ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Kog brodića?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno postoje neki brocici, camci koji voze od Potosa do nekih drugih plaza ( Mermerne, Golden beach ). Negde sam prociala da su pre postojali, ''water taxi ''.  Ne znam da li jos uvek ima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz Potosa mislim da idu najdalje na Aliki.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima brodova sa kojim se može delimično  obići ostrvo.Ja nisam išao ali sam  pokupio flajer od Thassian star cruise(devojka koja radi kod njih zna srpski):

9:00 početak plovdbe iz Potosa

9:20 početak plovidbe iz Limenarije

9:30 doručak( puter,džem,kafa, sok)

10:30 jutarnje kupanje

11-12 pecanje

12-14:00 kupanje na plaži

14:05 rucak na brodu(suvlaki, grčka salata, vino, koka kola)

15:30 kupanje

16:30 povratak u luku

Cena ne piše ali mislim da je tu negde oko 25 eura po osobi.Imaju svoje štandove u luci u Potosu.Okačio sam i sliku broda na ovoj temi str.72(onaj iznad žutog pecaroškog broda).

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to je onda neka zamena za izlet neki?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja samo da se svima zahvalim, dali ste odgovore i pre nego sam postavila pitanja. Inace od 05.08 smo u Potosu i planiramo setnju busom i renta car-om :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taksi je isto povoljna varijanta,nekada umesto busa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima brodova sa kojim se može delimično  obići ostrvo.Ja nisam išao ali sam  pokupio flajer od Thassian star cruise(devojka koja radi kod njih zna srpski):

9:00 početak plovdbe iz Potosa

9:20 početak plovidbe iz Limenarije

9:30 doručak( puter,džem,kafa, sok)

10:30 jutarnje kupanje

11-12 pecanje

12-14:00 kupanje na plaži

14:05 rucak na brodu(suvlaki, grčka salata, vino, koka kola)

15:30 kupanje

16:30 povratak u luku

Cena ne piše ali mislim da je tu negde oko 25 eura po osobi.Imaju svoje štandove u luci u Potosu.Okačio sam i sliku broda na ovoj temi str.72(onaj iznad žutog pecaroškog broda).

 

 

Sve je tako kao sto si rekao. Bio sam na tom krstarenju i to je zapravo jedina dobra stvar po kojom cu da pamtim Potos. Cena je 25 evra po osobi i obilaze se 3 divlje plaze, ako me secanje ne vara, a od mesta se staje samo u Skala Maries, iako na flajeru pise drugacije ili sam ja to mozda nesto pogresno zakljucio, koji je po meni lepsi od Potosa. Tu ostajete 2 sata. Moja preporuka za ovo krstarenje. Provod zagarantovan.

Ima jos nekih brodova koji vode na druge plaze Aliki mislim ali mi se brod nije nesto svidjao i bili su skuplji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 Bio sam na tom krstarenju i to je zapravo jedina dobra stvar po kojom cu da pamtim Potos. 

Miki Rudinski

Из Вашег коментара закључих да Вам се Потос уопште није свидео. Пошто ми је он једна од опција за одмор, можете ли ми рећи шта Вам се није допало. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima brodova sa kojim se može delimično  obići ostrvo.Ja nisam išao ali sam  pokupio flajer od Thassian star cruise(devojka koja radi kod njih zna srpski):

9:00 početak plovdbe iz Potosa

9:20 početak plovidbe iz Limenarije

9:30 doručak( puter,džem,kafa, sok)

10:30 jutarnje kupanje

11-12 pecanje

12-14:00 kupanje na plaži

14:05 rucak na brodu(suvlaki, grčka salata, vino, koka kola)

15:30 kupanje

16:30 povratak u luku

Cena ne piše ali mislim da je tu negde oko 25 eura po osobi.Imaju svoje štandove u luci u Potosu.Okačio sam i sliku broda na ovoj temi str.72(onaj iznad žutog pecaroškog broda).

 

 

Da li se obilazi Mermerna plaza i Giola ? Unapred hvala na odgovoru ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam išao na krstarenje samo sam prepisao satnicu sa letka što su mi uvalili dok sam šetao Potosom.Na letku ima neka sitna mapa i koliko sam ja shvatio idu do Aliki plaže i nazad.Pravac je Astris- Giola- manastir-Aliki a stvarno ne znam gde se zaustavljaju za kupanje i pecanje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли неко био у Потосу Септебра, тачније каква је тада ситуације (лепо време или крећу кише)? Притом мислим на период после 10. Септембра

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U sred jula smo imali poplave i meduzu, ko može sa sigurnošću da kaže kakvo će biti vreme u septembru? Trebalo bi da bude ok, ali  nema tu pravila..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikad se ne zna kakvo ce vreme biti, mada sam ja prethodne dve godine letovala u Potosu od 15,9. pa nas je posluzilo super vreme, samo je po jedan ili dva dana bilo kise koja brzo prodje i nakon toga razvredravanje i opet suncano. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Да ли неко био у Потосу септембра, тачније каква је тада ситуације (лепо време или крећу кише)? Притом мислим на период после 10. септембра

 

To ne može niko da ti garantuje ni za mesto u kome živiš.

Postoji i ova tema: 

 

 

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka