megan04

Plaže na Tasosu i kako im prići - koordinate

1195 poruka u ovoj temi

Pre 18 minut, bokica76 je rekao/la:

Hvala. Citala sam o njoj. Jel moze kolima da se stigne? 

moze...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo jedna napomena, plaza Porto Vathy se zove Marmaradika a gradska u Limenasu se zove Limanaki. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se Dušice, posebno za Notos. :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li moze neko da nam objasni kako i koliko ima do plaze La Scala, od Potosa? Da li je preporucujete obzirom na to da smo 3 porodice sa malom decom i kako se krecu cene na istoj?

Unapred zahvalna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaža La Skala je udaljena od Potosa oko 40 km (možda koji km manje), a nalazi se na pravcu Potos - Limenas, zapadnom obalom, nekoliko km pre Limenasa. Plažu ne možeš "promašiti", zato što se na magistrali nalaze velike table (iz oba pravca). 

Sa magistrale je kratki i blagi spust do parkinga, koji nije mali, ali je nedovoljan za veliki broj onih koji bi da se brčkaju na ovoj plaži.

Ja ne preporučujem ovu plažu, zato što ne volim gužvu, glasnu muziku, a toga na ovoj plaži ima u izobilju. Ko voli, neka izvoli!

Ležaljke i suncobrani se ne plaćaju. Dovoljno je da poručite piće.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Reljina mama, ja se slažem sa putnikom Srećkom... Nije vam to neka plaža koju bi bilo velika šteta propustiti. Mislim OK je da svratite ako idete na tu stranu iz nekog drugog razloga ali samo zbog nje da prelazite pola ostrva, to ne. Ima lepših mesta, posebno za decu. Posebno vi što ste u Potosu na par km imate divne plaže za decu, slike nekih od njih je postavila članica Dušica jutros, evo ih pri vrhu ove strane.

Jelenabata :srce:

Izmenjeno (Devojka)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemoj da te vidi Jelena, pa će biti onda Bati srce.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio ovih dana na Saliari? Imam info da su postavljeni zuti suncobrani i lezaljke, jel jesu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jelena i Bata su divni ❤

Da nije njih mi bi na Tasos garant preko Makedonije.

Hvala na svemu  :thankyou2:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 8 sati, Reljina mama je rekao/la:

Da li moze neko da nam objasni kako i koliko ima do plaze La Scala, od Potosa? Da li je preporucujete obzirom na to da smo 3 porodice sa malom decom i kako se krecu cene na istoj?

Unapred zahvalna

la scala je lepa uredjena plaza...urbana i dekorisana lepo, ocigledno uz pomoc profesionalnih dizajnera..desnno ima lepe stene preko kojih se bez prevelikog napora moze na glifadu..na glifadu je posebno lepo otplivati...ali...

mislim da iz potosa nema potrebe dolaziti na la scalu...muzika udara ceo dan...cuje se i u vodi...ali mislim da sa decom ako dolazite iz potosa ima lepsih plaza...zlatna plaza, recimo...i uz nju sebi za dusu obidjete panagiu...mislim da je mnogo bolje...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 16 sat, svetloplava je rekao/la:

Da li je neko bio ovih dana na Saliari? Imam info da su postavljeni zuti suncobrani i lezaljke, jel jesu?

Zeleni suncobrani, bio ja prekjuce.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Paradise prilaz 2016

Ništa novo u odnosu na prošlu godinu

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26485
    Ukupno tema
    887036
    Ukupno poruka