ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Prema tikeru, vi putujete 20. septembra. Da nije to malo kasno za Tasos. Mi idemo 5. septembra i plasimo se za vreme.

Pravila nema! Bila sam tamo mesec dana, od 22.06., bilo je 11 dana za koje se ne moze reci da su pravi letnji...to mi nije pokvarilo uzitak, samo sam dozivela i to na Tasosu, slikala dugu, gledala more po kisi ispod velikog suncobrana...

interesuje me dali uopste ima lidla na tasosu? bilo gde,jer idemo kolima

Nema, ima pre dolaska u Keramoti (gde hvatas trajekt), u mestu Hrisopuli.

Ne zelim da lupam glavu o vremenu :)

Sta bude - bice :)

Sto se tice vremena, tu nikad nema pravila. Evo ekipa koja je isla 21. juna je imala lose vreme. A mi smo u Polihronu do 21. juna imali super vreme... Meni je bitno samo da ne pada kisa. Sve ostalo je super :D

Upravo!

interesuje na šta liči taj deo Potosa .

Potos volim i nadam se da ce ti biti lepo u njemu...mene znas, pa znas i koliko mi je za verovati! :srce:

Ja ne mogu da verujem da je u Potosu bas kao u Budvi, ali ajde... videcu i to za 2 meseca pa cu preneti svoje utiske...

Ovo je bio jedini negativan utisak o Potosu koji sam procitala do sada.

Nije kao u Budvi, jer Budvu zbog toga sto je to sto jeste- ne volim!

Suzz, opusti se, Potos je sladak, sigurna sam da ce vam biti lepo! Mesec dana sam provela u tom kraju, samo 2 veceri je bilo nesto vise sveta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suzana, ne znam zašto se nerviraš kada smo ti rekli da van sezone u Potosu nije gužva, te su utisci potpuno drugačiji, a ti ideš van sezone :).

Što se mene tiče, većina utisaka koje si po tačkama navela je istinito, al' opet kažem u sezoni, van sezone istinite su samo neke od njih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suzana, ne znam zašto se nerviraš kada smo ti rekli da van sezone u Potosu nije gužva, te su utisci potpuno drugačiji, a ti ideš van sezone :).

Što se mene tiče, većina utisaka koje si po tačkama navela je istinito, al' opet kažem u sezoni, van sezone istinite su samo neke od njih.

Joj, a mi idemo u jeku sezone, 12.8. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Осетио сам се прозваним, па да исправим "крив Потос" (Дрину).

Сузана, може и тако да се гледа, ако си малодушна. Иако у твојем огорченом посту има истине, али је истина и:

1. Јесте, бучно је, али и пуно живота. Деца тамо обожавају да се проводе, није за сморене наџаке.

2. Прљаво је када ђубретари не раде (недељом), и када стока од туриста баца унаоколо.

3. Уске су, али то је медитеранско месташце, па је то и логично.

4. То је неистина, тј. претеривање.

5. То не знам, нисам се тамо купао.

6. Не, пуне су шетача, продавница, итд.

7. Уме да буде, али је тако и на другим местима.

8. Напротив, свуда олеандери, албиције, дрвеће, воћке...

9. Има, и препуне су. Није то град, то је место које има пар хиљада људи.

Опуштено.

Поздрав!

Nadam se da je Potos mali kao Perast i da nije tako mrtav kao Perast. Ulice su nadam se kao svuda u Dalmaciji uske i nadam se da mirise borovina. Nadam se da nismo smoreni nadzaci i da ce nam biti lepo. Malo ste me uplasiliiiii

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi stizemo 30 jula, ali od buke nas neces cuti kako ridamo kad budes stigla 12.08 :)

Salu na stranu, nikad nisam bio ni u Potosu a ni na Tasosu, dakle potpuno novo iskustvo za mene i porodicu. Kako su deca relativno velika (17 i 9) ovo mi je zvucalo kao kompromisno mesto

Izmenjeno (Sasha70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... nikad nisam bio ni u Potosu a ni na Tasosu, dakle potpuno novo iskustvo za mene i porodicu...

I mi idemo prvi put, zato sam tako i reagovala na sve one lose i negativne komentare koje sam procitala. Sela da citam i nevalja ovo, nevalja ono...

Ali, uvek je bilo ono 100 ljudi - 100 cudi...

Kao sto sam procitala u jednom postu - nismo nadzaci, bice nam lepo.

@Pef... tvoje misljenje uvek volim da procitam, tnx :*

@Biljanap... ako ti idec 4-ti put tamo, onda to nesto znaci ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto vise nema menjanja, a imajuci u vidu da sam optimista po prirodi, bice kao sto Biljanap kaze :). I ako nije ima da je tako. A i zenama se uvek mora verovati.

Mi smo nasli apartman van centra, na San Antonio plazi koja je koliko cujem vrlo lepa. Cinjenica da treba otpesaciti do grada mi odgovara jer ce ceda tatina morati svako vece da protezu svoje noge.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto vise nema menjanja, a imajuci u vidu da sam optimista po prirodi, bice kao sto Biljanap kaze :). I ako nije ima da je tako. A i zenama se uvek mora verovati.

Mi smo nasli apartman van centra, na San Antonio plazi koja je koliko cujem vrlo lepa. Cinjenica da treba otpesaciti do grada mi odgovara jer ce ceda tatina morati svako vece da protezu svoje noge.

Na toj plazi se nikad nismo kupali, znam da je pescana, uvece romanticna, ali ima dva dobra restorana -"Sea breeze" i "San Antonio"...u "Sea breezu" se i ove godine okupilo drustvo forumasa- gazda se , cak, setio da je prosle godine bilo 5 porodica, a ove godine-7! :D Rekosmo da cemo sledeci put dovesti jos vise, a gazda-"tap", dade nam flasu crnog vina! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Biljana i Pef na ovim info. Sad sam opet postao nestrpljiv da krenem na put. Sto se restorana tice, potrudicu se da odrzim nivo. Nadam se da ce biti jos porodica sa foruma da ne bih morao jesti 5 tanjira dnevno :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi cemo u septembru da damo svoj doprinos u tom restoranu :)

Ako jos neko ide krajem septembra, neka se javi da pripomogne u degustaciji :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O ovome sam pričala "BAŠTENSKI GRIL":

1) logo.jpg

2) 06sm.jpg

3) 01sm.jpg

Slazem se mnogo je sladak :srce:

61913498_IM001356w.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu smo prvi put jeli suvlaki na Tasosu....a ovaj tip nas docekuje svake godine ispred restorana....:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paaaa...tip! Macane vam necu otkriti! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi idemo prvi put, zato sam tako i reagovala na sve one lose i negativne komentare koje sam procitala. Sela da citam i nevalja ovo, nevalja ono...

Ali, uvek je bilo ono 100 ljudi - 100 cudi...

Kao sto sam procitala u jednom postu - nismo nadzaci, bice nam lepo.

@Pef... tvoje misljenje uvek volim da procitam, tnx :*

@Biljanap... ako ti idec 4-ti put tamo, onda to nesto znaci ;)

i ja se upravo vratila sa svog PETOG boravka u Potosu i verujem da to nešto znači. Pitaj sve što te interesuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oooo, pa Fraola ti si i njega zabeležila  :srce: .... slađi je uživo, :-P  :-P  mada ni na slici nije loš !!!  :D

dobro ja sam skinula slike s neta ... :ljutko:  :ljutko:

Nisam mogla da ga zaobidjem,  kad je on prirodna lepota Potosa :-P

Kako li se zove, bas me zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka