ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Nađi postove sandraivlada,pisala je žena svaki dan sve lepo.Prođi temama i Limenas i plaže i sve po malo,pa ćeš naći.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Зна ли неко има ли апартмана на излазу из Потоса ка плажи Сан Антонио? Колико сам схватила то је најбољи део плаже или не?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste najbolji deo plaze

Potos ti je toliko mali, da do San Antonia ima pet minuta peske

Kod znaka za izlaz iz Potosa ti se nalaze hotel Ana, pored tog hotela je vila Amversa, druga kuca od nje je Balkan house ( Nikana), prekoputa Amverse su sve ove vile sto se sto puta spominju ovde (Franceska, Maria, Sunset...)

Od tog znaka za izlaz iz Potosa jos malo pravo magistralom, skrenes desno i na San Antoniu si. Tacnije, vec kod znaka pocinje SAntonio..

Za nju mozes bilo gde da uzmes vilu u Potosu, moze peske opusteno ( bolje je ici plazom peske, nego magistralom)

Izmenjeno (Sanja*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Сања* хвала.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve gore navedene vile se nalaze bliže centru, nego plaži San Antonio.

Izguglaj malo. Postoje kuće, kao i manji hoteli na samoj plaži i u blizini iste, kao što su: hotel Kamari bič, bungalovi Mitos, kuća Suzana studio. Ovo su samo neki od smeštaja i naravno da postoji još smeštaja, samo treba izguglati prema svojim potrebama i mogućnostima. Po nepisanom pravilu, smeštaj blizu plaže San Antonio je skuplji od onog bliže centru.

Kuću Amversa, koju je, pored ostlih Sanja spominjala, ne bih ti preporučio nikako, zato što vlasnik Nikos ne poštuje ni turiste ni njihov novac od koga živi. Ako njemu poveriš svoj novac, ne samo da nećeš biti siguran da li ćeš dobiti apartman koji si uplatio, nego ti se lako može dogoditi da ne budeš smešten ni u kuću koju si uplatio.

Moja porodica je imala veliku neprijatnost, u julu ove godine. Iako sam četiri meseca ranije odabrao i uplatio, uz posredovanje agencije Nikana, studio u jednoj kući, alavi vlasnik Nikos je, uz ne malu pomoć agencije Nikana, pokušao da nas smesti u potkrovlje druge kuće na magistrali. U studiju, u kome smo trebali biti smešteni, zatekli smo grčku porodicu, koja je došla par dana pre nas. Od te iste agencije Nikana, posle naše uplate (četiri meseca ranije), dobili smo i vaučer. Ove godine sam shvatio kolika je farsa celo poslovanje agencije Nikana, kad ni spostveni vaučer nisu sposobni da ispoštuju. Izvesna Nataša, koja radi u agenciji Nikana, je u pravom svetlu predstavila firmu za koju radi. Bila je drska i vikala i u startu je stala na stranu alavog Nikosa (bila gora nego on) i pokušavala da nas ubedi da je sve to isto i da smo mi bezobrazni, kad smo došli u stranu zemlju da izvoljevamo. Svako pokušava da se bavi turizmom?!?

Ovim putem se izvinjavam svima kojima sam preporučio agenciju Nikana, a koji su imali bilo kakve neprijatnosti. Bio sam u zabludi da se ozbiljno bave turizmom, zato što nisam imao saznanja da agencija Nikana, u saradnji sa vlasnicima učestvuje u prevarama.

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim Srećko da sam pre neki dan čuo da kuća Suzana nosi novo ime.Pretraži malo,bolje poznaješ materiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neka pretraži onaj kome treba.

Za ovu godinu sam završio pretraživanje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislio sam samo da vidiš novo ime i da li sam dobro razumeo-ništa drugo

no,nije bitno

teško da onaj ko ne poznaje materiju može tražiti-kako da zna šta treba da traži?

 

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@putnik srećko

Kako se to na kraju završilo? Da li su ti obezbedili drugi smeštaj ili si se sam snašao?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja nisam vile preporucivala

samo kazem da ne moraju da traze vilu striktno na S Antoniu, jer gde god da se nalaze u Potosu, na nju se stize peske opusteno. Nadovezuje se na gradsku plazu.

u Potosu je sve na pljuckometar, mesto je toliko malo, ima samo 600 stanovnika..Moja zgrada u Bgu ima vise od 600 ljudi :D (Limenarija ima 2 500, eto koliko je veca)

obidjes sve peske za 10 minuta, i to bas moras da kilavis 10 min...

Izmenjeno (Sanja*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@MilanSl

Posle par sati natezanja i šetanja od agencije do proklete avlije Amvesrsa, Nikos je ipak pristao da nam vrati depozit, a ja sam mu čvrsto obećao, da ću ga lepo izreklamirati, kako bar oni koji pročitaju moje loše iskustvo, ne bi prošli kao ja. Posle mog obećanja, Nikos se silno izvinjavao, ali izvinjenje nismo prihvatili.

Imao sam sreću u nesreći da se prokleta avlija Amversa nalazi vrlo blizu agencije Nikana pa su me šetkali tamo vamo, kao ping pong lopticu. Ne smem ni zamislim kako bi se komunikacija sa agencijom odvijala, da sam bio u nekom drugom mestu na Tasosu, ili još gore, negde na Halkidikiju. Ko bi mi platio troškove telefona, koji bi verovatno bili veći od samog depozita.

Nisam do sada spominjao Dušana, koji je bio dežuran u agenciji kada se sve ovo izdešavalo. Dečko je bio smušen i pogubljen, pa sam se i zbog njega više puta šetkao tamo - vamo, ali je bar bio korektan, za razliku od velike turističke radnice Nataše, koja misli da se sve postiže na viku i galamu. Kada je Dušan pročitao šta piše u vaučeru (koji mi je poslala agencija Nikana) i šta piše u napomeni i kada je, na moje insistiranje, pročitao prepisku, koja je predhodila mojoj uplati studija, prokomentarisao je da je ovo sramota. Posle divnog urlanja sa Natašom, shvatio sam da se Dušan ništa ne pita, niti može bilo šta da odluči, ali sam takođe shvatio da, jedino sa Dušanom možda mogu da sarađujem, pa sam ga zamolio da potraži  neki drugi slobodan smeštaj. Ponudio nam je jedini smeštaj, koji je bio slobodan, a da je bio udaljen od buke, za gotovo isti novac, ali dosta skromnije opremljen od ranije uplaćenog. Prihvatili smo, kako bi okončali agoniju. Zahvalni smo Dušanu, ali ne i agenciji Nikana, koja nije stala iza gosta, od koga žive. 

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 16 minut, Sanja* je rekao/la:

ja nisam vile preporucivala

Sanja,  nisi dobro pročitala šta sam napisao.

Nigde nisam napisao da si vile preporučivala.

Koristio sam reči: navedene vile i Sanja spominjala.

Pa i da si ih preporučila, ko može da ti zabrani. Može da se ne slaže, ali da ti zabrani ne može.

Slažem se da je Potos mali, ali od najlepšeg dela plaže San Antonio, do centra Potosa ima oko 700m. Za neku laganu šetnju i nije neka razdaljina, ali za nekog ko možda ima malo dete ili više nih, pa plus sve one dečje stvari... Ipak bi to bilo previše.

Možda je to imala na umu JVM kada je pitala:

Pre 16 sat, jvm je rekao/la:

Зна ли неко има ли апартмана на излазу из Потоса ка плажи Сан Антонио? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

joj ne znam, meni je sve to pljuckometar

narocito na mizernih Potoskih 28 stepeni, sa vetricem

bila sam u Tunisu, u Turskoj..tamo na 40 stepeni lipses dok samo prodjes jednu hotelcinu. Tamo je i 100 m od plaze dosta, treba ohoho vremena gde god da ides, ulice siroke ko nas autoput..a ljudi idu sa decom bez problema

a Potos mi je seoce, nije ni varosica na moru. Evo plaza crkva prodavnica pekara apartman taverna, stojis i sve pogledom vidis. Bas seoce..Malo i stisnuto seoce

i da se covek upregne ko magarac, svuda se brzo stize

Izmenjeno (Sanja*)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponovo se slažem sa tobom. Potos je baš mali.

Ali budi ubeđena da mnogi ne misle tako.

Godinama sa porodicom šetam od Limenarije do Potosa i nazad (namerno sam napisao ovaj redosled, zato što je najčeće i bilo tako). Komentari mnogih komšija u smeštaju su uglavnom bili da nismo baš u vinklu.   :D

Njima, sa takvim mišljenjem, je verovatno sve daleko.

Izmenjeno (putnik srećko)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam vas prosle godine lepo savetovala ne idete u Potos a vi niste hteli da me poslusate :) manje i dosadnije mesto nisam posetila...

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka