megan04

Plaže na Tasosu i kako im prići - koordinate

1179 poruka u ovoj temi

@spaske1

kakve veze ima koliko je neko godina bio na Tasosu. Govorimo o sadašnjem stanju, onome što se danas vidi, a ne pre 4-5 godina. Za to postoje i postovi od pre nekoliko godina.

Ima veze jer neko ko letuje na Tasosu 4-5 godina(puta) sigurno je obišao veći broj plaža i drugih zanimljivosti od nekoga ko je bio prvi put pa misli da je video sve, i da daje paušalne procene da na Jugu ostrva ne valja nijedna plaža a na mnogima ni sam nije bio.

Izmenjeno (spaske1)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нисам те доживео другачије нити лоше, Блажо, већ МНОГИ људи не капирају зезање и очас се направи хаос, како видиш. Нешто као "Њуз", "Наша патка", док су почињали своју мега-спрдачину на Нету.

Зезање оставимо за "Кафиће", колико год то може... јер ако се спрдамо и на оваквим темама, многи ће скочити (сасвим исправно) да бране своје другачије искуство, а видиш где то оде очас.

Иначе си све у праву. И мени је море бонус, награда, згодитак... ако ми се деси. А ако не одем, нисам завидљив према другима, већ им се чудим како тај свој бонус не умеју да цене. Барем некима од њих.

А на Тасос сам отишао први пут и не знајући да постоји некакав форум о путовањима (или тада није ни постојао), а да сада бирам острво на основу овог форума, тешко да бих отишао тамо... и капитално бих промашио протеклу деценију живота.

Поздрав! :hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

BadŽo, svaka ti je ka u Njegoša.

Zezanje ćemo da ostavimo za kafiće.

Jedino ne delim mišljenje da ljudi treba da skaču da brane svoje drugačije iskustvo.

Svako ima svoje iskustvo, po definiciji subjektivno, u redu je izložiti ga, čuti tuđe.

Ali zašto ga braniti, ili napadati tuđe.

Napominjem, ovde nije reč o stavovima o životu, politici, vaspitanju dece itd - ti stavovi mogu da se zastupaju, brane itd.

Ali iskustva sa putovanja se samo izlažu i razmenjuju, nema tu šta da se brani ili napada. Kako ja mogu da napadam tebe zbog toga što si drugačije subjektivno doživeo neko mesto, plažu, ljude...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

А могао би мало, да одржимо тензију на теми? :)

Izmenjeno (Баџа)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OK, shvatio sam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

А могао би мало, да одржимо тензију на теми? :)

Ako je zbog tenzije, onda ok.

Uz tenzije do penzije :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze li neko brzinski da mi odgovori kaka je sad situacija na alikiju sa lezaljkama; jel se naplacuju i posto ili moze uz konzumaciju ali mora tipa 100eur po osobi da se tutne ili moze uz rucak u njihovom restorani ili nesto cetvrto, peto...sto sesto..?

fala unapred..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Reći ću ti sutra. U stvari, to mu dođe danas. Prošli put smo bili sa svojom opremom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze li neko brzinski da mi odgovori kaka je sad situacija na alikiju sa lezaljkama; jel se naplacuju i posto ili moze uz konzumaciju ali mora tipa 100eur po osobi da se tutne ili moze uz rucak u njihovom restorani ili nesto cetvrto, peto...sto sesto..?

fala unapred..

Situacija od pre tri dana je takva da se dve lezaljke i suncobran naplacuju 5 € , uz lezaljke i suncobran ide samo fiskalni racun:) Ovo za rucak ne znam...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koala Bar na Aliki, (onaj srpski) 2,5 evrića po ležaljki. Suncobran gratis.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

La Scala

sl274345.jpg

sl274347.jpg

sl274349.jpg

sl274353.jpg

sl274354.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obzirom da si bez kola, Aliki baš i nije blizu Limenarije, ima preko 20 km.

Najbliža ti je Metalia, ali na njoj nisam bio, pa ne znam da li je mirna, bez dece.

Kamping Pefkari je isto velika plaža, što bi trebalo da znači da je manja gužva. Ni tamo nisam bio, pa ne znam.

S druge strane, blizu ti je Tripiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da idem busom do svih plaza tako da mi je Aliki blizu, za razliku od Makrijamosa npr. Svakako hvala na odgovorima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26031
    Ukupno tema
    868462
    Ukupno poruka