ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

vile_u_potosu.thumb.jpg.de7bdad2ee21a7c3

Evo lokacija nekih vila u Potosu:

1. BABIS (TOULA) --- vidi se lepo taj parking iza nje,

2. vila IRINI kako deli zid sa hotelom POTOS --- i one koriste zajednički bazen,

3. MEANDROS APARTMANI,

4. vila IRIDA --- koja je prelepa --- do nje vodi putić od vile Irini, ka magistrali,

5. app AVENTURA --- najnoviji i mislim najlepšti apartmani u Potosu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima Lidl na Tasosu i gde? Hvala puno, isla bih sledece godine u Potos ili Limenariju i veoma bi mi znacilo da ima Lidl u blizini. Hvala puno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Tasosu nema Lidl. Ima u mestu Chrisopouli, malo pre Keramotija.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Tasosu nema Lidl. Ima u mestu Chrisopouli, malo pre Keramotija.

Hvala ti. Po tvom misljenju sta je bolje Potos ili Limenarija? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidl.thumb.JPG.7bf0562a9fbef64d9103b06a9

Ako je po mom mišljenju, ni Potos, ni Limenarija.

Zavisi šta očekuješ od mesta u kome si smeštena.

Zašto ti je bitan Lidl u blizini?

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Pre svega u Lidlu volim sladolede u kornetima i sto uvek imaju sveze voce i povrce :D 

U mestu ocekujem lepuu plazuu,toplo more i cisto more to mi je najbitnije jer idem sa detetom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U mestu ocekujem lepuu plazuu,toplo more i cisto more ...

Hm, ni Potos ni Limenarija to nemaju, ima "u blizini". Imate li auto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

WOB sad po tvom  Potos nema cisto more i palzu?.. ja citah ovde da ima.. kao i mnogih mojih prijatelja koji su letovali tamo... kapiram ja da su misljenja razlicita ... ali ogradi se bar svetski putnice.... :)

 

Izmenjeno (Pedja037)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smestaj u hotelu Sirines (na ulazu u Potos) - malo informacija ima na forumu pa zelimo da podelimo nase utiske....

U pitanju je mali porodicni hotel, oko 20 soba, polovina soba gleda na ulicu a druga polovina na bazen i šumu. S obzirom da je cena ista bez obzira na orijentaciju sobe, značajno je bolji ugodjaj ako soba gleda na bazen a ne na prometnu ulicu. Takodje i sobe u prizemlju nisu bas sjajne (pogled na bazen) jer je postavka doručka i večere na ivici bazena, tik uz terase prizemnih soba.

Higijena je na visokom nivou, peškiri i posteljina se menjaju na 3 dana, sobe se čiste svaki dan.

Sobe su prostrane i komforne, sa malom kuhinjom.

Osoblje je vrlo ljubazno i uslužno mada ih nema mnogo.

Dorucak: švedski sto, skroman ali raznovrstan, svako će naći nešto za sebe.

Večera: služena večera, porcija, ali uvek u ponudi pored toga ima i supa/čorba i neko "pomoćno" toplo jelo, salate i kolač/voće - sve ovo bez ograničenja.

Parking ispred hotela je mali ali uvek može da se nadje mesto za auto, bliže ili dalje od objekta.

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ogradio sam se,  napisao sam "po mom mišljenju". Ono što sam ja video u Potosu, nije lepa plaža. 

A ako ćemo o pisanjima na forumu, u nabrajanju 10 najboljih plaža na Tasosu,  nisam primetio da je bilo ko pomenuo gradsku plažu u Potosu, bilo gde. A i na poslednjih 5-6 strana teme,  uglavnom se piše da je plaža "onako, ništa posebno".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i onako je nesto...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima Lidl na Tasosu i gde? Hvala puno, isla bih sledece godine u Potos ili Limenariju i veoma bi mi znacilo da ima Lidl u blizini. 

Na Tasosu LIDL nema, ali ako ideš kolima ima u Asprovalti.

Hvala ti. Po tvom misljenju sta je bolje Potos ili Limenarija? :)

Potos ima makar i neku plažu, Limenarija nikakvu. 

U mestu ocekujem lepuu plazuu, toplo more i cisto more to mi je najbitnije jer idem sa detetom

Potos ti nudi sve što ti treba ... maleno mesto koje ima SVE ali bukvalno sve. Ja sam tamo od 2oo3. godine. 

U Potosu ćeš naći zadovoljavajuću plažu, ne ne znam kakvu ali solidnu. 

Da bi koliko-toliko bila spremna šta te gde očekuje, evo proučavaj malo - to su sva moja iskustva počev od 2oo3. godine:

http://kaonadlanu.blogspot.com/p/ostrvo-tasos.html

Ima ih još, ali nisam stigla sve da ubacim. 

Velikim slovima su ti naslovi foto tura sa ovog sajta i to su ti linkovi koji vode ka njima.

A imaš i prelepu foto turu autora Dimić Bate, pa je pronađi.

Izmenjeno (Biljana 2302)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u Potosu je sasvim ok.Doduše, ja se tu nešto i ne kupam- ujutro mi je tu polazna stanica , a kad završim sa ribolovom i ronjenjem, tu izlazim iz vode.More je čisto , jedino je pesak  nabacan pa kad ima dosta kupača voda se zamuti .

Evo par slika kako plaža izgleda ujutru kad nema puno kupača...

dscn0542.jpg

dscn0543.jpg

dscn0544.jpg

dscn0546.jpg

Evo i par slika Potosa slikano sa terase Levendisa...

dscn0470.jpg

dscn0471.jpg

dscn0473.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Tasosu LIDL nema, ali ako ideš kolima ima u Asprovalti.

 

Otkad je u Asprovalti Lidl ? A i sto da silazi sa autoputa kad ima u Hrisopuliju a tamo svakako silazi sa autoputa kad ide na trajekt ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Asprovalti Lidl postoji odavno, tj on je negde kod Vrasne, izmedju Stavrosa i Asprovalte, ako mislimo na isti Lidl sa leve strane kada se ide prema Asprovalti.

Ja idem na Tasos u sopstvenoj reziji (prvi put od kako letujem u Grckoj) i dosta ljudi mi je preporucilo Potos kao bazu, putujemo supruga, dvoje dece (7 i 2 godine) i ja :)

Da li je neko bio na Tasosu na bum i koliko se krecu smestaji, mene iskljucivo zanima apartman (da je kuhinja odvojena) moze i 4 lezaja a moze i 3. Ako ima neka preporuka jos bolje. 

Hvala :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka