buci

Karadeniz hotel

68 poruka u ovoj temi

Pozdrav!

Letovao sam u hotelu Karadeniz preko Argusa prosle godine.Definitivno je najblizi hotel centru koji imaju u ponudi.Do ulice barova i bazara je peske potrebno 15-ak minuta.Odmah preko puta hotela se nalazi gradska plaza na kojoj je guzva i more se vec do podne strasno zamuti.Generalno gradska plaza u Marmarisu nije nista specijalno,ali ako zelis kvalitetnije kupanje preporucujem da odes do Icmelera (voznja dolmusom koji prolazi ispred hotela kosta oko 1€ i traje 15-ak minuta,u zavisnosti od guzve).

a ima li hotel svoju plazu ili ne? :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Karadeniz više nema svoju plažu, ja sam bila tamo 2007. i nije imao, piše u prospektu da ima, ali to je bajata informacija, nekada je imao, ali ne brini odmah ti je tu ta gradska plaža ili Long beach, mada ona nije baš nešto, to je po mom mišljenju nešto najlošije u Marmarisu, ali zato ostalo je sve odlično, odlične ekskurzije, noćni provod, a Ičmeler nije daleko, pa možeš i tamo na plažu...mada sve ukupno jedna čista desetka...želim ti odličan odmor Mina, savršen izbor

P.S. Ja kada bih opet išla ponovo bi se odlučila za ovaj hotel, zbog blizine centra

Izmenjeno (majja_majja)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

Mi idemo (nas 6storo) preko argusa u terminu od 29.7.

Jos jedno pitanje, vidim da si letovala i u Kusadasiju. Po tvom misljenju, gde je voda toplija? Meni je u Kusu bilo malo hladnjikavo :wacko:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I decko i ja idemo u Karadeniz 29.7! Ja Mina-vidimo se tamo!

Da li je iko bio u Marmarisu 20 dana, posto se plasim da cemo se smoriti toliko a razmisljam da uplatimo duplu smenu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema shanse da se mozes smoriti u Marmarisu i tri mjeseca da ostanesh,..ali shvatices to vec kad jednom dodjes tamo.

Iako ljudi hvale ovaj hotel za te novce ima i mnogo boljih i obzirom da se ovaj hotel nalazi u epicentru najbucnije zone Marmarisa mogu ti reci da spavanje mozes da zaboravish,jos ako ti daju sobu na strani hotela okrenutoj bulevaru.

Dok jos imas vremena i mjest au drugim hotelima promjeni rezervaciju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ovaj hotel svoju plažu ili ne? :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nema .i mislim da nijedan hotel u marmarisu nema svoju plazu.posto ima tolko nacickanih hotela da je to neizvodljivo.ali ova plaza te nece oduseviti.mi smo svaki dan isli u icmeler na kupenje.tamo je mnogo lepša plaza.ova u marmarisu je kao ada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

Mi idemo (nas 6storo) preko argusa u terminu od 29.7.

Jos jedno pitanje, vidim da si letovala i u Kusadasiju. Po tvom misljenju, gde je voda toplija? Meni je u Kusu bilo malo hladnjikavo :wacko:

Tek sam sada videla poruku Ja Mina, pošto sam uglavnom išla u avgustu i u Kuš. i Marmaris koliko se sećam meni je hladnija voda bila u Marmarisu, ovde ne mislim na plićak, koji ume da bude topao kao bara, već na dubine, a pogotovo mi je hladnije bilo u Ičmeleru, ali pošto vidim da idete 29.7 nema šanse da toliko bude hladna voda, tada je definitivno i najtoplije

I decko i ja idemo u Karadeniz 29.7! Ja Mina-vidimo se tamo!

Da li je iko bio u Marmarisu 20 dana, posto se plasim da cemo se smoriti toliko a razmisljam da uplatimo duplu smenu?

Ma kakvo smaranje, poželećeš da se ne vratiš, ja bih volela da postoje takvi aranžmani, a ne da se spajaju, imaš taman dovoljno vremena sve natenane da radiš, da polako i postepeno dobijaš boju, što je i zdravije i duže ti traje, da se iskupaš, da dosta toga obidješ, ne dan za danom, već onako polagano, kada ti bude najviše odgovaralo, da izlaziš, šetaš, osetiš Marmaris na pravi način, nema one ekspres varijante sve i odjednom, a spavaš u proseku 3,4 sata kako ništa ne bi propustio, znači laganica...Marmaris nije neko penzionersko mesto, sve vrvi od turista, ljudi, noćnog provoda, ma svega, možda samo poželiš da još ostaneš, zaista ništa više, a vidim da si mlada i da će ti sve to itekako prijati...uživaj mnogi bi poželeli da toliko mogu da budu u Maru

Slažem se sa kalipsom da ima i boljih hotela u Maru., jeste epicentar buke u Marmarisu, i za te pare ako malo bolje obračunaš jer se ovde nudi samo ND i ispadne kao najjeftinija varijanta u odnosu na druge, ali to i jeste samo privid, jer u ostalim hotelima je pp, znači ako na ovo ND dodaš još novca za ručak, večeru, možda ti izadje i malo skuplja u odnosu na druge hotele, ali sam shvatila da si tada slobodan kao ptica na grani i ništa te ne obavezuje da moraš striktno da budeš u to i to vreme u hotelu na večeri, jer kada je najlepše moraš sa plaže, a ja tada najviše volim da ostanem, nema mnogo ljudi, a sunce nije jako, samo te miluje, a u principu nemam zamerku na tursku kuhinju, ali ipak moraš da jedeš ono što ti se nudi kada si već uplatio, a ovako nisi vezan za vreme, mesto, svako veče neki drugi restoran, neko drugo jelo, neke nove poslastice i sl. ovo govorim iz iskustva, jer sam uvek išla na pp varijantu kako ne bih mislila na hranu šta ću gde ću, ali sam ipak shvatila da je ova varijanta bolja barem za mene... ali ja sam bila usred te buke, ali ja buku i da sam htela da čujem nisam mogla od tolikog umora, plivanja, izleta, izlasaka, čini mi se da sam nekada mogla da zaspem i u samom baru hahahaha, a postoji i situacija kada sam slučajno malo pridremala na stolu samog restorana hotela, ali doduše na kratko :bez-zuba: pošto sam najmanje bila u sobi, zaista mi je bilo bitno samo da imam gde da legnem i da je koliko toliko čisto i da se istuširam...mada ako izvršiš i promenu rezervacije nećeš pogrešiti, jer stvarno ima i boljih hotela, ali bitno je da je ta destinacija ostala, meni je tada kao studentu bilo potrebno nešto što povoljnije i što bliže centru svih dešavanja :D

Kad se vratite napišite svoje utiske :srce:

Izmenjeno (majja_majja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nema .i mislim da nijedan hotel u marmarisu nema svoju plazu.posto ima tolko nacickanih hotela da je to neizvodljivo.ali ova plaza te nece oduseviti.mi smo svaki dan isli u icmeler na kupenje.tamo je mnogo lepša plaza.ova u marmarisu je kao ada

Naravno da IMA hotela sa svojim plažama, ali ni jedan od njih mislim da nije ispod 4 * (moguće i da grešim), upravo hotel Tropical u kom sam ja bila ima svoju plažu, ležaljke. Oni koji su locirani u samom centru nemaju, oni koriste onaj deo gradske plaže, ostali, kad se krene ka Ičmeleru imaju svoju plažu ukoliko se naravno nalaze na istoj.

Gradska plaža u Marmarisu je načičkana ležaljkama inače, velika je gužva na njoj i ja sam imala utisak da su jedni drugima na glavama.

Izmenjeno (slatkiš)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ova u marmarisu je kao ada

tačno tako, po mom mišljenju to je jedini minus za Marmaris, ostalo je sve odlično

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni meni se ne sviđa more tamo.

ALI ima jedno tri morska izleta, i onda su more i kupanje fantastični.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da i ja ostavim svoje utiske...bila sam prosle godine u karadenizu preko argusa u terminu od 5. do 17. avgusta. Nije mi bila preterano bitna hotelska usluga, ali sam dobila znatno vise nego sto sam ocekivala :cool: Najvaznije je to sto su sobe ciste i uredne. Dobili smo sobu u potkrovlju sa pogledom na more. Jednom recju-fantasticno. Vazno je znati da je nemoguce preziveti bez klime jer su temperature u tom periodu i do 45 stepeni :tuzni: Malo vremena smo provodili u sobi,ali nije nimalo prijatno kad udjes,a u sobi kao u inkubatoru...Mnogi su se pokajali sto nisu uzeli klimu.Nocni zivot-BEZ ZAMERKE! Ako krenem da pisem smoricu sve zive,tako da ako neko ima bilo kakvo pitanje-tu sam da pomognem. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Reci mi molim te, ima li hotel svoju plazu ili ne posto si ti bila prosle godine? Znam da je dosta njih napisalo da nema ali na nekim drugim forumima kazu da ima pa vise ne znam ko je u pravu? :tuzni:

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno ispod hotela postoji plaza, koja je gradska ali se ne placa nista. Znaci to nije klasicna plaza samo za goste hotela jedino je u tome razlika. Tu postoji i jedan super restoran gde po pristupacnim cenama mozes da kupis hranu i razne osvezavajuce napitke. Moja preporuka je da ipak odete bar nekoliko puta do Icmelera jer je plaza mnogo,mnogo lepsa. E,sad zavisi sa kim ides i sta ocekujes od odmora :D Mene plaza nije preterano zanimala pa sam se vecinom kupala na plazi odmah kod hotela ;) Preporucujem ti da odes na krstarenje rekom Dalian koje ukljucuje i kupanje na plazi kornjaca. Predivno je a i super je zezanje! Sta god te zanima,ti pitaj. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Maya, interesuje me da li je preterano bučno noću tj. do kada? Ja idem sa dragim i planiramo da zujimo i noću, lokacija ovog hotela je fenomenalna ali bi bar malo da odspavamo i odmorimo se kada se vratimo iz provoda :) Imaš li neke sličice hotela i sobe u kojoj si bila?

Hvala unapred za odgovor :cvetic:

Izmenjeno (Makishon)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka