ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

jeste platan stvarno sam biser, svuda su platani...

DSC_0548[1].jpg

DSC_0554[1].jpg

DSC_0560[1].jpg

DSC_0567[1].jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Oktopoda ste išli - koje agencije su još bile u busu ... 

kakva je gazdarica te vile bila ...

da li ima app koji su sređeni i onih koji nisu ili je to sada sve završeno ..

kakav je to izlet kolima sa Branislavom

ovo me isto zanima: .crkvu za čijeg je sveštenika vezana tužna priča o pogibiji srednjeg sina.

Molila bih te ovo na PP - da ne gnjavimo druge detaljima...

hvalaa :srce::cvetic::cvetic:

Nema razloga na P.P. Ima nas jos koje to sve interesuje.:hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok - još bolje ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko Oktopoda ste išli - koje agencije su još bile u busu ... mislim da su samo putnici oktopoda bili u pitanju, nisam čula da je bilo ko preko druge agencije, čak i iz Novog Sada i Leskovca uplatili direktno.

kakva je gazdarica te vile bila ...gazdaricu nisam ni videla ni čula, samo deku na dolasku i odlasku i nekog mlađeg momka koji je tu nešto iznosio i unosio, deka je super lik uljudno se pozdravio sa nama na nemačkom i to je to, inače je na dočeku glavna Milena bugarka, plavuša, starija ženica, koja sređuje i čisti celu kuću. Mi smo u sobe ušli u 13.15 i ako smo stigli već u 9 ujutur, ali je smena pre nas bila baš neka štrokava pa je trebalo više da sve sredi.Ona se tu muva svaki dan a dekica je dole u prizemlju ako nešto treba, ali uglavnom svi zovu predstavnika agencije koji isto dolazi i tu je svaki ili svaki drugi dan. Neko se žalio na Sunce na terasi prepodne, neko na wii...imali smo satelitsku 3 dana sa 60 grčkih i stranih kanala i onda se sve isključilo, nama nije ni trebala TV a i od tada je Wii bio mnogo bolji.  Imate njihov sajta studioanastasia http://www.studiosanastasia.com/en/ sve je ko na slikama, ormane ne koristim nigde kad putujem, ponesem nešto i svojih sudova (tiganj, nož...) ....e da nemaju štipaljke u svim sobama:angry:

da li ima app koji su sređeni i onih koji nisu ili je to sada sve završeno ..svi su završeni 1 i 2 sprat, potkrovlje mislim da ne izdaju. u suterenu je zajednička kuhinja ko uzme sobu, tu je i toalet za poslednji dan, i tu se ostavljaju koferi. Pozadi u dvorištu imate česmu i tuš i garnituru za sedenje pod lozom, hladovina.

kakav je to izlet kolima sa Branislavom....Branislav je predstavnik Oktopoda, mislim da radi i za još dve agencije divan momak, izleti na Tasosu imaju uglavnom istu cenu i u njihovim agencijama i kod predstavnika znači od 25-27 eura za izlet oko ostrva, 27-30 za izlet brodom sa ručkom, e sad ako nema dovoljno zainteresovanih putnika onda se organizuju izleti automobilom za max 4 osobe. Zgodno je ko zaboravi vozačku kao ja pa nemože da uzme rent-a-car ili ima staru vozaku a nije izvadio međunarodnu...

ovo me isto zanima: .crkvu za čijeg je sveštenika vezana tužna priča o pogibiji srednjeg sina. ....ukratko: na izlazu iz Limenarije sa desne strane magistrale nalazi se crkva koja primetićete u dvorištu ima još jednu malu crkvicu, tu malu crkvicu podigao je njihov sveštenik kome je srednji sin igrom slučaja poginuo u vojsci (kako ne znam..) od grčke vlade dobijo je neku svotu novca kao naknadu. Od tog novca sagradio je tu crkvicu, njegov najstariji sin koji je takođe sveštenik i ikonopisac je oslikao. Mlađi sin je oženjen srpkinjom i živi i radi u Potosu. ..

I da, doktor je odmah tu kod kuće Anastasije i odličan, ako se neko nabode na ježa i sl...nama nije trebao ali je bilo slučajeva, sve polise važe.

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tebi puuuno hvalaa :cvetic::srce:

 

Znam koja je to kuća - odmah na ulasku u Potos,

No I put je mislim radi Oktopod, godinama su je radile druge agencije ... pa me je zanimalo šta se zbiva

gazdarica sam čula da je užasna ... 

Jel i Branislav isto možda sedi u agenciji MYTHOS travel

jel misliš na ovu crkvu u Limenariji:

35490434.jpg

 

1963027.jpg

Izmenjeno (Biljana 2302)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Pedja037 Vi ste u Anna star vili koliko sam shvatio,pa kada se vratite,ajde malo napisite o njoj nesto ( dobre i lose strane) Hvala unapred i lep provod dok ste tamo

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Serafim

smestaj u Anna Star je razlicit .. postoje dve zgrade i jedna (nazovimo) kucica ...

u centralnoj zgradi tople vode  tako reci i nema za kupanje.. zalili su se gazdi a odgovor na to su dobili: IMA MNOGO GOSTIJU BICE ZA KOJ DAN..... he.. u zgradi gdesmo tople vode ima ... sobe su uske, dok je soba u kojoj smo 207 je najveca i prostorna (pogled more sprat) , frizder i nazovimo sporet su iz praistoriskog veka (slike postavljam sledece nedelje) posudje nedaj boze... cisti se  svaki 2-3 dan ,menjaju se peskiri posteljine ,wc papir... Tv se nalazi na ormaru he.... bazen savrseno cist..plaza perfekna kao i more ispred nazovimo hotela.. pice obavezno da bi imali lezajke i suncobran.... ostalo pisem kad dodjem... do  skorog pisanja pozz :)

Izmenjeno (Pedja037)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pedja037, da li ste rezervisali smestaj preko agencije ili preko Nikane? Ili na neki treci nacin? I da li mozda znate koje sobe su bolje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prekosutra putujem..:)  a sto se tice anna star smestaj sam uplatio preko Mitos agencije,Nikana je bila samo 20 evra jeftinija tada u januaru .od Mitos...

Definitivno je najbolja soba i najveca je 207 (dva kreveta i jedan ogroman bracan) u drugoj zgradi pogled more.. vise o sobama slikama sledece nedelje drustvo..ZIVELI ! :)..

11220909_10207370205476178_3721737518441548914_n.jpg

11904659_10207370204876163_2148820246817757663_n.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel ti ovo dvorište tvoje vile i plažica ispred ???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel ti ovo dvorište tvoje vile i plažica ispred ???

DA :)

Prelepo je.. taj pogled vredi svaki evro koji sam dao...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Pedja037 ako nije tajna koliko ste platili smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Pedja037 ako nije tajna koliko ste platili smestaj?

Nije tajna.. 540 ...4 krevetna pogled more u januaru rezervisano...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Extra :)

Hvala. Videla sam da si u januaru rezervisao, zato sam i pitala... I ja obicno rezervisem u januaru, najkasnije pocetak februara :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka