ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

@spaske1
Potrudicu se da postavim foto turu kad sredim sve fotografije. Fotoaparat nam se pokvario posle 8-9 dana, a ostalim danima sam slikala telefonom i tabletom, tako da fotografije niti su iste velicine, niti istog kvaliteta. 

@hadzija
Izvinite, ne znam cene rentiranja automobila i skutera jer iste nismo rentirali. Jug ostrva smo obisli maltene peske jer volimo da pesacimo i nije nam problem preci 10-15km dnevno. Jednom smo koristili taksi prevoz, a isti naplacuje 1e po predjenom kilometru. Ako se vozite 10km platicete 10e. Taksi je povoljan kad putujete u troje ili cetvoro, pa podelite racun.

@Reljina mama
I mi se hranimo sami. Za 15 dana boravka u Potosu apsolvirala sam cene voca i povrca u svim supermarketima. :) Ima ih ukupno 5 ili 6 u celom Potosu. Tacno znam gde i koje voce ili povrce je jeftinije. Najskuplji supermarket je onaj pored snek bara Mama's u glavnoj ulici. Ne mogu da se setim njegovog imena, ali mislim da je na slovo A(nije Arista). Nama je bio preko puta vile Vaso u kojoj smo bili smesteni, a u njemu sam najmanje ulazila i kupovala.
Lepo se provedite. Mozete i mene da povedete, pa da me zaboravite na ostrvo. :) 
 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva Vam je bila Dušice ta vila Vaso?jeste li možda slikali nju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Vaso se nalazi u centralnoj ulici Potosa, koja je ustvari i glavno setaliste u samom mestu. Od plaze je udaljena oko 40-50m. Prvi sprat vile u kom smo bili smesteni se zove Vaso i radi ga Sabra, a drugi sprat vile se zove Marija i radi ga Argus. 

Studija su prosecno opremljena. Nas dvoje smo bili smesteni u trokrevetni studio okrenut ka ulici, i imali smo bocni pogled na more. Prva nekoliko dana na pocetku smene, negde izmedju 16. i 25.juna su bila mirnija, a zadnji dani juna i 1. i 2.jula u Potosu je bilo sve vise ljudi. Noci su bili sve bucniji, sto od setaca ispod terase, sto od raznih motora i skutera do 2-3 sata posle ponoci. Meni to nije smetalo, sto ne mogu reci za mog dragog. :) 

Studio je imao opremljenu kuhinju, mali frizider i reso sa dve ringle. Imali smo i aspirator koji nije radio. Od tanjira, soljica i escajga sve je bilo x3. Imali smo i dzezvu, cedaljku za testenine, veliku i malu serpu, i jedan tiganj. Kuhinja nije imala resetku, tj cedaljku sa opranu posudu. Nije bilo ni sundjera ni deterdzenta za posudu...
Kupatilo je bilo dovoljno prostrano, i na moju veliku radost kadica za tusiranje nije imala ubudjalu zavesu ili musemu. :) Imali smo i peskire i male upakovanje sapune.
Kreveti su im udobni i posteljina cista. Terasa je bila prosecne velicine i imala tendu koja je zaklanjala pogled na komsiluk smesten u vilu preko puta. 
Studija se ciste na 5 dana.

Nisam slikala ni vilu, ni studio. Nisam se ni setila dok mi je aparat bio u funkciji.
Slobodno postavite jos neko pitanje ukoliko ga imate i ukoliko sam nesto propustila da napisem.
Ovo je vila, a sliku sam skinula sa neta.


 

Tasos-Potos-vila-vaso-3-S.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala i od mene! pomogli ste mnogo ovim komenatrima oko supermarketa kao i oko smestaja, jer i ja ove godine odsedam u Mariji :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je ako sam uspela da Vam pomognem.

Setila sam se jos necega. Vila Vaso/Marija nema wi fi, pa smo ga "krali" iz komsiluka. Evo ciji wi fi je najjaci i mozete ga koristiti:

Snack bar Mama's, nalazi se preko puta vile, password: 1234567890
Taverna Garden je u prizemlju susedne vile, password: G2593051040

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Одличан видео, поздрави ортака! :D

Мало смо и заронили... ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мени су ове модерне, фенси камере, што трпе зарањање као позив да се удавим! ГЛАБ!

Супер снимци!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Snimci su super, samo nemam ideju, kakve veze ima snimak sa temom.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 27 minuta, putnik srećko je rekao/la:

kakve veze ima snimak sa temom.

Pa ima takve veze da je snimak u ponedeljak postavio na 4 teme,danas samo na 2. ;))))

Smanjio dečko broj tema.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Или Дојран... :yesss:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustvo sa iznajmljivanjem bicikla? Da li se isplati iznajmiti bicikl za obilaženje plaža u krugu od 5-6 km?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka