buci

Karadeniz hotel

68 poruka u ovoj temi

Pozdrav!

Posto sam dva puta letovala u Kusadasiju, odlucila sam da ove godine letujem u Marmarisu (prvi put), odluka je pala da idem avionom, ali u hotel sa 2* Karadeniz, za koji kazu da ima najbolju lokaciju. Da li je neko boravio u ovom hotelu?

Ako je rec o losem hotelu, koji mi preporucujete, a da je smesten u centru Marmarisa?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jeste medju blizim hotelima bar stritu ali sama kategorija ti govori da nije sjajan ovako. Ako planira(te)s svako vece odlazak u bar strit, solidne parice ce(te)s ustedeti na taxi jer manje od 10ak minuta pesaka treba u jednom pravcu (koliko se ja secam).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... da je 3*, pa da se nekako nadjemo... blizina bar-streeta, Tansas marketa, mini kapali čaršija... Ali 2* nose uvek neki rizik da neće sve da ti bude po volji...

I ne znam kakvo je more u tom delu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno, nikada nisam bila u hotelu sa 2* i sa 5* a problem je u tome sto zelim centar Marmarisa i ND (jer kada je rec o PP kao u Kusadasiju, na veceru nismo ni odlazili, vec smo se u gradu hranili ili vecera u hotelu, pa i u gradu, jer su oci gladne). Idem preko Argusa i oni nude: Karadeniz 2*, Rima 3*, Juniper 3*, moze i Birmar 2* i Club Hotel Viva 4* ali ne znam gde je ovaj hotel.

Prosto me interesuje da li vam je neki poznat i koji je najbolji?

U krajnjem slucaju, rezervisacu neki sa 3* i PP.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

UFFFF meni se licni taj hotel uopste ne svidja sem sto je u centru desavanja nista drugo ...bolja je varijanta... bolji hotel iako je malo dalje od centra desavanja....ako vas ide vise tu je taxi...sa kojima mozes da se cenkas do mile volje pare podelite na ravne casti i onda to stvarno ispadne dzabica....meni je bar taj hotel delovao kao potpuni krs ...kakav je unutra ne znam ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav Buci,

i ja imam slicnu nedoumicu kao i ti. Posto sam izabrao avionski prevoz - izabrao sam i hotel Kradeniz. Ono sto znam, pored vec tebi poznatog, jeste da je kategorizacija ovog hotela je 2lux. Kako sam dobio informaciju u agenciji rec je o tome da hoteli koji ne nude polu pansion u opste kao opciju nemogu da budu jace kategorizovani. Naime onaj lux mu daje epitet jace kategorizacije ali iskljuciva ponuda ND mu ne daje zvezdicu vise. Ista prica je i sa Birmarom, koji je do pre koju godinu imao 3 zvezdice ali kada je presao na iskljucivu uslugu ND postao je 2lux.

Ja isto putujem preko Argusa 27. jula i birao sam izmedju Melody, Karadeniz i Birmar. Melody lepse izgleda na slikama i nudi polupansion za manje pare. No zbog skoro 1km od bar strita odlucio sam se za Karadeniz. Kada je u pitanju Birmar - ista cena, ista kategorizacija kao i Karadeniz ali Birmar nije na plazi.

Ono sto sam procitao na netu (Razliciti komentari) generalno jeste: jeftin hotel sa dobrim doruckom i odlicnom lokacijom.

Jos jednu stvar koju sam cuo od druga koji je bio u Marmarisu (mada nije boravio u ovom hotelu), jeste da taj hotel spolja izgleda skromno ali da u njemu boravi dosta mladih ljudi.

Licno, ja nemam problema sa jeftinim smestajem, ali nikad do sada nisam bio u Turskoj na moru... tako da mi ova varijanta stvara odredjenu "avanturisticku" notu.

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li su u Turskoj obavezne lezaljke i koja je cena? Koja je cena hrane i pica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dulee, imali smo potpuno identicne nedoumice i identican zakljucak! :)

Hm, ja nisam boravila u hotelima 2lux ali sam u Kusadasiju bila u hotelima sa 3 i 3lux i potpuno su ok. tako da mislim da ce i ovaj 2lux biti pristojan. Inace, ja sam uvek za varijantu da hotel bude u centru (Hurgada, Kusadasi ili vec...) Ja sam devojku u Argusu pitala za savet u vezi sa hotelom Karadeniz i Melodi i ona mi je preporucila Karadeniz, iako ima zvezdicu manje od hotela Melodi.

Nadam se da će ti se Turska dopasti, ja evo idem treci put, isla sam i autobusom (24h. Kusadasi- uopste mi nije bio problem, naravno kome smeta duze putovanje, nikako!) E, to bi ti bio potpuni avanturisticki odmor: Marmaris - bus-hotel2lux-Turska-prvi put :)

pozdrav

Da li je neko putovao autobusom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja prosle godine do Kusadasija putovala punih 30 sati, a ove godine putujem u Marmaris, busom naravno :) Inace, uplatila sam aranzman za Karadeniz hotel i odusevljena sam lokacijom. Sta ces bolje, i centar i plaza su ti ispred nosa, a i waterpark je relativno blizu. Sto se samog hotela tice, ionako se u njemu samo okupas i prespavas, tako da nije toliko bitno koliko zvezdica ima, makar meni. I bas mi odgovara ND jer vise volim da jedem ono sto sama izaberem nego ono sto mi oni uvale - jednolicne i vrlo nejestive obroke za veceru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lana_ kako bre 30 sati? Ja sam pre dve godine do Kusadasija putovala tacno 24 i po! Moji prijatelji krajem avgusta putuju autobusom do Marmarisa i moja racunica je bila malo drugacija, povedena mojim iskustvom putovanja do Kusadasija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

buci, nema pravila...moja sestra je do Kusadasija putovala 25 u jednom, 23 u drugom pravcu a isla u sred sezone, ja u oba po 30 a isla pocetkom septembra. Sve zavisi koliko te zadrze na granici (a nas su bogami prilicno cimali), dugo smo cekali trajekt i vrlo cesto smo pravili pauze jer je bilo male dece u busu, a vozaci bili stalno gladni :) Da napomenem da sam isla preko Argus tursa, a i ove godine cu...Preostaje mi samo da se molim da stignemo (makar) za 30 sati do Marmarisa, ali racunam nekih 35 ako bude kao prosle godine :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karadeniz je super. Ne moze da se meri sa Melodi, koji ima 3*. Lokacija je najbolja. I do starog grada, kada pesacis se umoris, ne znam kako gosti iz drugih hotela dolaze do starog dela i luke, ako ne dolmusima.

Mozete jedino da zatrazite da vam soba ne bude na IV spratu jer je rec o potkrovlju, pa ko je klaustrofobican imace problem jer je plafon "sečen".

Icmeler me nije nešto preterano oduševio, mislim da je to za starije i za porodice sa malom decom. Isto mislim i za plazu. Ima lepih plaza i izmedju Marmarisa i Ičmelera. Plaza hotela Karadeniz je skroz ok. U hotel moze da se unosi voda, klopa... a sto recimo ne moze u Melodi.

Iako jer rec o hotelu sa 2* (koji ne moze nikada da dobije recimo bazen jer je u centru tj. nema gde bazen da se izgradi, sa druge strane terase gledaju na ulicu i prodavnicu, a sa prednje na more) ponovo bih isla u Karadeniz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Bogu da se javio neko ko je bio u ovom hotelu. Buci, please, reci mi da li se na hotelskoj plazi placaju lezaljke, da li se moze traziti soba sa pogledom na more ili su te sobe rezervisane samo za strance (sto je slucaj sa vecinom hotela), kakva je hrana, higijena, kakva su kupatila itd...Znaci zanima me sve vezano za sam hotel. I zanima me koliko si putovala do Marmarisa :rolleyes:

Zaboravih da pitam da li u sobama ima frizidera?

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lana, na hotelskoj plazi se placaju lezaljke oko 3evra posto je hotel plazu ustupio privatniku. Inace, na ostalim plazama ulaz je oko 5 evra, a kada malo krenes prema Icmeleru ima plaza gde je ulaz slobodan ali ponudice ti pice koje je oko 2,5 evra. Mozes da trazis sobu sa pogledom na more, ali mozda je i dobijes i bez molbe. Za dorucak uvek ista ponuda, klasika, svedski sto: slano, slatko, napici, voce... o.k. je. Svaki dan se ciste sobe, kupatila i menjaju peskiri. Kupatilo je malo, ali funkcionalno (ima tus sa zavesom...). Nema friza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam se vratio pre nedenlju dana iz ovog hotela,i moje impresije su sledece:! :rolleyes:

kao prvo hotel je na extra mestu,sve vam je na dohvat ruke,obavezno trazite sobu sa pogledom na more,jer su mnogo lepse(mi smo bili u potkrovlju),a i pogled sa terase je extra,sobe su cistili svaki dan,a posteljinu su menjali svaki drugi. obavezno uzmite klimu,jer bez nje je umiranje! hrana je odlicna,a i u hotelskom restoranu nisu visoke cene,u odnosu na druge restorane,pa mozete da se hranite i u njemu,ali ima jedan extra restoran,gde je hrana super a i cene su ok,u njemu smo jeli svaki dan,neznam tacno kako se zove(tu je odmah pored supermarketa "tansas"). osoblje je ljubazno i druzeljubivo,plaza isped hotela je dobra,ali ako krenete prema icmeleru,ima boljih! sve sto vas interesuje pitaj te! i naravno svima bih peporucio marmaris,i naravno karadeniz!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka