ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Pozz,mi idemo pocetkom septembra bas u tu lutkicu od vile VENETIA!.(slepa ulicica iza crkve).. Nju ne bih menjao u toj klasi ni za jednu drugu...najvise slika imate na sajtu Barcina...a cuo sam da postoji sa istim imenom neka druga koja zbunjuje dosta ljudi i naravno dosta je losiji smestaj... ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste li bili već u toj vili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put kod njih,ali nekoliko prijatelja nasih je bilo u njoj pa po preporukama idemo.

Najbitnije je da su sobe velike,siroke ima prostora za dvoje dece i dvoje odraslih,plus krevetac,terase su velike(cetvoro lagano sedi oko stola) a pogotovo kupatila za razliku od klasicnih grckih mini toaleta gde ne moze covek da se okrene...a pritom sve je jos uvek novo. I da ima jedna komsinica,vlasnica susedne vile koja brine o parkingu koji je obezbedjen i ne dopusta da se parkira niko ko nije odseo u te dve vile ;) zapise tablice kola i sve ostale vraca,tako da je parking zagarantovan ko ide svojim kolima kao mi :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vila Venetia je lutkica. Jeste li je videli?

A šta je sa Hermesom?

Hermes je bio jos u predrezervaciji oktobra prosle godine bukiran, ali su iskrsli neki zdravstveni problemi, tako da nismo znali hocemo li uopste u ovo vreme biti u mogucnosti da idemo, pa smo otkazali.

Kad se sutuacija razbistrila, Hermes je bio vec zauzet, te smo trazili druge opcije.

Inace, za mene je Hermes izbor br. 1 u Potosu <3

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za nas definitivno najbolji apartmani u Potosu Christin Apartmani 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se to nalazi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozz,mi idemo pocetkom septembra bas u tu lutkicu od vile VENETIA!.(slepa ulicica iza crkve).. Nju ne bih menjao u toj klasi ni za jednu drugu...najvise slika imate na sajtu Barcina...a cuo sam da postoji sa istim imenom neka druga koja zbunjuje dosta ljudi i naravno dosta je losiji smestaj... ;)

E mene bas zanima ta "lošija" Venetia, tj apartman sa velikom terasom na poslednjem spratu da li je mozda neko bio jer na slikama deluje sasvim pristojno, pozicija i slike http://myplanet.rs/letovanja/grcka/tasos/vila-venetia-potos/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ste samo dvoje, sigurno necete uzeti petoktevetni apartman na II spratu, koji zaista ne izgleda lose na slikama.

Dvokrevetni su sprat nize, prilicno su skuceni i imaju male terase koje maltene jedva da su fizicki odvojene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima samo veliki apartman i iskustva forumaša koji su boravili u istom. To sto je na slikama mi je jasno ali mi ipak treba pozitivno ili negativno iskustva onih koji su tamo bili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Aithria Studios, moze i neka iskustva sa proslogodisnjeg letovanja, posto vidim da nije bilo upisa 1,5 godinu.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

 

Da li je neko bio u Ageri Pension u Potosu :)

I šta obići sa decom na Tasosu a šta preskočiti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Sotira, novija iskustva

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potos 2019...stigli kuci sa odmora juce ujutru,pa da podelim neka iskustva...Aranzman preko Aqua travela,smestaj vila Eleni2 na samom setalistu koje vodi na plazu.Sasvim korektan smestaj,solidno opremljene sobe,mana uske terase do ulice i prilicno bucno fo kasno u noc(kako li je u sezoni ne smem ni da zamislim),takođe nema komarnika na vratima,pa se opremite sredstvima protiv komaraca jer kidaju(prskanja nema zbog pcela).Gradska plaza po meni sasvim ok,ali vrlo malo prostora za sopstveni peskir,gledajuci levo ka moru postoji deo plaze San Antonio gde je dosta slonodnog mesta.More je bilo ok,osim dva dana kada je vetar duvao,pa se zamutilo poprilicno,ali to je kratko trajalo.Cene na plazi su sledece:pivo 4e,kafa 3,5e,sokovi 4-5e,klub sendvici 7-8e...Uglavnom svuda isto..Isli na izlet brodom do Aliki plaze,sa usputnim zadrzavanjima na jos 4 plaze radi kupanja,dorucak i rucak,cena 25e. Inace autobus vozi do svih plaza,cena od 1,7e do 5,5e zavisi od mesta.Preporucujem Aliki i Notos plazu a vrlo blizu je i Psili Amos,koja je takode prelepa,mi otisli pesaka za 45minuta,ali preporuka za ici rano ujutru i vratiti se uvece ili busom,jer ide se magistralom a vrucina je bila nesnosna.Market na magistrali pored Info pulta najjeftiniji u 90%slucajeva...Sve u svemu jedno lepo letovanje i mozda mesto u koje bih se vratila,ali ne zbog samog mesta vec zbog okoline...To je ukratko o Potosu od mene,a ako neko ima nesto da pita stojim na raspolaganju?‍♀️Lep provod svima koji tek idu,zelim vam mirno more i nezaboravne trenutke

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, imam svoj aranžman uplaćen koji želim da prodam, jer trenutno nisam u mogucnosti da odem (zbog isteka pasoša) 
U pitanju je Grcka, Tasos, mesto Potos . Aranžman je uplaćen preko apollo agencije u Kragujevcu, koja saradjuje sa Atlas tursom (ili Travel ). 
U pitanju je vila Jazis , termin od 7. Jula do 17. Jula 
Polazak je 6. Jula .
Ja sam aranžman platila 420 evra za dve osobe . 
Prodala bih ga za 300..

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka