petarst

Info Turska, opšta tema

617 poruka u ovoj temi

Da lai plasim se da mi ne bude neka bezveze hrana u hotelu pa onda je bolje da jedem u restoranu ili pekarama. Ajde jedan obrok da prezivis sto je bezveze ali oba da ti budu. Poludeo bih

Pročitaj opise hotela,pa možda prevagneš lakše! Ja sam uplatio Abem,jer sam inače čuo samo reči hvale,šta na forumu šta u agenciji! A u krajnjem slučaju razlika u ceni sa ND i PP je oko 40tak evra,pa mislim da i nije neka suma! Svakako nećeš svako veče večerati u hotelu,a ako ti se i glavno jelo ne dopadne,poješćeš neku salaticu,što je isto ok,a posle provoda na Doner! :)

U ostalom,iz mog iskustva na moru mi ni ne prija neko obilno meso! Uglavnom manji obroci i puno salate! Doduše ja nisam neki mesožder,ali kome može na 40 stepeni prijati karađorđeva i tako to!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj muz, ja i dvoje dece od 1 i 8 godina, uplatili smo letovanje u Turskoj, hotel CLUB PHASELIS, U Kemeru, kod Antalije.

Ima li neko neka iskustva sa ovim hotelom???

Sve o njemu znam, samo me zanima da li je neko boravio u njemu i kako vam se dopalo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam naleteo na njihov sajtmaga si ga već sigurno videla... Super izgleda,još je na plaži a ima i super bazen,a ostalo isto supe izgleda!

Club Phaselis

Čudi me da nema komentara samom sajtu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da smo pregledali sajt.

Kako je predstavljeno, sve je odlicno.

Zanimalo me je da li je neko imao iskustva boraveci u ovm hotelu???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ove god uplatili PP kao Roli i mislim da nismo pogresili.Prosle god je bilo ND a na kraju je ispalo samo nocenje posto je hrana za dorucak u svim hotelima uzasna.U drugim hotelima u kojima je bilo PP je vecera bila super pa se nadam da ce i nama biti isto.Obzirom da zam ko kuva u nasem hotelu,trebalo bi da bude sve OK.

Uostalom tu je i Albertos sa svojim fenomenalnim kuvarima,pa kome se ne svidja u hotelu za malo para moze da jede i kod Dzozefa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi hvale tog Dzozefa! Jle tamo tako jeftina a dobra hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste.kod njega je sve jeftinije nego u drugim restoranima a kvalitet je na zavidnom nivuo.Plus,od naseg hotela je udaljen stotinak metara.On nam je bio i menjacnica i svratiste kad nemamo vise para posto smo mogli i na veresiju da uzmemo sta hocemo a cesto nas je i sam castio.Ma covek je fenomenalan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

potrebna mi je preporuka za agenciju - hotel.

s obzirom da putujem u 7 mesecu trudnoce potrebno mi je da hotel ima lepu svoju plazzu, da se nalazi blizu nekog shetalishta/grada za shetnju i izlazak i da je relativno blizu aerodroma.

ne mogu da se klackam od hotela do aerodroma sto sati.

u ponudama agencija primetila sam da je velika ponuda all inclusive 5* hotela, ali je meni to, u odnosu na gore pomenuto, manje bitno... uz to, aranzzmani su daleko od povoljnih (a ja bih ishla nekad kraj maja/pochetak juna, znachi predsezona)... hocu reci, potreban mi je neki kvalitetan 3-4* hotel sa PP.

eto.

malo sam se raspisala.

malo delujem i negativno, ali vishe mi je muka shto ne mogu da nadjem nishta shto mi odgovara a da mogu da uklopim vreme/mesto/prevozno sredstvo/cenu...

uvek mi neshto fali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se baš ne razumem u Tursku,ali misli da ti Kušadasi otpada,jer nema aerodrom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za trudnice je Bodrum.

To sam cula prosle god od jednog para koji je bio sa nama u hotelu.Valjda su neki njihovi prijatelji isli tamo kada je zena bila u drugom stanju i preporucili svima koji ocekuju bebu a ne mogu bez latovanja da odu u Bodrum.

Verujem da je i tamo super samo ne znam kako stoji stvar sa cenama.Ali ako ti nije bitno,onda lep provod. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuju me ovi hoteli da li je neko bio u njima i koji od hotela preporucujete od njih ali moze i neki drugi:La Cigale , Polat Beach , Le Prince Ada u Kusadasiju i interesuje me da li neko zna nesto o hotelu Halic Park koji je blizu Ayvalika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se secam Le Prince Ada odlican hotel ... ono sto smo uspeli u prolazu da vidimo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se sećam hotel La prince Ada izgleda božanstveno, ali sam imala prilike da ga vidim samo iz autobusa, u blizini Kustur plaže, i nekih 5-6 km udaljen je od Kušadasija.

Nemam ličnog iskustva ali pogledaj na sajtu www.veraprinceada.com ako već nisi, a možda se neko i uključi sa svojim ličnim iskustvom.

Ja sam više za hotele u centru Kušadasija, zbog dostupnosti svih potrebnih stvari, mada hotel zasigurno ne može biti loš. Čuj loš, odličan. :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel znate nesto o hotelu Magnific u Gumbetu, kakva je plaza, hrana, cene, jel stvarno toliko hladna voda (hladnija nego u Kusadasiju u septembru)?

A mozda je bolje da izaberem Pasa Beach u Marmarisu?????

Planiram letovanje krajem juna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rekla sam Sozer jer sam prosle godine cula da je ok od ljudi koji su bili tamo. Ako si u hotelu u centru svakako neces na gradsku plazu kad je malo 9 dana da se obidju sve lepe plaze u Kusadasiju. Moj izbor bi bio svakako centar ako ides prvi put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka