biljka10

Hotel Aristoteles Holiday Resort & Spa **** Uranopolis

88 poruka u ovoj temi

 

Trenutno se nalazim u Uranopolisu, tacnije hotel Aristoteles koji je udaljen 3km od samog gradica.

Hotel ima 4* i mogu vam reci da zasluzuje svaku pohvalu. Nalazi se na divnom mestu, okruzenje je sredjeno izvanredno (mnogo zelenila i cveca), u okviru hotela se nalazi bazen sa slatkom vodom i plaza je privatna za goste hotela. Sobe se ciste svaki dan i menjaju peskiri, hrana je odlicna i ima je u izobilju. Moje preporuke za ovo mesto koje krasi priroda, tisina i mir. Mestani su vise nego ljubazni a takodje i osoblje hotela.Smestaj se moze rezervisati i preko interneta.

 

Nadam se da sam vam bar malo pomogla i pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Haha, kakva slucajnost, danas sam rezervisao UPRAVO ovaj hotel !! :):):)

Sve je ok osim sto sam ja cuo od drugarice koja se vratila pre neki dan da se suncobrani i lezaljke naplacuju (doduse, navodno 3e dnevno sve ukupno sto je smesno) sto se ne bi reklo iz tvog mail-a posto kazes da je plaza PRIVATNA.

Inace, ona je vec 3 puta bila u Aristotelosu i imamo sve preporuke sa te strane tako da smo se najvise zbog toga i odlucili a kada cujem tebe sta pricas tek onda znam da nismo pogresili ! :D

Hvala !! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravio sam da te pitam nesto, planiraju da nas stave u neku od soba sa brojevima 5xx, kazu da su to dvokrevetne, koliko su one udaljene od plaze i recepcije? Trazio sam sobu STO JE MOGUCE BLIZE...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno se nalazim u Uranopolisu, tacnije hotel Aristoteles koji je udaljen 3km od samog gradica.

Hotel ima 4* i mogu vam reci da zasluzuje svaku pohvalu. Nalazi se na divnom mestu, okruzenje je sredjeno izvanredno (mnogo zelenila i cveca), u okviru hotela se nalazi bazen sa slatkom vodom i plaza je privatna za goste hotela. Sobe se ciste svaki dan i menjaju peskiri, hrana je odlicna i ima je u izobilju. Moje preporuke za ovo mesto koje krasi priroda, tisina i mir. Mestani su vise nego ljubazni a takodje i osoblje hotela.Smestaj se moze rezervisati i preko interneta.

Nadam se da sam vam bar malo pomogla i pozdrav

Mozes li da mi kazes kako si rezervisao smestaj?

Ja sam gledala na booking.com, i nesto je prilicno jeftino za 7 dana... Izbacuje mi cenu od 420 evra za dvoje za polupansion? Da li je greska, ili jaka kriza ? :)

I interesuje me ovo sto se tice lezaljki i suncobrana, da li se naplacuju?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupala sam se jedan dan na plazi tog hotela i pricala sa gostima,svi su prezadovoljni hotelom,more prekrasno a uranopolis je blizu,mali grad ali bas sladak.Mnogo makedonaca i svi su placali 35 evra po danu sa pp,dete gratis,preko njihovih agencija,dok nasi i to na akciji 45 evra po danu.Bila sam jula.Tako da je sasvim moguce da je cena koju si dobio realna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja krecem u nedelju rano ujutru. 10 nocenja, polupansion, krevetac za bebu, hotel 4* = 1000 evra.

Rezervisao direktno internetom pre nesto vise od mesec dana. Uplatio 300 evra unapred i to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u hotelu Aristoteles Holiday & spa, nek napiše utiske. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene bi ovo zanimalo. I mozda i poredjenje sa Alexandros Palace hotelom ako je neko upoznat

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OK hotel, mada za te pare ima i puno boljih. U prospektu ovog hotela će te naći informaciju da se nalazi 50 m od plaže, međutim 50 m od plaže je kapija hotela dok su sobe udaljene i do 250 m od plaže. Takođe sam hotel je na uzvišenju tako da vam pentranje svaki dan po nekoliko puta ne gine.

Sobe su prostrane i čiste, hrana OK, plaža ispred hotela je super. Udaljen je oko 4km od Uranopolisa, jedinog naseljenog mesta u tom kraju.

Inače po meni Uranopolis je, pored Nea Skionija, najlepše naseljeno mesto na Halkidikiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

200 na sat hvala ti puno.

ps: na koje hotele misliš osim Athena Pallas vilage?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima koriscenje akva parka u Aristotel hotelu i da li se isplati all inkluziv usluga u isttom.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Usluga All Inclusive te prilično vezuje za hotel. Pored doručka i večere koji su ti u usluzi polupansion ovde dobijaš i ručak, kolače i pića gratis. S' obzirom kakve su im kafe (filter) i sokovi (točeni) svodi se na to da doplaćuješ ručak. E sad vidi da li ti se isplati :zvizduk:

Izmenjeno (200 na sat)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Hvala,znaci nema espreso a tobogani i lezaljke i oni se doplacuju jeli tako,da li moze onda svoja kafa i limenke sokova i piva u rucnom frizideru ili i to neko nadgleda i koliko im kosta recimo kafa i koka kola uvece kad slusas muziku recimo,to me zanima jer godinama letujem u Turskoj i Egiptu pa je to tamo skroz druga prica .Ako moze malo vise o cenama usluga i spa centra,hvala unapred.O plazi sam cuo sve najbolje tj.o moru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako uplatite all inclusive onda su vam ležaljke, suncobran i tobogani gratis. Na polupansionu tobogani su doplata i to 6 e/dan po osobi (uslov da je osoba ima visinu veću od 120 cm), ležaljke i suncobran se dobijaju uz konzumaciju pića na plaži. Ukoliko ne želite da odmah naručite piće vi platite 6 e a oni vam daju karticu kojom posle platite račun (konzumacija).

Pića su od 2.5-3.5 e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad treba dobro razmisliti sta i kako,deca svaki dan hoce na tobogane,hoce sladoled sokove,za dorucak nisu gladni ali oko rucka bi jeli,hm diskutabilno ako uzmes sve ukljuceno vezan si za hotel a sa druge strane potrosices vise ako ne uzmes jer su u pitanju tinejdzeri u svakom slucaju hvala.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka