petarst

Info Turska, opšta tema

617 poruka u ovoj temi

 

deki011 je napisao:
Veckili,

evo odgovoricu ti ja.Parkim Palas je u centru Gumbeta,izlazi na glavnu ulicu sjedne strane a sdruge na plazu.

Deki,

Hvala na informacijama o hotelu. Na slikama (sto u agenciji a sto na zvanicnom sajtu hotela) hotel izgleda super. Svidelo mi se sto ima drveća na plaži a i to sto je basta hotela kao i bazen okruzen zelenilom. Jos se nismo odlucile gde cemo ići. Kako nas je cetiri sada smo u fazi većanja - bodrum, Alanja i Kemer. Za Kemer znam da ima fenomenalne plaze, ali je zato malo mestasce. Praktično za miran odmor. Tako da će biti Alanja ili Bodrum. Da li nesto znaš o hotelu Azak Beach u Alanji?

 

U svakom slucaju, veliiiiki pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Azak Beach ima 3* , ali mozes naci u Alanji hotel sa 4* po toj ceni ili bar, 3+*

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko informacije o hotelu "BONA DEA BEACH" 4* u Kemeru ,i mozda nekoliko informacija za Kemer uopste kakav je grad, ima li gde da se izlazi mislim na nocni zivot ili za soping, neki tour ili nesto sto se ne sme propustiti.

poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna nešto više o hotelu Happy Elegance (Elegant) u Alany... :( :( :( ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li mi neko reci nesto o hotelu Sea Sight u Alanji?

Unaprijed hvala. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji,

Bilo kakva pitanja da imate, a vezana za putovanja u Tursku na odmor, pitajte mene. Mogu vam pomoci u vezi bilo cega vezanog za ovu destinaciju :D Hotel, grad, mesto, atrakcije, kilometraza, sve.... Samo pitajte... Moje jue zadovoljstvo pomoci Vam... Posebno ako su devojke u pitanju... :D:D:D:rolleyes:

Pozdrav,

kakav je hotel CAN PALM u Alanji ,kakve su cene izleta i sta je u ponudi? :ph34r:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

CITAM JUCE U NOVINAMA ZA NOVI HOTEL U BELEKU I NE VERUJEM....

ADAM & EVE HOTEL

SMESTEN NA OBALI MEDITERANA U CETINARSKOJ SUMI,HOTEL JE LUKSUZNO IZDANJE, SPA CENTAR . SVIH 505 SOBA DIZAJNIRANE SU TAKO DA SU SVI ZIDOVI I PLAFONI OBLOZENI OGLEDALIMA. CDESNI EFEKAT OGLEDALA DAJE NEVEROVATAN MIKS POGLEDA NA MORE ILI SUMU. SOBEU VILAMA IMAJU SVOJE PRIVATNE BASTE I BAZENE, A HOTEL JE U POTUNOSTI POSVECEN ZDRAVLJU, RELAKSACIJI ALI I ZABAVI.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaoj pa to je stvarno fenomenalno! I ja mnogo volim ogledala kao i tvoja kuma :kez: Obozavam sve vrste i naravno kada vidim sebe...

Uostalom svi ti hoteli sto su u ponudi za Tursku sto je izbacio Kontiki,Eurojet... i ostali kao prvu ponudi su ni manje ni vise nego 5 zvezdica ultra AL :plesko: :plesko: :plesko: da se smrznes... nego ne mogu da se odlucim koji cu - nemam sitne pare ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je bolje uplatiti PP u nekom 2* hotelu ili nocenje sa doruckom pa se hraniti na ulici i po restoranima? Koliko je to isplativo i kakva je hrana u 2* hotelima?

Mene konkretno zanima Kusadasi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PO MENI JE UVEK BOLJE PP......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da lai plasim se da mi ne bude neka bezveze hrana u hotelu pa onda je bolje da jedem u restoranu ili pekarama. Ajde jedan obrok da prezivis sto je bezveze ali oba da ti budu. Poludeo bih

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MI SMO 3 PUTA BILI U TURSKOJ U HOTELU SA *** UPLACIVALI PP, PREZIVELI SMO NJIHOVU HRANU :) I PONOVO KAD BI ISLA NIKADA NE BI UPLATILA NOCENJE SA DORUCKOM ... TO BI MI BILA VELIKA OBAVEZA DA JURCAM I TRAZIM HRANU NA ULICI ILI VEC RESTORANU ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da lai plasim se da mi ne bude neka bezveze hrana u hotelu pa onda je bolje da jedem u restoranu ili pekarama. Ajde jedan obrok da prezivis sto je bezveze ali oba da ti budu. Poludeo bih

Ja sam isto uplatio polupansion,razlika mi je vrlo mala u ceni,a lako ću otići bilo gde ako mi se ne dopadne hrana!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje ces proci ako uplatis polupansion u hotelu sa 4*. Ta varijanta je cak i jeftinija nego uplatiti samo ND u hotelu 2* (s obzirom na to koliko ces para potrositi ukoliko se hranis van hotela).

To je bar moje iskustvo. Hrana u hotelima 4* ne moze nikako da bude losa, narocito vecera, dok je dorucak manje vise isti svuda.

Nama je vecera prosle godine u Aymi bila fenomenalna uvek, a hotelski restoran na krovu hotela, na samoj plazi... Uzivancija :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ayma ima dobru hranu još uvek ali sobe su im oronule, i što je još gore ne održavaju kupatila. Tako da po smeštaju možda neki hoteli koji imaju 2 ili 3 :bolje-da-cutim: zvezdice su čistiji.

Izmenjeno (Alejandra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka