petarst

Info Turska, opšta tema

617 poruka u ovoj temi

Koji hotel preporucujete, Santur ili Nazar.

Za Santur ima dosta komentara, al ima nekoliko bas negativnih. Cak su neki i opljackani u sred noci, dok su spavali. A za Nazar nema nesto mnogo komentara.

Ineteresuje me polozaj (za Santur sam shvatio da je odlican polozaj), higijena, hrana. Za hranu znam da je manje-vise svugde losa u hotelima sa 2 i 3 *, al opet, mozda je bolja u nekom. I jel dorucak svedski sto ili meni?

Hteo sam neki drugi, al vise nema mesta u tom terminu u koji bih isao, pa su mi ove ponudili u Argusu (jeftiniji a da su u centru).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta biste mi preporucili Marmaris ili Kusadasi? Gde su bolje i blize plaze hotelima? Kakav je hotel GULTEKIN ENJOY u Marmarisu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam zasto ali sve mi se cini kao da ovaj expert samo malo vise surfuje po netu ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam devojka, ali se nadam pomoci ! Hteo bih i ove godine u Tursku na odmor. Prethodnih godina sam letovao u Marmarisu i zaista sam odusevljen tim mestom. Da li u Turskoj postoji neki slican grad, da nije mnogo veliki, a da pruza dobru zabavu. Takodje molio bih i za preporuku za hotel, 3*, da je na plazi i ne mnogo daleko od centra. Samo da napomenem da sam razmisljao o Alanji, mada prihvatam sve vase sugestije

Hvala

Kao Marmaris.... OK, to je za mene Kemer, meni je bolji od Alanje, ali naglasavam meni, a sto se hotela tice, npr. moze hotel Armeria, 3*+, dobar je hotel, ima dosta takvih hotela u Kemeru....

Koji hotel preporucujete, Santur ili Nazar.

Za Santur ima dosta komentara, al ima nekoliko bas negativnih. Cak su neki i opljackani u sred noci, dok su spavali. A za Nazar nema nesto mnogo komentara.

Ineteresuje me polozaj (za Santur sam shvatio da je odlican polozaj), higijena, hrana. Za hranu znam da je manje-vise svugde losa u hotelima sa 2 i 3 *, al opet, mozda je bolja u nekom. I jel dorucak svedski sto ili meni?

Hteo sam neki drugi, al vise nema mesta u tom terminu u koji bih isao, pa su mi ove ponudili u Argusu (jeftiniji a da su u centru).

Santur je na dobrom mestu, ali je hotel nesto stariji, hotel Nazar je u istoj ravni sto se tice kategorizacije, nema nekih velikih razlika, jedino je noviji, svedski sto je uvek svuda isti sto se tice ovakvih hotela. To je moje misljenje. :D

Sta biste mi preporucili Marmaris ili Kusadasi? Gde su bolje i blize plaze hotelima? Kakav je hotel GULTEKIN ENJOY u Marmarisu?

Za mene je Marmaris bolji, ali je Kusadasi jeftiniji, ali svakako, Turska je inace jeftinija od Grcke i usluga je bolja. Plaze su blize hotelima u Marmarisu, jer je Kusadasi razbacaniji. Hotel Gultekin Enjoy je standardan hotel sa 2*, 300 m od plaze, jeftin je, ali ima i boljih hotela te kategorije u Marmarisu.

Koji bi mi smestaj pre preporucili u Kusdasiju - Club Anra (ili samo Anra negde) ili Abem?

Jel zna neko tacniju lokaciju hotela Anra? Za hotel Abem sam ovde na forumu procitao gde se otprilike nalazi. Kome je bolja lokacije od ova dva hotela, koji je blizi centru?

A i o samim hotelima, smesetaju, higijeni, sta preporucujete?

Club Anra je bolji, novijeg je datuma.

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mali info o destinacijama u Turskoj, izvor Kontiki - svi kvalitetniji aranzmani su prodati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se neko vratio sa letovanja mogao bi da nam prenese utiske, informacije o cenama, fotografije... Sve ono sto bi moglo da koristi nama koji tek idemo. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko zna kakav je hotel atlas nalazi se u centru kusadasija????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima, ako itko zna neki dobar hotel u Izmiru. Naime, skoro idem tamo na ljetovanje, pa me zanima. I ako nije problem, što sve valja vidjeti tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji,

Bilo kakva pitanja da imate, a vezana za putovanja u Tursku na odmor, pitajte mene. Mogu vam pomoci u vezi bilo cega vezanog za ovu destinaciju :D Hotel, grad, mesto, atrakcije, kilometraza, sve.... Samo pitajte... Moje jue zadovoljstvo pomoci Vam... Posebno ako su devojke u pitanju... :D:D:D:rolleyes:

Imam par pitanjca. Da li znaš nešto o hotelu Parkim Palas (zaliv Gumbet) u Bodrumu? Kakav je hotel i kakva je plaža? Da li je voda čista i topla? Kakav je provod uveče? U slučaju da plaže u zalivu Gumbet nisu dobre preporuči druge plaže. Preporuči na šta treba da se obrati pažnja i šta nikako ne bi trebalo da se propusti.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte predlog - Delfin ili Botanik u Alanji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oba hotela su popunjena do kraja sezone ..u svakom slucaju, Delfin je bolji izbor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije sve popunjeno, otkud ti to. Danas sam zvala, ima mmesta. Inace, sezona kod njih je do oktobra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Ines na odgovoru, bas sam htela da pitam za insekte i bube ali sam zaboravila, ako ih ima mene neće videti tamo. Inače meni se sviđa sto u Kušadasiju nema nikakvih insekata jer ih dobro isprskaju a ne ko ovde kod nas u Srbiji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veckili,

evo odgovoricu ti ja.Parkim Palas je u centru Gumbeta,izlazi na glavnu ulicu sjedne strane a sdruge na plazu.Znam ljude koji su pre 2 nedelje bili u tom hotelu i kazu da je klopa super,a sobe sam imao prilike i sam da vidim i mogu ti reci da su skroz ok a terase su prostrane.Sve u svemu vrlo lep hotel u toj kategoriji.Sto se plaza tice nemoj da ocekujes nista spektakularno,ne samo u Gumbetu nego u celoj bodrumskoj regiji.Sto se tice nocnog zivota imas gomilu kafica,barova u samom Gumbetu ali je provod daleko bolji u Bodrumu.Do Bodruma mozes dolmusem koji ide veoma cesto i sto je interesantno funkcionise 24h dnevno a karta je 1evro,a taksijem to je 7-8evra ali za tim zaista nema potrebe jer dolmusi funkcionisu izvanredno.

Toliko od mene za sada,ako imas jos nesto slobodno pitaj,trenutno sam u Gumbetu i tu sam do kraja septembra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Rezervisala sam smeštaj u avgustu u hotelu Lighthouse (Ortakent-Bodrum). Zamolila bih turskog eksperta, ili bilo kog drugog ko zna nešto o ovom hotelu da mi odgovori. Takođe, interesuje me da li ima interesantnog noćnog života u blizini tog hotela, i kakva je veza Lighthouse-Bodrum noću. Da li ima neki market u blizini, kakve su cene vode, hrane, pica, kože, zlata i šta vredi videti od izleta? Koje plaze vredi obići?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka