ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Par sličica iz Potosa...

dscn0184.jpg

dscn0200.jpg

dscn0298.jpg

dscn0185.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!Uplatili smo vilu Venetia,ispred vile ima mesta za parkiranje za samo dva-tri auta(ako preko slika dobro vidim).Interesuje me,da li neko zna gde se najblize parkirati u slucaju da ispred vile na parkingu nema mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sandra, ako pitas za pravi parking, ima jedan besplatan (za sada) na ulasku u Potos iz pravca Limenarije, sa leve strane...takodje, ljudi se parkiraju na ulasku u Potos kod hotela "Sirines", ali je tamo, iz godine u godinu, sve veca guzva...ostalo je po principu "snadji se"....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok,hvala vam. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u Potosu, ako nesto treba pitajte :)

Da li ima kamenja krupnog u vodi da znam zbog dece.Gledala sam vilu Amversa.Koji deo plaze je dobar ima li prirodnog hlada negde?:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Potosu nema krupnog kamenja ali nema ni prirodnog hlada...Kamenja ima samo na parčetu plaže koja razdvaja plažu Potos i plažu San Antonio(mada je to po meni sve jedna velika plaža) i tu se retko ko kupa.Ali zato se na tom delu obale jako dobro love hobotnice, pošto ima dosta podvodnog kamenja a okolo dosta školjki, zato što su nabacivali pesak na plažu Potos a pogotovo su nakrkali peska na San Antonio plažu(na pojedinim mestima možeš da stojiš u vodi na 50m od obale).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fantasticne slike. Kao stvorene za desktop :) a kako mogu da se skinu? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo koju sliku sa Foruma skidate tako sto kliknete na nju, pa, ako je velika i ne vidi se cela na monitoru, klizacima sa bocne ili donje strane skrolujete do donjeg desnog coska, i klik na Save - pogledajte crvenu strelicu

howtodownloadapicture.jpg

:) :) :)

Izmenjeno (dimic_bata)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast za fotke :klap:

Ja krecem za 3 sedmice i bio sam onako hladan,ali si me porpilicno zagrejao sa fotkama,stvarno fino izgleda...

Jel to slikano sad ili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divne fotografije...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja verujem da posle Batinih fotografja i oni koji su se dvoumili oko ovog ostrva ostanu bez nedoumica...to je to Potos od ranog jutra do mraka. Diiivnoooo!!!! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bato svaka cast pravi ste umetnik

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo za ostrvljane, stare i buduce, jos dve mini serije. Strahinja, sve fotke su mi od prosle godine, a najnovije fotke ce, nadam se, neko da postavi na Forum.

Sunrise Potos, izmedju 5:30 h i 6:00 h

07potos2013-0.jpg

07potos2013-0a.jpg

Glavna ulica u Potosu, vidi se zvonik crkve u dnu, a malo ispred nje je raskrsnica za selo Teologos, to je ujedno centar Potosa.

07potos2013-0b.jpg

Med i masline na 100 nacina

07potos2013-0d.jpg

Plicak mozete proceniti sa donje slike, mislim pre svega na one kojima su deca mladja pa ih sigurno jako zanima koliko brzo ide dubina.

07potos2013-1.jpg

Kamari beach, nastavak plaze San Antonio, znaci sitan pesak i toplo i bistro more, krajnji levi kraj Potoskog zaliva. Neuobicajena pojava: talasi.

07potos2013-1a.jpg

Izvolte izvolte, cekamo Vas...

07potos2013-2a.jpg

Limenarija sunset

07potos2013-3.jpg

Potos sunset

07potos2013-4.jpg

:) :) :)

Izmenjeno (dimic_bata)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I malo nocnog zivota, kao nastavak prethodne dve mini serije:

Oko 19 h Sunce polako pada, pale se svetla fenjera.

08potos2013-0.jpg

Za to vreme umetnik sa sprejom u boji izaziva simpatije i aplauze kod publike koja ga posmatra

08potos2013-0a.jpg

dok drugi turisti uzivaju pored samog mora i mozgaju sta ce pojesti.

08potos2013-0b.jpg

Astronomi, astrolozi izvolte pogledati zvezde ili uplatite skolu ronjenja kod ove simpaticne devojke po imenu Marija

08potos2013-0c.jpg

Picerija na setalistu do mora, levi kraj setalista gledano ka moru. Jeftino, ali meni nije bas previse ukusna njihova pica,

08potos2013-1.jpg

Slatke, kratke, vrlo zivahne ulice Potosa, prepune turista, uvece ostavljaju na setace zaista prijatan, opustajuci ambijent

08potos2013-1a.jpg

08potos2013-3.jpg

Ukusni plodovi mora, tora, vecera uz sum mora. Uhh...

08potos2013-4.jpg

08potos2013-14.jpg

Detalj iz jednog od restorana pored mora.

08potos2013-15.jpg

Tu je i neizbezni giros koji je u Potosu dobar, bar meni, probao na nekoliko mesta.

08potos2013-16.jpg

Pa posle vecere opet malo setnje, provariti veceru pre spavanja?

08potos2013-6.jpg

Potrosite visak evrica, al bolje one metalne da Vam ne cepaju dzepove he he he

08potos2013-7.jpg

Za muski deo populacije, preporuka: ovakve prodavnice (kao na sl ispod) nikako ne pohoditi, opasno po novcanik!

08potos2013-8.jpg

Bolja opcija je da lepsu polovinu povedete na neko kulturno desavanje u cemu Potos nije oskudevao kada sam ja bio u drugoj polovini Juna 2013. god

08potos2013-17.jpg

Eh, dosta od mene, bas sam se raspricao, izvinte ...

Pozdrav.

:) :) :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka