megan04

Plaže na Tasosu i kako im prići - koordinate

1179 poruka u ovoj temi

jel bio neko ove sezone na Papalimani...Nikana je objavila da je ove god divlja plaza,bez kafica i lezaljki pa da proverim..pozdrav

Био мој другар данас, каже екстра је, није чак ни гужве било... А свратио је и до глиф(к)аде, на којој се ове године не наплаћује улаз-паркинг, и тамо је супер...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Био мој другар данас, каже екстра је, није чак ни гужве било... А свратио је и до глиф(к)аде, на којој се ове године не наплаћује улаз-паркинг, и тамо је супер...

hvalaa punooo

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

U nedelju bi trebalo da idem na Tasos. Citam ovde na forumu o nekim velikim cenama za lezajke i suncobran. Osim gore pomenutih Papalimani i Glikade, ima li jos nekih plaza gde cene nisu nenormalne, nego npr. maximum 7 evra za 2 lezaljke i sunconbran  s konzumacijom pica?, 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

U nedelju bi trebalo da idem na Tasos. Citam ovde na forumu o nekim velikim cenama za lezajke i suncobran. Osim gore pomenutih Papalimani i Glikade, ima li jos nekih plaza gde cene nisu nenormalne, nego npr. maximum 7 evra za 2 lezaljke i sunconbran  s konzumacijom pica?, 

контумација пића ти је мало широк појам:) Није исто дал ћеш на плаши звекнути два моета или две грчке кафе... Пре 3 године су на свим плажама биле бесплатне лежаљке уз поручено било које пиће (најјефтиније грчка кафа 2еура) мада чујем да се доста променило од тог доба, нажалост на горе... Иначе на горепоменутим плажама НЕМА лежаљки, а нисам рекао да су јефтине из разлога што их нема, и јуче ми жена каже да ни на мермерној випе нема кафића, што је опет екстра вест... А ви пробајте до ла скале, баш лепо уређена плажа са лежаљкама, сепареима, балдахинима, супер услуга и приступачне цене, ок музикица и мало живља од осталих... Мада тако беше 2016те, за данас не гарантујем ништа:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako nema kafica na Mermernoj? Ima. I prepuno je i haos.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Каже ми супруга да од пре пар дана нема, а ко сам ја да јој не верујем:)

Ако будем у могућности и успем са телефона, окачићу слику...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Каже ми супруга да од пре пар дана нема, а ко сам ја да јој не верујем:)

Ajde čik ako smeš da joj ne veruješ! :D

Ne znam da li je ovog leta postavljen kafić na Mermernoj plaži (Marble ili Salijara), zato što nisam letovao na Tasosu, ali znam da mnogi mešaju Mermernu plažu i Porto Vati i da nekad zbog toga dolazi do nesporazuma.

IMG_20190809_122809.png.18364ca5f5f4e9fa

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema više ležaljki i suncobrana, sklonjeni su. Upravo gledam snimak na FB.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio je kafić na Saliari početkom jula.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na snimku se vidi jafić, samo ne zbam da li radi. Suncobrani i ležaljke su sklonjeni.

Ne bih da delim ovde tuđe snimke ili postove sa FB. Nalazi se na jednoj FB grupi.

Ja nikada nisam bio na njoj baš zbog kafića i glasne muzike. Sada je prilika...

Izmenjeno (ackol)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas smo bili na mermernoj, kafić radi, muzika trešti, ali su sve ležaljke na gomili, nema suncobrana, tako da ko ide, neka nosi svoje. 

Izmenjeno (cherrylady)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Da li neko zna ima li brodic iz Limenarije da vozi na Mermernu plazu, Vati i Porto Vati? Zamorno mi je da idem kolima do tamo po onim drndavim putevima. Krenula sam juce sa Hrisi Ammoudia i kad sam videla put, samo sam se vratila.

Izmenjeno (Tijuana)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne ide se tim putem, to je vatrogasni put...  Užasan je.

Na putu od Panagie prema Limenasu, na vrh brda, imaš skretanje ka Porto Vathi, kroz kamenolom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Makriamos?  Cijena ulaza, lezaljki? Sta se placa? 

A na mermernoj imaju li lezaljke sada? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26307
    Ukupno tema
    877301
    Ukupno poruka