkidikiju.

što se drugih plaža na tasosu tiče, to je već druga priča... od lepih do prelepih. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da kažem, uplatili smo preko Nikane Potos, vilu Amversa, koja je jako blizu, na nekih 50 m od neke San Antonio plaže... Mi jedva čekamo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje dve kuće Amversa. 

Amversa 1 koja se nalazi do ulice i Amversa 2 u dvorištu.

Obe kuće po pola dele braća Jorgos i Nikos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Amversa 1 Nikos corner" smo uzeli, sa pogledom na more

ne znam da l sam se zeznula, po komentarima sam nju odabrala... nije nam to ni bitno toliko

Izmenjeno (Sanja*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po mom mišljenju, nisi se zeznula. Kuća je na dobroj poziciji.

Činjenica da apartman ne gleda na ulicu je veliki plus. Pored magistrale zna da bude baš bučno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E super, hvala mnogo !  Birala sam po komentarima gostiju  tamo kod Nikane

Sad ste rekli da je Amversa 1 do ulice, pa sam se malo uplašila da je buka, nadam se da se nisam zeznula oko buke.  naglasila sam da hoću sa pogledom na more, da je prema dvorištu, a ta vila baš ima studie sa lepim pogledom i lepe terase

Nadam se da će nam biti ok,  tamo smo sredina-kraj jula,  javiću utiske :) 

Izmenjeno (Sanja*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema potrebe da persiraš.

Spominješ Nikanu, pa pretpostavljam da putuješ kolima.

Znam da u dvorištu postoji parket, ali nisam siguran da li ima dovoljno mesta za sva vozila. Da li si proveravala kod Nikane raspoloživost parking mesta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam, čitala sam komentare da je u dvorištu stiskavac za auto, ali gazde kao hoće da izadju u susret za neki parking u blizini...

Nismo još odlučili da li ćemo kolima, možda da, možda ne. Ako odemo busem preko neke agencije, uzećemo rentacar na par dana

Izmenjeno (Sanja*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li znate , postoji li perionica vesa u Potosu ?

Gde je najbolje snabdevati se povrcem vocem , ribom i mesom ?

Preko koga da uplatim osiguranje za sebe i troje dece ?

Letujem sama sa troje dece ove godine pa mi treba mala asistencija obzirom da cemo ostati tri nedelje .

Hvala !

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo pitanje za perionicu vesa u Potosu sam postavio i ja pre neko vreme i dobio sam odgovor da postoji jedna perionica prema selu Theologos ,mada tamo peru posteljine i peskire ,nezna se dali mozemo mi turisti da koristimo tu perionicu ili samo vlasnici hotela i vila.

A osiguranje mozete uplatiti kod bilo koje osiguravajuce kuce ,sad ne bi da ih reklamiram ,ali ima razlike u ceni , treba da covek bude pazljiv pri odabiru jer neke osiguravajuce kuce zahtevaju da prilikom bilo koje intervencije kod lekara prvo da se nazove broj u Srbiji koji osiguravajuce kuce daju prilikom uplate osiguranja.

P.S. I mi letujemo sa troje dece ove godine u Potosu.

Izmenjeno (veliki turista)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

osiguranje se može uplatiti i u bilo kojoj agenciji 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze se uplatiti u bilo kojoj ,ali zavisi ko kojoj osiguravajucoj kuci veruje i  koliko ima poverenja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka