megan04

Plaže na Tasosu i kako im prići - koordinate

1195 poruka u ovoj temi

toliko pišete o tom Limenasu i okolnim plažama,da ćete i mene naterati da jednom obidjemo sve to :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naterati? :rolleyes:

Bili na Vathy, prelepo je. Jedino sto je bilo puno osa... Mene je ujela pre neki dan i jos me noga boli, pa im se nisam obradovala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Купи онај смрдљиви намаз. Писао сам више пута о томе на форуму. Има у маркетима. Бол пролази тренутно. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidis, to mi je promaklo... Gde ima da se kupi? Ujela me na Makryammosu pre neki dan, tj zgazila sam je. Sad je vec ok, ali me bolelo par dana i imala sam otok dobar. Pijem lek za alergiju... Inace, izbila alergija na suncu suprugu a od juce i detetu. Malo smo se i poremetili pa idemo po najgorem suncu na plazu. Dzaba nam i Ladival i xozal...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Зове се "after bite"  ili "after sting"има више врста. Треба да има у сваком већем маркету. Има у Скала Потамији у продавници код "Ntinas Apartments" сигурно. Овај сам купио на Скијатосу, а на Тасосу сам купио неки са зеленим словима.20150903_145935.thumb.jpg.b24510bf1423c3

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:thankyou:

Popicu Mythos za tebe :dance:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Proverena stvar... od ribara sa Tasosa... upaljač, na mesto uboda... koliko možete da izdržite... oprlite slobodno... taj njihov otrov je termolabilan i posle sve OK

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vruc upaljac ili plamen? Nije me osa ujela nekih 15-tak godina pa se u momentu nisam ni snasla. 

Kupila sam kod Ntinasa neki stik... Nije kao sa slike, drugo nisu imali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel smrdi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni mirise na neke travke. Jaci je miris. Pantenol 3% i propolis 2%.

Ostajemo jos sutra tako da necu ici vise da trosim pare, ojadila sam muza danas u Limenasu za maslinovo ulje, masline i borov med ;-) 

Inace, nisam stigla do Rode po ulje pa sam kupila ovde Piz Buin i potrosila ga za 3 dana :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To nije to, ovo smrdi užasno, jer ima amonijaka u sebi. Mi smo kupovali.ulje Sotirelis ili tako mešto, a i kupili.smo i domaće 5L, više nije hteo da nam proda čovek.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pricam o ulju za suncanje :D:D

Nema amonijaka, namerno sam otisla do marketa Ntinas da ne kupim pogresno... Ovo su imali i ja kupila ;-) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Знам на шта си мислила, ка.ти причам о Тасоском маслиновом за које си одрала мужа.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koja je najlepsa plaza na zapadnoj obali? da se gleda zalazak sunca? ako je blize Limenasu jos bolje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aaaa udala sam se za bosance, pa i ja slabo kapiram :dance:

Kupila sam sad i smrdljivi gel, na ovom pise pantenol gel. Kad ga okrenes pise za sta je i u sastavu je isti kao i onaj sto sam kupila plus amonijak i smrdi haos :D

Domaci zadatak odjradjen sad mogu kuci :zvizduk:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    887026
    Ukupno poruka