tdusko

Avionom iz Srbije do Bolonje

12 poruka u ovoj temi

Zdravo narode!

Moze li mi neko pomoci oko putovanja za Bolonju iz BG-a. Moram da idem sluzbeno tamo sledeci vikend i moram sam da organizujem avionsku kartu ali problem je sto nikada nisam leteo avionom i ne znam da kupim kartu. Pre svega, ne znam ni da li postoji aerodrom u Bolonji, odnosno da li nesto odavde leti tamo. Onda, ako se u Bolonju ne moze leteti, moze li mi neko preporuciti na koji aerodrom drugi da sletim.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U blizini Bolonje postoji aerodrom Forli koji je oko 75 km udaljen od same Bolonje. Postoji avionska linija Nis-Forli ali posto si ti iz Beograda ne znam koliko ti se to isplati. Pogledaj neke varijante iz Temisvara, Budimpeste, segedina...preko ovog sajta mozes dobiti validne informacije.

Postoji bus do Bolonje..nasao sam ti neke dve vaijante pa valjda se mozes uklopiti u njih

http://www.fudeks.rs/red_voznje.aspx

http://www.florentiabus.it/eng/tariffe-firenze-belgrado.asp

Za ove italijane proveri...neznam dal jos uvek to funkcionise

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U 12.2.2010. at 19:25, tdusko je rekao/la:

Zdravo narode!Moze li mi neko pomoci oko putovanja za Bolonju iz BG-a.

Petkom imaš let iz Niša do Forlija, koji je vrlo blizu Bolonje. Samo prati ovaj link.

Ipak ti je lakše da odeš do niša nego do Temišvara iz Budimpešte. Jedino što taj let postoji samo petkom, pa bi morao da se vratiš za nedelju dana. Što se Beograda tiče, direktno možeš do Trsta ili Rima, ali to ti je sve prilično daleko od Bolonje.

Sa jednim presedanjem možeš direktno do bolonje, relativno povoljno. Recimo petak-ponedeljak ili petak-nedelja ili subota-ponedeljak - ovo poslednje je prilicno primamljiva ponuda, trenutno 217 eur, preko Beča, sa kratkim zadržavanjem za presedanje u Beču, i u Bolonji si već u 10.30.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustva ili je cuo za neki jeftini let do Bolonje? Putujem krajem juna, bus mi ne gine, ali ako moze da se iskopa neki povoljniji avio prevoz, sto da ne. Gledajuci po netu, nisam nasao mnogo toga pa mozda moze neko sa foruma da mi pomogne.

Hvala!

Izmenjeno (Ja_)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Bolonju možes leteti iz Budimpešte Wizz air-om za Forli ( gradić između Bolonje i Riminija), pa pogledaj taj let ako ti cena odgovara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, to sam video. Pitam se da li postoji koji let iz Beograda.

Hvala u svakom slucaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre par meseci je pisalo u novinama da će se uspostaviti sezonska linija BG-Forli, čak je taj let bio u sezonskom redu letenja na sajtu bg aerodroma, ali ništa od toga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, pratio sam situaciju po tom pitanju i znam upravo ono o cemu pricas :(

Da li sam ja to sve blizi autobuskom sedistu, saznacemo vrlo brzo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo je nesto iz Nisa, ali je ukinuto nazalost..

Imas Alitaliom preko Rima za oko 200e let do Bolonje, proveri na sajtu za tacne datume.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, ali mojoj patnji je dosao kraj...ili tek pocinje... :)U nedostatku novca,a i jeftinih letova, morao sam da izaberem bus. Idem Fudeksom, povratna 80e. Eto, ako eventualno nekog zanima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko putovao Wizz air-om do Treviza iz Tesisvara???Kakva su iskustva sto se tice prevoza od Treviza do Venecije????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prodajem kartu wizzair – Bolonja-Temišvar, 11.maj, nedelja, 12.30. Molim vas ako ima zainteresovanih javite se, jer ne mogu da iskoristim kartu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka