petarst

Info Turska, opšta tema

617 poruka u ovoj temi

Cao svima,

 

Zeleo bih da odem sa porodicom u Tursku u neki lepi hotel sa odlicnom plazom i morem. Hotel mora biti AI sa dosta dobrom hranom ( riba, skoljke, rakovi , torte, sladoledi ) itd...

Koje mesto bi mogli da mi preporucite i koji hotel, kao i preko koje agencije bi trebalo da se ide. Kada je bal neka je bal ............

 

Upravo sam pokupio kataloge za Tursku , cene su blago receno uzas , za troje ljudi 3000 eura ahahaaha smesno ....

 

 

Unapred zahvalan,

Peca

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probaj agenciju Fibula. svi kazu da su povoljniji u odnosu na ostale. To ti je bas turska agencija pa imaju sve iz prve ruke.

Najekskluzivniji deo sa nizom hotela od 5* ti je Lara u Antaliji. Bilo koji hotel tu da izaberes ne mozes pogresiti. Najbolji tamo je Delphin palace - cena je :blink:

Takodje se hvali i Kemer - tu ima dosta ekskluzivnih hotela.

Svaki od tih 5* hotela ima i manji ili veci akva park a neki cak imaju i luna park za klince. Pregledaj malo kataloge pa idi gde vidis da je najsarenije. Jedini problem je sto su skoro svi ti hoteli daleko izvan grada, pa ako nisi bas pasivan, nakon par dana pocinjes da umires od dosade. E onda rentiras auto ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji,

Bilo kakva pitanja da imate, a vezana za putovanja u Tursku na odmor, pitajte mene. Mogu vam pomoci u vezi bilo cega vezanog za ovu destinaciju :D Hotel, grad, mesto, atrakcije, kilometraza, sve.... Samo pitajte... Moje jue zadovoljstvo pomoci Vam... Posebno ako su devojke u pitanju... :D:D:D :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo imam ja pitanje... koji hotel mi preporucujes u kusadasiju. suzila sam izbor na 3 hotela Ayma, Le Prince Ada i Polat beach? naravno ako znas za neki bolji koji je u tom rangu reci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja imam pitanje:sta znas o hotelu My dream-Marmaris?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo imam ja pitanje... koji hotel mi preporucujes u kusadasiju. suzila sam izbor na 3 hotela Ayma, Le Prince Ada i Polat beach? naravno ako znas za neki bolji koji je u tom rangu re

AJMA HOTEL BLIZU JE LADIES PLAZI VELIKI JE HOTEL ALI KONSTRUKCIJA JE STARA,POLAT BEACH MNOGO JE BLIZU PLAZI,ALI IPAK JE DOBAR HOTEL,LA PRINCE HOTEL NIJE SAMO STO JE DOBAR HOTEL IMA DOBRE AKTIVACIJE ZA OMLADINU,ALI STO TREBA DA PLATIS ZA TE HOTELE U ANTALIJSKOM REGIONU (kemer,side,alanja,belek) sa 3 ili 4 zvednice hotel mozes da nadzes.

s postovanjem TURSKI EXPERT ZA PUTOVANJE :D

my dream hotel ima 4* 50 m je daleko od plaze.ali ako ides odavde preko agencije preporucijo bi ti da trazis sobu koja gleda ka moru jer ove odavde agencije kad salju odavde daju jeftino ali daju ti neku sobu bez veze koja izgleda kao neka rupa.ali ako se potrudis mozes bolji hotel naci od ovoga ako imas jos priliku da dodas 30.40 eu toje extra..ima mnogo bolji hotela a blizu toj ceni... :D

izvini na kasnjenju

Novi član

Grupa: Članovi

Poruke: 1

Član broj: 1706

Član od: danas u 12:23

@Da li neko zna kolika je cena zlata u turskoj?

cena zlata od radnje do radnje se menja oko 2.3 eu.jedan gram mozes da nades 10 eu a mozes i 9 eu..sve zavisi do izrade zlata..ako je rucni rad to je naravno malo skuplje a obicno masinsko zlato je 12.13 eu mozes da kupis plus sto mozes i da se cenkas sa njima jer oni vole da se cenkaju..i nemoj da se sikiras nece te zajebati to je sigurno..kad budes kupovala preporucio bi ti da kupis u gradu gde nema mnogo turista jer ce ti biti jeftinije.

:ph34r::D

@turski expert za putovanja i nije neki expert ako se ne javlja duze od dva dana

ja se izvinjavam na zakasnjenju malo sam bio prehladzen.

za svako putonje za tursku ja kao expert tu sam uvek da vam pomognem i odgovorim na vasa pitanja :D

:ph34r:;) :rolleyes:

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hotel je bas extra,tamo dolaze kvalitetni ruski turisti,svaka soba gleda ka moru,ima sve vrste zabava cak ima lep aqua park.ima 5* all inclusive,ima privatnu plazu samo za goste cak i kao mala ambulantu ima...u kemeru naj ekonomicniji i naj kvalitetniji hotela jedan...

jesam u pravo ako hoces da me jos ispitujes samo izvoli? ja sam najbolji sto se tice kemer regionu... :D :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: B) B)

Izmenjeno (turski expert za putovanja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

maaa, nemoj da se cimas, uvek ima malodusnih likova koji ce da lupetaju o drugima...mislim, realno, pravopis ti nije jaca strana, ali kao da je to OVDE bitno...bitna je tvoja paznja da odg. na sva pitanja ljudi kojima su odgovori potrebni, a to si i uradio, tako da svaka cast za tebe!!!

mada, ja i nisam bas srecna tvojim sugestijama vezanim za varunu u kusadasiju, ali se nadam da cu te demantovati da je bila losa ideja odsesti u njemu... ;)

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji,

Bilo kakva pitanja da imate, a vezana za putovanja u Tursku na odmor, pitajte mene. Mogu vam pomoci u vezi bilo cega vezanog za ovu destinaciju :D Hotel, grad, mesto, atrakcije, kilometraza, sve.... Samo pitajte... Moje jue zadovoljstvo pomoci Vam... Posebno ako su devojke u pitanju... :D:D:D:rolleyes:

Pozz! Interesuje me hotel ATRIUM u Bodrumu, koji nudi Kontiki. Da li je zaista u centru grada kao sto agencija garantuje? Jer me jedino interesuju lokacije u samom centru, ne po prilicno udaljenim zalivima.

I naravno neka preporuka za htl u Bodrumu.

P.S. Znas li turski? Eger bilsen, hayirli olsun! :) :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sea Life Antalya? kazu da je renoviran i da je za taj novac super..?Da li mi moze jos neko nesto reci za ovaj hotel...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cena izleta za Pamukale naravno varira od agencije do agencije. Mi smo prosli vrlo povoljno, 40e za dvoje. Celodnevni izlet sa klopom, podrazumeva se

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ajkulo,

pre bih ti preporucio Alanju nego Bodrum.Ovo ti kazem najiskrenije posto se javljam iz Bodruma gde radim za jednu nasu poznatu turist.agenciju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko nesto o hotelu DAISY** u Kusadasiju ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam i ja pitanje :)

Idem u Alanju, u hotel Saray beach 3*, pa me zanima da li valja? Koliko je zapravo daleko od centra i mesta za izlaske, da li moze peske da se ide?

Hoetl zaista deluje odlicno ! Preko koje agencije i koliko evrica?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji,

Bilo kakva pitanja da imate, a vezana za putovanja u Tursku na odmor, pitajte mene. Mogu vam pomoci u vezi bilo cega vezanog za ovu destinaciju :D Hotel, grad, mesto, atrakcije, kilometraza, sve.... Samo pitajte... Moje jue zadovoljstvo pomoci Vam... Posebno ako su devojke u pitanju... :D:D:D:rolleyes:

Nisam devojka, ali se nadam pomoci ! Hteo bih i ove godine u Tursku na odmor. Prethodnih godina sam letovao u Marmarisu i zaista sam odusevljen tim mestom. Da li u Turskoj postoji neki slican grad, da nije mnogo veliki, a da pruza dobru zabavu. Takodje molio bih i za preporuku za hotel, 3*, da je na plazi i ne mnogo daleko od centra. Samo da napomenem da sam razmisljao o Alanji, mada prihvatam sve vase sugestije

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka