megan04

Plaže na Tasosu i kako im prići - koordinate

1216 poruka u ovoj temi

Koje plaze je najlakse obiçi autobusom, obzirom da nemam auto ni vozacku.Da li bus staje na svim plazama i kako je za povratak sa istih ...smestaj mi je Vila Versa u Limenasu.Pozdravvv

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uskoro idem u limenas. da li je neko bio na tasosu ove godine?

da li se plaćaju ležaljke i suncobrani na Pahisu i Golden beach-u?

Koje su cene pića na pomenutim plažama?

Inače ne bih pitao ali sam se šokirao ove godine na Kasandri koliko su skočile cene na plažama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Placaju se na obe plaze, cene kao prosle godine...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otkud znaš da su cene iste kao prošle godine?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

On sve zna,za deset dana obidje lefkadu,kefaloniju,skiatos,spava dve noci u mecovu I posle se prebaci na halkidiki uz obavezno nocenje u Hilandaru,a letovanje zavrsi na tasosu gde predhodno noc spava u kavali. To je pravi turista!!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

uskoro idem u limenas. da li je neko bio na tasosu ove godine?

da li se plaćaju ležaljke i suncobrani na Pahisu i Golden beach-u?

Koje su cene pića na pomenutim plažama?

Inače ne bih pitao ali sam se šokirao ove godine na Kasandri koliko su skočile cene na plažama...

Svuda se plaćaju ležaljke i suncobrani... Zavisi samo kako se plaća... Npr. u La Boheme na Golden Beach-u, obične ležaljke i suncobrani se plaćaju tako što moraš poručiti piće za min. 8€. Ako želiš separe, sa garniturom TDF, to košta 50€ 

Na Makriamosu se plaća i ulaz i suncobrani/ležaljke...

Na Paradise se set dve ležaljke i suncobran plaćao 7€, piće nije bilo obavezno...

Ne znam za Pahis, nisam bio...

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Svuda se plaćaju ležaljke i suncobrani... Zavisi samo kako se plaća... Npr. u La Boheme na Golden Beach-u, obične ležaljke i suncobrani se plaćaju tako što moraš poručiti piće za min. 8€. Ako želiš separe, sa garniturom TDF, to košta 50€ 

Na Makriamosu se plaća i ulaz i suncobrani/ležaljke...

Na Paradise se set dve ležaljke i suncobran plaćao 7€, piće nije bilo obavezno...

Ne znam za Pahis, nisam bio...

Da li su ležaljke na Makriamosu obavezne i koja je cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li su ležaljke na Makriamosu obavezne i koja je cena?

Од свих плажа које смо обишли на Тасосу, лежаљке су биле 'обавезне' само на 'ла скали', и то си могао добити две лежаљке и сунцобран за 4 евра(две грчке кафе), е сад изгледа да се сваштапроменило за ове три године нашег недолажења на Тасос:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

 

 

 

 

Da li su ležaljke na Makriamosu obavezne i koja je cena?

Da, jer se plaćaju na ulazu... To je hotelski kompleks... 10€ + 3€ po osobi... Dobiješ broj suncobrana, nema biranja...

Na Alikiju npr. ima 4-5 Beach Barova sa svojim ležaljkama i svaki naplaćuje od 35€ -40€ za dve ležaljke i suncobran, a to služi kao "vaučer" za njihov restoran.

Ja ti ne mogu dati više informacija, jer koristimo sopstvenu "opremu" za plažu... Na navedenim smo bili, pa znam...

 

On sve zna,za deset dana obidje lefkadu,kefaloniju,skiatos,spava dve noci u mecovu I posle se prebaci na halkidiki uz obavezno nocenje u Hilandaru,a letovanje zavrsi na tasosu gde predhodno noc spava u kavali. To je pravi turista!!

Daaa, putovanja su mu u srcu!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine će biti peti put da idem na Tasos. Poslednji put sam bila 2014. i za Makriamos smo plaćali samo ulaz 3€ po osobi ili povratnu kartu brodićem. Ležaljke su mi novina :) 

Hvala WOB :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Иначе, ако неког ко иде на Тасос ове године интересује, прелепа мала плажа, Глифада(или Гликада), чини ми се да је између Тарсанас и Папалимани, више није у приватном владништву, тако да се не наплаћује улаз на исту..  Па ко воли нек изволи, неће се покајати, нама се изузетно свидела кад смо је посетили 2016те, сем тих намета на које сам алергичан:)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili na Golden Beach-u zadnji dan, Cielo Beach Bar. Ne naplacuju lezaljke, samo poruceno pice/jelo naravno.

Zacudio sam se da na Karnagio isto ne naplacuju lezaljke, samo pice/jelo. Super mesto @Tirkizna

Pisacu jedan mini putopis ovih dana : )))))))

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aj napisi u toku nedelje ako ti nije tesko,posto iduceg ponedeljka idem na Tasos.I samo jos jedno pitanje,za ove plaze sto se nabrajali,da li su obavezne lezaljke ili ima nesta gde mozes samo peskir da stavis?Posetio bih Golden,Mermernu,Makrijamos i Aliki,to sigurno,za ostale ne znam koje su dobre za put iz Limenasa.

Izmenjeno (verdant)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Golden - ima mesta i za peskire.

Mermernu - cela plaza je kafic. Ima jedno 2-3 metra ostavljeno za peskire, MIZERIJA. Produzili na Vathi i nismo se pokajali.

Makrijamos - potrazili nam 16 evra u zadnjem redu lezaljki (za dvoje). Produzio na Mermernu/Vathi. Ne zbog para, nego zbog ponasanja "cuvara" na kapiji.

Aliki - bila nam je na 2km iz smestaja, ali nisam bio jer je UVEK bilo guzve gledajuci sa puta, a mi idemo malo kasnije na plazama (10-11).

Moja preporuka: Karnagio Beach Bar u Limenasu. Uzivancija ako ima mesta. Mi otisli oko 15 casova, bilo je slobodno.

I naravno Paradise Beach. Mozda Top 3 plaza na Tasosu po meni, Potseca na Megali Petra/Pefkulija na Lefkadi, naravno bez jonsko-plava boja vode hahah

Izmenjeno (STEALTH)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka