Dacy

Premier Le Reve Hotel and Spa Hurgada

52 poruke u ovoj temi

Okacio sam dosta slika ali admini jos uvek nisu odobrili da se vidi foto tura :dosada:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravooooo! :klap: Sa nestrpljenjem ocekujem slicice!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i ja jedva cekam slicice :D...bas se radujem da ste se divno proveli i da ste zadovoljni...

imam pitanjce za nevernog tomu...jel vredi 400 i kusur evrica razlike?

po utisku bih rekla da vredi, ali rekoh da pitam :D

:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@srecetina vredi i vise, ovo je nesto potpuno drugacije od svega do sada :) kako ste vi i gde ste bili ovog leta?

izgleda da mi nece odobrtiti foto turu admini, tako mi i treba kad nisam lepo pisao o Trinityju :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e to se zove prava stvar, kada covek dobije vise nego je trazio...naravno da u srbiji mora nesto da ne stima, ali koliko sam skontala vi ste jos i odlicno prosli sa trinity agencijom.

mi tek u septembru idemo u tunis, zbog sahare smo se odlucili za septembar, a nadamo se i nekim filipinima, ako ne budu potopljeni ovim blesavim kisama, u decembru. naravno filipini u nasem fazonu, ne vasem :D...mislim nista 5* i to, nego ranac na ledja pa laganica :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa to je sjajno, dva puta godisnje na odmor :D nije da ja ne volim avanturu ali ipak je to za vas mladje :sator:;) svakako ocekujem utiske i slike ovde na forumu a ja sam moje okacio na flickr pa sad mogu svi da vide

http://www.flickr.com/photos/djgavra/sets/72157631034272016/

Vidim da su mnogi prosli dosta losije sa Trinityjem ali bar da su nam dali jos 100e za pretrpljeni dusevni bol sto nismo otisli na izlet, jos bi ih i hvalio :plez:

ps. pozdravi i srecicu :)

Izmenjeno (The Unbeliever)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svaka cast na izboru hotela, hvala na slikama! Sve je kao iz bajke!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo jednog hotela koji zasluzuje 5*!divne fotke!

kakvo je more generalno u sahl hasisu?plaza?je li tacno da je malo nezgodno za kupanje zbog korala?

da li slucajno znate kakva je plaza nekog hotela Old Palace,ako ste kojim slucajem setali po okolini,a ne znam tacno gde je..?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Premier Le Revu je plaza koralna, nema ulaska direktnog u vodu ali pontonom se posle 50 metara dolazi do zadovoljavajuceg dela gde je pesak na dnu i dubina od metar pa na vise. U Tropitelu koji je veoma blizu plaza je jos losija, nema pontona vec se pesaci 100tinak metara po kamenitom plicaku da bi se doslo do mesta gde se moze kupati, to smo sami videli a sto se tice ostalih hotela cuo sam da je generalno tako u svima koji su u Sahl Hasheeshu, neki ljudi su konkretno bili u Old Palace-u i kazu da je plaza losa, plicak i kamenje i da je hotel generalno slab. U tom zatvorenom deo Sahl Hasheesha je jos Premiere Romance i ostali hoteli su jos u izgradnji dok se pre rampe, u delu koji takodje pripada toj oblasti nalaze jos neki zanimljivi hoteli, Oberoi i Citadel Azur i po slikama sa neta mi se cini da su plaze slicne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

divnooooo...bas tako sam ga zamisljala, mozda je cak i malo bolje od onoga sto sam zamisljala :)...sad znamo gde cemo kad odemo u penziju...kao vi :P.... :thankyou: za slicice

ps.

hvala, pozdravlja i on vas

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru.jos jedan hotel ode sa spiska,zbog plaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

The Unbeliever,

Prvo hvala na slikama i detaljnom opisu, a pitanje je je Palm Royale ili Premier Le Reve....Jasno je da je Premier bolji ali me interesuje poređenje.... Palm je trenutno 640€ po osobi a Premier 900€ (za termin koji mene interesuje)....

Znači da li se isplati dati 520€ više? I molim te da ne zaboraviš da živimo u Srbiji brale ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nikad ne bih dao 500 evra vise,bas zato sto zivimo u Srbiji,za te pare mozes da odes do Tunisa na sedam dana za dvoje.Pre bih izabrao dva odmora u hotelima nize kategorije nego jedan u skupljem hotelu,mada sto se tice hrane,ja jedem samo da bih preziveo.Nisam neki sladokusac,da uzivam u hrani i picu.Niti volim da konobari igraju oko mene,vise volim sam da se posluzim.A nije mi ni vazno toliko da se svakog dana menja posteljina.Tako da ti moje misljenje i nije relevantno,osim ako nisi kao ja. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

The Unbeliever,

Prvo hvala na slikama i detaljnom opisu, a pitanje je je Palm Royale ili Premier Le Reve....Jasno je da je Premier bolji ali me interesuje poređenje.... Palm je trenutno 640€ po osobi a Premier 900€ (za termin koji mene interesuje)....

Znači da li se isplati dati 520€ više? I molim te da ne zaboraviš da živimo u Srbiji brale ;)

znam da je pitanje upuceno nevernom tomi :), ali evo mog odgovora u iscekivanju njegovog, koji ce ,sigurna sam, biti pozitivan, tj. reci ce ti da vredi :), jer je njihov prioritet luxuz, vrhunska usluga i hrana i osecaj koji sve to donosi. prosto je za njih to pravi odmor kao sto je za ljubceta dobijanje malarije idealan medeni mesec :D.

prosle godine smo bili zajedno u makadi bay resortu sunrise royal, baci pogled na njegov i moj opis tog resorta, pa ces verovatno shvatiti sta je kome bitno i videti gde si ti u celoj prici. razlika u ceni je 400 i kusur evra i the unbeliver je na moje pitanje vredi li razlike odgovorio da vredi i vise...

ukoliko ti je vrhunska usluga, hotelska soba i hrana na vrhunskom nivou bitna stavka onda uplacuj la reve ili romance koji je nesto jeftiniji, a isti lanac hotela je u pitanju s' tim da je romance manji, ima samo 70ak soba, i ne razmisljaj o razlici u novcu. takodje ako ti smeta buka na plazi i oko bazena, deca i njihove aktivnosti opet je tvoj izbor premier...ako ti je bitna plaza, more, odmor i novac, opet ne pitaj vec uplati jeftiniji hotel sa dobrom plazom... nisam bila u palmu, mada nisam bila ni u premieru ni u romance hotelu ali sam ih dobro istrazila prosle godine i ipak se odlucila za ovu jeftiniju varijantu, na istim sam mukama bila kao i ti sada :D.

prosto zacrtaj sta ti je najbitnije u celoj prici, jer definitivno ne postoji hotel u egiptu koji ispunjava sve uslove. cak sta vise moj utisak je da su hoteli sve bolji sto je plaza losija...

nadam se da sam pomogla i da nisam smorila :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo sto su napisali na12 i srecetina je apsolutno tacno, sve zavisi sta je vama bitno i kakav odmor zelite.

Ja licno bih dao jer vredi tu razliku u ceni ako ne i vise, Palm Royal ima prelepu plazu ali nema korale a meni je to recimo bitno, dok je Premier u svemu ostalom daleeeeko bolji, sobe, hrana, usluga, odnos osoblja, cistoca, besplatan internet, besplatan bus do Hurghade...prosto je neuporedivo. Mi smo platili 1050 evra po osobi za 15 dana sa svim troskovima a vidim da su sada cene skocile i moracete sami da prelomite koliko vam znaci tih 520 evra, u Srbiji je to veliki novac ali ako ga imam ja bih ga dao bez razmisljanja, jednom se zivi :)

Od 7 letovanja u Egiptu Premier Le Reve je prvi hotel u koji bih ponovo otisao.

Izmenjeno (The Unbeliever)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    886958
    Ukupno poruka