Dacy

Premier Le Reve Hotel and Spa Hurgada

52 poruke u ovoj temi

Slazem se, sa Le Reve-om nema greske, definitivno jedan od najboljih hotela kada je u pitanju Hurgada!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam 1 dan :) u hotelu i bio sam izuzetno neprijatno iznenadjen nemanjem ulaska u more.  Ne postoji beach bar, sve je orijentisano kao bazenima. Ponton je  doduše ok, osim što je ogradjeni deo premali ali se slobodno može roniti levo ka Baronu. Desno ne daju osim ako ih ubediš da umeš da se brineš o sebi i da znaš da plivaš.

Sam hotel je na nivou turskih odličnih hotela, što verujem da nije lako postići u Egiptu.

Hrana, soba, usluga, sve je odlično. Lokacija ne, ima dosta do sahl h.  old town-a, a oko hotela nema ničega  

Veličina hotela je idealna, lično mi čak više odgovara nego da je mali kao Romance. Ipak, plaža je presudila da ga napustimo i odemo u Romance.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko prošle godine? Kakva su iskustva? Planiram da uplatim ovaj hotel. Čini mi se da je ok... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine smo bili pet puta u ovom hotelu i nebi ga menjali ni za jedan drugi.Odličan hotel, plaža je lepa i prostrana ali ulazak u more je samo preko pontona.Levo od pontona (deo plaze koji ne pripada hotelu) imate normalan ulazak u more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sreckovici,

Vi baš jeste srećkovići...pet puta u jednoj godini...:klap:

E pa sada.... nama malo manje "srećnim"... lepo bi bilo malo fotkica... Ima članova foruma koji o njemu razmišljaju, a naše- vaše fotke su svima najmerodavnije, više nego Trip, Booking... :thankyou2:v

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima ljudi koji idu i mnogo vise od pet puta , sve slike imate na mom FB profilu, ima ih na stotine. Ako želite javite se u pp

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka