bellavita

Grand Resort, Hurgada

3 poruke u ovoj temi

Dali je netko bio u hotelu Grand Resort ? Čitala sam na ovom forumu već o Grand hotelu i Grand Plazi, ali nemam u mislima ta dva hotela, ovaj se se zove baš Grand Resort i klasifikovan je sa 5* . Čitala sam o njemu i na tripadvisor-u i holidaycheck-u, ima jako dobre ocene ali me zanima dali je neko od vas boravijo u tom hotelu??

Zaljubila sam se u taj hotel i zanimaju me vaša lična iskustva.

Hvala puno na odgovoru!!!

Tina

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da verujem da postoji jos neko ko ima isto pitanja kao ja! :)

Nase agencije imaju u ponudi Grand Plaza Hotel i Grand Plaza Resort, koji se nalazi na samom kraju setalista.

Medjutim, ono sto mene zanima jeste Grand Hotel i Grand Resort. Stvarno jeste zbunjujuce, ali rec je o hotelu koji u svom nazivu ne sadrzi 'Plaza' i koji ima 5*.

Gledala sam na Google Earth-u i stvarno su slike prelepe. Lokacija hotela je savrsena. Ako biste krenuli s kraja setalista od Grand Plaze, pa prosli pored Hilton Resorta, Steigenbergera, Sultan Beach-a i posli jos malo ka Sindbad Beach-u koji se nalazi na pocetku setalista, naisli biste na ovaj hotel.

Divan hotel na savrsenoj lokaciji, sa odlicnim kritikama od strane turista iz drugih zemalja! Medjutim, nisam jos uvek ni u jednoj nasoj agenciji videla ponudu za taj hotel!

Nadam se da ce neka nasa agencija ugledati ove nase zelje! :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Grand hotel i resort nikad nisu bili u ponudi nasih agencija.Prosle godine sam i ja parila oci ,posebno na grand resortu,ali verovatno je uvek rezervisan od strane rusa i zapadnih malo bogatijih turista.

Izmenjeno (kokac)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka