megan04

Plaže na Tasosu i kako im prići - koordinate

1216 poruka u ovoj temi

Extra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Na psili amos ne. Na golden 10 ojra i pice je self service ako hoces, a ne moras. Na notosu nema lezaljki. Cene pica nize nego na sitoniji...tipa pivo 4e na psili amosu a na sitoniji svuda 5e. Mozda zbog korone.

 

Sutra mermerna i vathi.

Ok ako koristis lezaljku, naravno placas i pice. Nismo nikad bili na Tasosu, i prijatelji koji su doduse bili pre 10 godina, mi kažu da se placa sam ulaz na vecinu plaza (znaci bez koriscenja lezaljki samo ulaz)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre deset godina, jedino mesto gde se na Tasosu naplaćivao ulaz na plažu, kao i u komleks bungalova je Makriamos, koji se nalazi na periferiji Limenasa.

Na ostalim organizovanim plažama ulaz je bio slobodan, a naplaćivali su zakup ležaljki i suncobrana, ili je bilo „slobodno“ korišćenje istih uz obavezno poručivanje pića.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pre deset godina, jedino mesto gde se na Tasosu naplaćivao ulaz na plažu, kao i u komleks bungalova je Makriamos, koji se nalazi na periferiji Limenasa.

Na ostalim organizovanim plažama ulaz je bio slobodan, a naplaćivali su zakup ležaljki i suncobrana, ili je bilo „slobodno“ korišćenje istih uz obavezno poručivanje pića.

Znaci moze svoj suncobran svugde

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Znaci moze svoj suncobran svugde

 

... osim na hotelske plaže.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znači, Vathi "free of charge" još ove sezone?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Reklo bi se. Smaraju bageri pozadi. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili se jutros sa Tasosa. Vecina plaza je super. Vracali se na Notos i Psili Ammos vise puta,jer smo bili u Potosu a i zato sto nam se svidelo. Mermerna lepa, vredi posetiti. Put stvarno nezgodan, ali se isplati bar jednom isprasnjaviti kola i uzivati u prelepoj boji mora. Paradise beach isto jako lepa, kao i Aliki. U stvari , gde god otisli necete se pokajati. Plaze na Tasosu su ujedno i divlje i pitome,zavisi kako se osecate u datom trenutku. Na vecini mozete postaviti svoj mobilijar i uzivati u zvucima mora i vetricu koji donosi predivan cist vazduh.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio na Vathi plaži ove godine?

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vratili se jutros sa Tasosa. Vecina plaza je super. Vracali se na Notos i Psili Ammos vise puta,jer smo bili u Potosu a i zato sto nam se svidelo. Mermerna lepa, vredi posetiti. Put stvarno nezgodan, ali se isplati bar jednom isprasnjaviti kola i uzivati u prelepoj boji mora. Paradise beach isto jako lepa, kao i Aliki. U stvari , gde god otisli necete se pokajati. Plaze na Tasosu su ujedno i divlje i pitome,zavisi kako se osecate u datom trenutku. Na vecini mozete postaviti svoj mobilijar i uzivati u zvucima mora i vetricu koji donosi predivan cist vazduh.

 

Da li na Notosu radi kafić? Prošle godine nije radio...Boja mora nestvarna, Nije bilo gužve, bili dva puta....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drugari,vidim da su poslednji postovi uglavnom iz 2020.

Da li je neko bio ove godine na Tasosu da nam kaze da li se ista promenilo?

1.Da li je i dalje na Notosu prazno bez kafica(jer je kafic ranijih godina zauzimao bas dosta)

2.Put do mermerne da li je i dalje los,jer mi smo niski dosta,prokleti fiat stilo

3.Ako jeste jako nezgodan za niske automobile,da li postoji brod taxi do nje?

4.Da li ima neko sliku te strme stazice do Notosa,kazu da je jaakoo strma,a meni levo koleno ispada,pa ne bih da mi presedne.I preporucuju da se ne nosi puno stvari zbog te strmine

Unapred zahvalna

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas gledam imamo 2 slike sa spustanja na Notos plazu ali na obe smo mi.

Mozda pomogne google:

Notos Beach - Google Maps

Sto se tice Mermerne, mi smo isli sa Meganom koji je isto nizak i nije bilo nikakvih problema, pa staza je bas utabana, cak i do Vati plaze ali ako kola ostavis na glavnoj stazi i ne silazis bas skroz do vode. Doduse bilo je 2015...

Izmenjeno (Simo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne razumem frku oko puta ka Mermernoj plazi jeste los put jeste ima prasine ali ko je krenuo ka plazi tamo je i stigao a i vratio se
Svaki obican auto moze da dodje do plaze nema potrebe za 4x4
Malo pazljiviji vozac i sve je to OK

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka