ivanizza

POTOS

1170 poruka u ovoj temi

Lepo, lepoooo - ma biće Vam :D:srce: uživaćete (kao uostalom i mi)! Suzz i sasha koje vile su beše u pitanju ???

Mi idemo preko Tim travela u vilu Anastasia....

Trazila sam po netu gde se ona nalazi, ali mi nije poslo za rukom da nadjem. A zaboravila sam da pitam ove u agenciji. Oni obicno imaju mapu gde se vile nalaze, ali za Tasos je nemaju :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam mogla da ga zaobidjem, kad je on prirodna lepota Potosa :-P

Kako li se zove, bas me zanima.

Paaaa mogao bi da bude Kostas, Nikos, Aleksandros, Mihalis... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i ja se upravo vratila sa svog PETOG boravka u Potosu i verujem da to nešto znači. Pitaj sve što te interesuje.

Interesuje me rent a car...

Da li ste isli svojim kolima ili ste uzimali rent a car?

Mi bi uzeli rent a car na par dana. Pa nas zanima gde je najpovoljnije... Videli smo na internetu da hvale neku agenciju Speed, ali ona nije u Potosu :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trazila sam po netu gde se ona nalazi, ali mi nije poslo za rukom da nadjem. A zaboravila sam da pitam ove u agenciji. Oni obicno imaju mapu gde se vile nalaze, ali za Tasos je nemaju :(

Što nisi pitala ranije? Moj tata je bio u junu baš u toj vili, a ide ponovo i u septembru. Inače, pored Tim travel-a, ovu vilu nude i Robinson i Belvi. U istoj postoje i studiji (sa kuhinjom) i sobe (bez kuhinje, ali sa frižiderom). Vila je skromna, ali zato veoma povoljna. Drži je stariji bračni par (muž Grk i žena mu Nemica). U njihovom vlasništvu je i jedan veći kompleks u blizini Psiliamos plaže. Inače, vila se nalazi na ulazu u Potos, nekih 50 metara nakon velike rampe na ulazu u hotel Alexandra beach, samo sa druge strane magistrale. Uvučena je u borovu šumicu, ali automobili, kamioni, busevi ... sa magistrale ipak znaju da prave buku. Odatle do centra ima stotinak metara, a isto toliko i do plaže. Moj tata se kupao na maloj, privatnoj plaži vile Papaikonomu, koja je najbliža Anastasiji, obzirom da je na nju navikao, jer je u Papaikonomu II odseo prošlog septembra. Sve u svemu on je zadovoljan, mada u suštini uopšte nije neki posebno zahtevan turista - bitno mu je da je čisto, da ima frižider, terasicu za sedenje i pijuckanje vinca posle ručka ili večere i da nije daleko od prodavnica i plaže.

Savet za vas koji idete u Potos. Ako ste namerili da koristite Face karticu za telefon, koja je svakako najisplativija, kupite je još u Keramotiju ili u Limenasu kad siđete sa trajekta, obzirom da je u samom Potosu nigde nije bilo. Naravno, ovaj savet važi za one koji neće mrdati iz Potosa, da se na vreme obezbede.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ti ideja šta sam ja radila:

http://www.putovanja...alerija/3415#15 i

http://www.putovanja...alerija/3415#11

ako nađeš bolju ideju - ti dojavi :srce: ili ukoliko ima neko bolju ideju neka javi !!!

Mi sto smo uspeli da nadjemo na netu, neki forumasi su hvalili Rent a car Speedy iz Limenarije kao najpovoljniji.

http://www.thassosrentacar.com/

Ajde nekako do Limenarije i ok - busom... uzmemo kola, vratimo ih... a kako da se vratimo nazad? Kada li ima zadnji bus nazad za Potos? :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Paaaa mogao bi da bude Kostas, Nikos, Aleksandros, Mihalis... :)

Mozda Dimitris :-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam proslog avgusta bio u vili Anastasia.

Ako te jos nesto interesuje pitaj.

Mozda cak imam i neku slicicu sobe...Treba da potrazim...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemojte da me terate da pitam čoveka !!! smajl.jpg

Nego sta, nego da ga pitas. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još tačno 1 mesec i 13 dana   plezko.jpg  srce.jpgsrce.jpg  do pitanja ... biggrin.jpg

Blago tebe, ja ponovo tek iduce godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dajte sliku tog baje, da procenimo da li je vredan razmišljanja o tome kako se zove :D.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemojte da me terate da pitam čoveka !!! smajl.jpg

hahahahahahahh

Pretpostavljamo da ce ti to JAAAAKO TESKO pasti :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pef kaže da "nije macan"  :ljutko:  :ljutko:  :ljutko:

Evo jos jedne slike, pa ocenjujte :smorilo:62028736_IM001355.JPG

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zvanicno izjavljujem da nije moj tip... Prepustam Bilji da se raspita za ime (i ostalo) koga zanima bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

suzz videćeš ga i ti ... možeš i ti umesto mene !!! biggrin.jpgsrce.jpg

Pa ti ides pre mene :P

Mozda ove forumaske cice ne mogu da cekaju mene dok se vratim hi hi hi ;) :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mator je, a i nije macan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874150
    Ukupno poruka