ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Mogu ti reći od 24 do 27 stepeni ... noću je ponekada kiša i nevreme, ali je Potos karakterističan upravo zbog toga, što već oko podne možeš na plažu ... samo 1 dan smo šetali ... za kupanje je meni ok ... voda na Golden Beach-u je izuzetno topla .. tamo ispred moje lepe Alexandre Golden..:rolleyes::suncase:. ostale plaže onako, voda je svakako ok za kupanje .. hvala bogu te su 25. sklonili one sportove silne na vodi ... 

Bilo nas je dosta sada tamo, neku su još uvek - sezona je do 5.1o.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dolazi i Limenarija u obzir. 

Limenarija ti je toliko lepa, da prave čak i novu plažu sa ogromnom kanalizacionom cevi --postaviću ti uskoro i sliku, da vidiš koliko je ona simpatična ...

U Limenariji se prave nove plaže - to smo primetili - ne znam da li su i ostali ... 

Pregledaj dobro slike na netu svih mesta i kataloge agencija - pa sama odluči. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako ne bi primetili plaze se prave duz cele Lienarije, povezuje se sa Velikom plazom. Cev o kojoj je rec je za odvod kisnice....secate se kakve su poplave bile prosle godine tamo, verovatno resavaju taj problem.

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako ne bi primetili plaze se prave duz cele Lienarije, 

Pa ja reko, pošto prošle godine nisam bila tamo, da li sam ja zaboravila kako izgleda Limenarija ili rade uveliko po njoj.

Čini mi se i da je nova radnjica neka tamo kod apoteke desno na kraju ... mislim da su se nekada tamo prodavali satovi, pre jedno npr. 1o-ak godina. 

Prvi put sam sada išla i onom stazom do Limenarije - dobro su to odradili baš. 

Bruka je samo da retko koja govornica radi, mislim na Potos i jedva smo pronašli tele kartice. Morali bi to bolje da reše. Jeste da mnogi koriste i net i komp i mobilni, ali ima još uvek onih koji koriste i telefonske govornice. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sumljam da je to kanalizaciona cev.Na ostrvu postoji dve fabrike za preradu fekalnog otpada i često u Potosu se mogu videti cisterne koje prazne septičke jame -valjda teraju posle u te fabrike.

Čudi me da toliki broj govornica ne radi.Prošle godine je radilo sigurno preko 80% govornica...Ja najviše koristim govornicu na ulazu u kamp Pefkari- ima ona kamena ograda na kojoj može da se sedi pa mi ta najviše odgovara.Često koristim i govornice ispred picerije Irini (kod česme) i uvek su radile.I govornica kod crkve uvek radi, samo  slabo čujete sagovornika zbog saobraćaja. 

U nekim ranijim postovima sam okačio sliku marketa gde uvek ima da se kupe halo kartice(sad više liči na fiskalni račun nego na karticu)- market se nalazi preko puta luna parka(ulica koja vodi za Teologos).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to jako se slabo čuje ... sada je radila ona ispred kapelice dobro, i poslednji dan ona kod hotela Levendis. Jel si ti beše bio u njemu ...

Sada je bilo kartice samo u trafici SONIC - dole ispred Hermesa malo. 

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,  moja baza u Potosu je Levendis.Retko koristim tu govornicu kod Levendisa pošto je prometna ulica i još kad dodam goste iz Balkana -teško da mogu normalno da komuniciram.Još su dole kod Levendisa od prošle godine počeli da prodaju sladoled pa kad klinci počnu da :kmeee: -zato bežim na mirnije lokacije gde mogu na miru da telefoniram.

Nego , jel si obišla Levendis?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Objasnio sam to za zajedničku terasu.Ja idem u ove apartmane sa strane koji imaju svoje terase-sa ove druge terase ko malo bolje vidi može da čita jelovnik Balkana :hahaha:.

Vlasnicu viđam samo u agenciji, organizaciju puta vodi njen muž inače moj imenjak.Dosta ga cene tamo na Tasosu, vidim da ga  Grci saleću sa svih strana kad dođe sa novom grupom .Btw, od njega sam čuo za ove fabrike za preradu fekalija-rekao je i u kojim mestima se nalaze, ali sam zaboravio.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i prelepa (meni makar) radnja u Potosu:

Izmenjeno (Biljana 2302)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, dok su još sveži utisci, da nacrtamo neke od lokacija:

lokacija_vila_venecija.thumb.jpg.e5aa117tačna lokacija vile Venecija i vile Joanna u Potosu.

 

lokacija_balkan_haus.thumb.jpg.5ea244ad8

tačna lokacija Balkan House, odnosno agencije NikAna i parking BH.

sasa_studio.thumb.jpg.1cd808c7eb475fcb14

 

ja sam se milion puta do sada kupala na plaži ovog hotela, a da ni pojma nisam imala da je tu i bazen, pa evo i tačne lokacije i sve.

i gde se tačno zida novi SASA STUDIO, koji mislim da će biti prelep.

Evo i sajta za ovaj studio:

http://www.thassos-sasa.com/

 

 

Izmenjeno (Biljana 2302)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono jeste parking - piše. Prolazila sam tuda svaki dan po nekoliko puta i jasno je obeleženo da jeste. Upravo parking vile - a to da li je na engleskom naziv ili na nemačkom to nije bitno.

Ta vila se upravo i na engleskom i zove u mnogim katalozima naših agencija, otuda i moje pisanje toga. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li je Barcinova vila Dimitris ustvari vila Suzana - sve mi se čini da jeste.

Vila u samoj centralnoj ulici je vila ELENI 2 - iznad radnje SOURINI. A vlasnik vile Stella je gdin Nikolas - onaj sedi čikica kojeg sam spominjala do nedavno i koji je jedini prevozio prtljag nas putnika do same vile.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam ispravke, upravo se vratih iz Potosa, vila se ne zove Sasha vec Sasa, po imenu sestre od Sisi vlasnice apartmana Sisi.

a gornji parking je parking koji je iznajmio sigurno vlasnik vile Amversa, mozda jos neko, a nalazi se na placu koji se prodaje, a zbog visoke cene kupaca jos nema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka