Zeba

Okolina Bara - Šušanj

16 poruka u ovoj temi

Ove godine letovanje će biti okolina Bara, zbog prevoza vozom Beograd - Bar. Nisam previše oduševljena, ali šta ću.

Molim za preporuku nekog prijatnog / proverenog / smeštaja i za utiske o vašem letovanju ako ste bili u ovom delu

primorja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima me da li je neko od vas letovao u susnju kod gospodina Cife Lukaca i kakvi su vam utisci o smestaju?hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam preporuku za hotel TALAS u Šušnju, kakva su vaša iskustva, da li je neko već bio i kako se proveo?

Unapred se zahvaljujem za svaki komentar!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta fali Baru? Stanica jeste podalje od centra i Susnja (posto se tu ljudi uglavnom smeste) ali sam grad je, bar meni, super. Ima prodavnica, pijaca je super, centar fin za setnju, uskoro krece i Barski ljetopis, pa ce biti i koncerata i svacega zannimljivog. U okolini je i Stari Bar, Crvene stene, a sam Bar ima i peskovitu i sljunkovitu plazu, i sumicu pride, kad se uzelite hladovine. I borovi mirisu predivno.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u Shushnju imash "hotel" Anka, jako lepo sredjen, chist i uredan. Sobe su sa klimom, ali ti ona nije neophodna jer je tako orijentisan da nema potrebe ukljuchivati je. svaka soba ima terasu, na krovu je veeelika krovna terasa. hotel ima i svoj restoran i hrana je sasvim ok... domaca, srpska kuhinja, a ne crnogorske splachine. dvorishte je veliko, pod kivijem, ima mesta za auto...

ako vozom dolazite, mozete sa gazdom da se dogovorite da vas cheka na stanici...

inache je negde izmedju Shushnja i Bara, pa mozesh da shetash gde ti milije....

**** reklama ***

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mogu da preporučim dobar ***** reklama **** Ljudi su jako ljubazni i prijatni, a vila se po meni nalazi na jako dobrom mestu.

Izmenjeno (DraganV)
reklama
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve ispod Petrovca prema Baru bilo mi je puno nepoznanice. kada sam proslog leta hteo u susanj prijatelj mi je pokazao odlicne panorame mesta iz vazduha na **** . ostavile su sjajan utisak. neopravdano sam do tada izbegavao ovaj deo Crne Gore. mozda vam ovo moze pomoci u izboru!!!wink.gif

Izmenjeno (DraganV)
Reklama, obrisan link
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Susanj, je jedno mirno i divno mesto gde se mesaju miris mora i miris borova, uvek imate gde da se smestite i da uzivate.Ja sam davno bio u privatnom smestaju u Susnju i bio odusevljen.Takodje, Bar je jako blizu i moze se stici pesaka jednom laganom setnjom obalom.U baru vas ocekuje i kulturno leto Bara tako da mozete spojiti sve...Srecno svima koji su se opredelili za odlazak na ovu destinaciju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobila sam preporuku za hotel TALAS u Šušnju, kakva su vaša iskustva, da li je neko već bio i kako se proveo?

Unapred se zahvaljujem za svaki komentar!

Ni slucajno hotel Talas! Ako se to uopste moze nazvati hotelom! Mi smo bili ove godine 7 dana i preselo nam je. Hotel je izuzetno prljav, zavese u sobama nisu nikada oprane, cim sam usla u kupatilo videla sam dlake tako da sam shvatila da kupatilo nije ocisceno pre naseg dolaska, a to se natavilo i tokom boravka. Cistacica bukvalno nije nista radila osim sto je praznila kante za djubre. Moje bele japanke u kojima sam isla samo po sobi su ubrzo postale crne. Hrana je jeziva, sluze splacine. Svako jutro za dorucak se dobije caj (ni dan danas ne znam od cega je jer je jako slab). Nijednom nismo dobili kafu ili mleko ili jogurt, bilo sta. Za rucak i veceru su uglavnom splacine - mesni narezak oblikovan u cufteta i umeljan u neki sos, sve je u masnim sosovima. Ja sam jedno vece povracala od spageta jer je izgleda meso bilo pokvareno. I mom muzu je bilo muka od te vecere, ali nije povracao. Deca su masovno povracala u trpezariji, a oni su to cistili sa vrlo malo vode, kao da je neko prosuo vodu ili mleko. Ceo hotel smrdi na neku mast. Na sred hodnika na prvom spratu su smestili prljave peskire i posteljinu, leglo bakterija u sred hotela. itd, itd... Imala bih jos mnogo da pisem, ali nemam snage. Zelim samo da sto pre zaboravim ovo iskustvo. Kada uplacujete ucini vam se da je jeftino, a onda shvatite da su oni debelo zaradili na vama.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzas, trazim za cerku smestaj i ovaj hotel mi se cinio zanimljiv,ali sada posle vaseg opisa ...........

Izmenjeno (liliputanac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bar 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Ovde imate sve informacije o Baru (plaze, sta videti), stara maslina, stari grad Bar i plazu u Susnju. Ovako je bilo prosle godine. ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko pomoci isli bi sa malim detetom u Susanj da li sunce brzo zalazi ili moze duze da se boravi na plazi i da li je mozda bolji Canj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ? 

Preporucujem Bar-Susanj. Mnogo manifestacija ima "Barski ljetopis" ,"Ljeto sa zvijezdama", "Susanjska noc",... 

Mozete naci jeftino smjestaj, naravno sve zavisi koliko zelite da hodate do plaze i sta vas tacno zanima ?

Za desetak minuta hoda do plaze mozete naci smjestaj od 15-20 eura za 2-3 osobe u sred sezone, ako zelite da iz dvorista uskocite u more potrebno vam je oko 60 eura dnevno za smjestaj

Bar ima veliku prednost zbog borica. Mnogo porodica se odlucuje za Bar bas zbog toga. Mnogi i kampuju ker je pjeskovito u borice, lijep hlad gdje nekad potrebno da se pokrijete ako odlucite da odrijemate, plaze jesu sa malo vecim kamenjem ali isto zavisi da li idete na privatnu ili drzavnu plazu.

Sto se tice zalaska sunca kako se blizimo zimi tako je sve kraci dan, ali i krajem avgusta kozete ostati duze na plazi, ako vas nesto jos interesuje pitajte ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ko se sprema za odlazak u Bar kako tamo izgleda

 

 

 

 

Izmenjeno (Genije)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka