biljka10

Hotel Aristoteles Holiday Resort & Spa **** Uranopolis

88 poruka u ovoj temi

hvala na odgovorima. kada se vratim sa odmora ostavicu i ja komentar . nadam se da ce biti pozitivan. pozdrav @makipn i @toci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni pored lezaljki jos me nerviralo to sto nemas wifi internet u sobi vec samo kod recepcije i to radi jako lose. :) Takodje i mi smo imali sobe gore iznad onog centralnog dela gde je recepcija i do plaze ima da se pesaci poprilicno, a najveci problem je kada se vratis, jer ides uzbrdo. Mi posto smo bili sa malom decom isli smo automobilom na plazu.

More, jelo i smestaj meni su bili dobri. :)

Evo i par slika posto niko nije postavio nijednu sliku do sada, zadnja je iz Ouranopolisa koji vredi da se poseti kao i krstarenje brodom oko Svete Gore:

dsc0926resize.jpg dsc0933resize.jpg dsc0940resize.jpg dsc9171resize.jpg

dsc9172resize.jpg dsc9173resize.jpg dsc9209resize.jpg dsc9241resize.jpg

dsc9991resize.jpg dsc9716resize.jpg

Izmenjeno (priest77)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam cekala punih mesec dana da neko napise nesto o ovom hotelu,na kraju se umislila da niko od nas srba ne ide u ovaj hotel. kada sam stigla tamo 60% srba.pa gde su ti ljudi da ostave komentar.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja koliko znam ovaj forum postoji da pomognemo jedni drugima. postavicu i slike da vide buduci posetioci ovog hotela sta ih ocekuje.ja slike soba nigde nisam mogla da pronadjem tako da sam voljna da podelim svoje. meni su opsirnije o ovom hotelu vec pisali @makipn i @tocii hvala im na tome. sobe nisu lose ruku na srce . smeteni smo bili odmah levo od lifta u prizemlju tako da nam se nije ucinilo mnogo daleko ili sam se ja vec spremila psihicki citajuci na nasim forumima i stranim da je hotel u brdu. hrana pa onako. ono sta je spremljeno u poceku mi se ucinilo jako bezukusno vec danom po danom i prijalo mi je. riba sa malo soli,paprika,meso...deluje lagano. letovala sam prosle god. u Alexandrosu hrana je daleko bolja.veci izbor jela,salata,kolaca i bilo je sladoleda za razliku od aristotela. osoblje ljubazno,bazen onako nije los. plaza bolja od alexasndrosa daleko bolja. bili smo na ostrvu preko puta, tamo je raj pa kada se vratis na hotelsku deluje kao krs.terasa lepa sa bocnim pogledom na more ima i zelenila lepo odrzavano. a srba pun hotel a grci u hotelu rec ne znaju na srpskom. to mi je bilo malo cudno!?! eto , ako jos nesto nekoga zanima neka pita ima i u prethodnim postovima dosta toga opisanog. slike cu postaviti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dscn0149.jpg

dscn0150.jpg

dscn0151.jpg

dscn0152.jpg

dscn0148.jpg

img]dscn0154.jpg

dve sobe su u pitanju sa dva televizora, malom kuhinjom i kupatilom sa kadom.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li preporucujete ovaj hotel za dete od dve godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zavisi od toga gde ste smesteni...hotel je u brdu i najnize sobe/apartmani su blizu plaze, ali malo dalje od restorana, dok su ostale sobe dalje, sve je uzbrdo i ima i stepenica....sad, ako vam to nije problem....bilo bi dobro kada biste mogli, bar orjentaciono da znate gde idete (cini mi se da su te sobe blizu plaze apartmani, nisam sigurna).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za ovaj novac mozete da nadjete nesto bolje. kako sam ukapirala dete je malo tako da ne placa moze bolji izbor naci od aristotela. mislim globalno na sve ukljucujuci i hranu.moja deca su manja pa nije bas bio neki izbor hrane za taj uzrast.recimo nista corbasto nema. ako se ne racuna ``supa`` ja je tako ne bi nazvala.pitajte ako vas jos nesto zanima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja uplatih ovaj hotel od 20.06, pp i superior sobu sa pogledom na more. Da li neko zna gde se nalaze te sobei kada je ulaz? Zanima me jos koliko je krstarenje brodom oko Svete gore i gde ima neki ozbiljniji market?

Vidim da je plaza ok ali nije mi jasano nesto oko placanja - bilo je reci ranije - kakva konzumacija ???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja stvarno ne znam gde se nalaze te sobe. mi smo bili u apartmanu sa dve sobe . valjda ce neko napisati ko je bolje upucen. sto se tice plaze ona je solidna mada ima mnogo boljih npr. preko puta na ostrvu amulijani. lezaljke se naplacuju po principu uzmes obavezno pice i platis. ja sam jednom rekla da cu kasnije poruciti rekli su da nije problem a moram da dam novac za lezaljke i znam da je bila neka cifra da mi je bilo povoljnije da uzmem pice. za krstarenje se ne secam posto smo isli godinu pre letovanja u aristotel 2011 .pitacu supruga pa cu vam odovoriti ako se on priseti.on je te godine isao i na Svetu goru tako da prosle godine nista od toga ponovo nije poseceno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je situacija sa internetom u hotelu?

Kojim putem predlažete da se ide do Atosa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ruta - Solun, Nea Mundanija, Metamorfozis, Metangici, Plana, Gomati, Jerisos, Uranopolis. Najmanje krivina, lepa priroda, jer vozis kroz sume. Izbegni put preko Stavrosa, jer odatle imas krivina koliko hoces.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala. Nisam razmišljala o putu preko Stavrosa, nego sam videla na sajtu hotela da ima neko skretanje kos aerodroma u Solunu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio 2009 godine, sa caletom, kevom i bratom i nismo videli uopste travu, a hrana i pice su bili na vrhunskom nivou, i svaki put je dolazio konobar ili konobarica i nismo morali nista da idemo do bazena da trazimo. Imali smo PP.

Kao sto sam vec napisao letovao sam u ovom hotelu 2009. i prezadovoljan sam. Cak su nam i cistacice jedno jutro sklopile pizdamu i stavile lepo na pokrivac i ako im niko to nije trazio. Penjanje i spustanje stepenicama mi nije smetalo, nisam ni osetio zamor. Plaza je veoma blizu i prelepa. Stene su super za kulliranje, more pretoplo, bez trave bez icega.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

• Pozdrav svima,

mi ( suprug, dete i ja) smo se upravo vratili sa odmora u Ouranopolisu. Bili smo u hotelu Aristotel Holiday Resort 10 nocenja. Soba je imala pogled na more, kako smo i uplatili, Mi smo imali standardnu sobu tako da je najveca mana bila tus kabina u kojoj je suprug imao problema da se pomera a da ne napravi poplavu. Sobe su ciste. Posteljina i peskiri su redovno menjani.

U sobama nema sefova vec se oni nalaze u lobiju (bez komentara) i placaju se 3 Eura dnevno. Bezobrazluk svoje vrste.

Parking je ispred recepcije. Uvek bismo nasli mesto.

Bazen - guzva je u malom bazenu za decu. Bazen radi od 10 do 19h.

Tobogani se placaju 6Eura i rade samo ukoliko ima dovoljno prijavljene dece. Pritom imajte u vidu da dete mora da izabere jedan tobogan i samo niz njega moze da se spusta ceo dan.

Koriscenje teniskog terena je besplatno. Ukoliko nemate rekete i loptice na recepciji ih mozete uzeti uz depozit od 10Eura.

Hotelska plaza je prepuna Rusa koji imaju all inclusive aranzmane. Lezaljke (2 i suncobran) se naplacuju 6 Eura. Samo 50 metara desno, je druga mnogo lepsa plaza sa uvalicama. Do nje mozete doci ili kroz hotelski tunel ili ako se spustite nizbrdo koristeci automobilski prilaz ka hotelu. Na ovoj plazi imate deo gde su lezaljke (3 lezaljke i veliki suncobran se ne naplacuju direktno vec morate da popijete nesto, sve - kafa, pivo, coca cola je 3 Eura) i uvalu gde mozete da zabodete svoj suncobran. Pesak je na obali i u plicaku, nema trave i voda je cista.

Hrana - posto smo imali pp pice se placalo uz veceru, ukoliko smo hteli. Flasa vode je 1.80Eura. Hrana je ukusna i raznovrsna, i svako moze da nadje nesto. Odavno sam shvatila da je nezahvalno komentarisati hranu u hotelima jer su ukusi razliciti ali sam sigurna da 95% srpskih turista nema svako jutro i svako vece u svojoj kuci toliki izbor raznih jela.

Ukoliko vas jos nesto zanima rado cu odgovoriti.

Svima koji ce ovog leta boraviti u Ouranopolisu zelim prijatan boravak.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka