paja

Hotel Roma ili Sun&Sea?

76 poruka u ovoj temi

Vidis kako si vec omekasao.Sad je plaza samo "mala i skucena" a do juce je bila i "grozna i prljava". Tvoj prvi nastup je bio malo...Naravno da se ovde iznose razna misljena, sasvim normalno. Ali ovaj hotel nije ni moj, ni Perin, ni Zikin pa ja konkretno nemam razloga da o njemu pricam nesto pozitivno ako nema sta pozitivno da se kaze.Sta ja imam od toga? Ali brate ako nesto nije istina, nije. I kada se jave ljudi koji skrenu paznju da nesto sto pises nije istina, oni su "prozvani"?!Pri tom taj neko nije ni bio smesten u hotelu o kome pise... Mislim...Preterujes

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nikola,lepe su ti slicice..

pa ne znam..ne moci provesti na takvoj plazi ceo dan?ne razumem..ako si na plazi,tu si valjda da se suncas,pijes kaficu,uvalis se u lezaljke,caskas..kupas se,ronis itd.ne znam sta drugo treba na plazi?ako je odmor,onda je odmor,ja tako gledam...ako uporedim sa grckom,razlika naravno u odnosu na prostrane,velike plaze,teren za odbojku itd.a opet svi ljudi se grupisu,pa onda imas guzvu na 50m,da ne mozes peskir da stavis,a onda prazno 200m..znaci ljudi vole da su blizu valjda ,da se gledaju,sta ja znam..ko voli bas da se izdvaja iz nekog razloga ide na usamljene plaze,nudisticke itd.uglavnom,tako je kako je..i meni ne odgovara sto je ulaz u vodu uzak,ne mozes da igras odbojku u plicaku jel ces nekog da klepis,al dobro..za to ima bazen,pa se moze...a onda idi na Pappas pa tamo moze jer je sire i plicak..e sad,to sto ne moze nista da se unese pa se sve placa,pa dobro,tako je..mi smo ranijih god,placali crnogorcima plaze pa nista..ne znam kako je sad..al opet,imas tuseve,hotel je tu,da trknes do sobe,mislim sve opusteno stvarno..

raznih ljudi ima i cudi..kad sam isla za kairo,jedna zena je nosila posteljinu i jastucnice,mislila valjda da ce biti prljavo..pa ponela iz svoje kuce!!svasta ima na ovom svetu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

post-1793-1183201402_thumb.jpg

Posto zaista prepucavanje i raspravljanje nije u mom fazonu, to me uopste ne zanima (a vidim da neki izgleda samo traze takvu priliku), a narocito sa osobama dosta niskog nivoa izrazavanja i loseg pravopisa, vise necu pisati na ovu temu. Izneo sam svoje misljenje i mislim da je to dovoljno.

Pozdrav za "Ja"

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moja drugarica se vratila juce iz hurgade,sun@sea..pa cu imati sveze informacije sutra dal ima sta novo oko hotela i ostalog...to za one koji vec nisu otisli(a gde spadam i ja..)..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Nikola V, kao prvo tebe niko nije vredjao pa ne vidim razlog da ti vredjas druge. Do duse, to dosta govori o tebi...Ovde je prica zavrsena, a i ljudima ovo svakako nece koristiti.

Inace, NE BIH se pise odvojeno.Toliko o tvom pravopisu....

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moja drugarica se vratila juce iz hurgade,sun@sea..pa cu imati sveze informacije sutra dal ima sta novo oko hotela i ostalog...to za one koji vec nisu otisli(a gde spadam i ja..)..

E, obavezno javi kako je sada tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sta kaze drugarica?

jako me zanima, idem tamo za oko 2 nedelje.

najvise me interesuje kakva je hrana u hotelu i (u slucaju da se mom decku ne svidi/ ne bude dovoljno :rolleyes: ) kakve su alternative, tj. restorani nedaleko od hotela i kakve su cene? Moze li u samom hotelu fino da se ruca, sta i kakve su cene?

Takodje me zanima da li je higijena (sobe,plaza,bazen) na prihvatljivom nivou?

U Egiptu (Sharmu) sam bila samo u hotelu 5* AI, a ovaj hotel smo upatili iskljucivo zbog pozitivnih komentara na sajtu, razliku od min. 200e po osobi (u odnosu na hotele 5*) nam je bolje potrositi na neke izlete i zanimljivije stvari... ili u slucaju da je bas losa hotelska hrana-mislim da je to sasvim dovoljno za rucak van hotela.

Nadam se da nisam pogresila, ali kako se blizi polazak postajem skepticna :ph34r: i razmisljam cak da li da ponesem mali domestos, svoju posteljinu.... :unsure:

Ima na forumu dosta o Sun&Sea, ali sve je od pre godinu/dve/tri,pa bi mi puno znacilo da preneses drugaricine sveze utiske. Pozz.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e ovako..bila je zadovoljna(inace preko GPR agencije,preko koje i ja idem)hotelom,hranom bas i ne,ali ja to vec znam jel sam bila...ali jeftino je jesti okolo..bilo je dosta rusa i poljaka(sto nije bilo kad sam ja bila 2005.)pa je bio problem za lezaljke i peskire..trebalo bi poraniti ujutru sto se meni ne svidja..naravno,rusi se otimaju za hranu itd.al to je vec neko komentarisao na nekim postovima ovde..drugo sto mi se ne svidja,a na sta sam se ja lozila,jesu masaze..jer sam ja placala 5e..naravno oni su trazili 15e,pa tako..padala cena,al smot tad bili samo mi srbi tamo i malo ih je islo na masazu..e,sad pretpostavljam zbog rusa to je otislo u nebesa,pa traze za 1,5h 35e,pola sata 10e itd.neke gluposti,i ja sam se bas iznervirala...jer sve cene skocise zbog njih..kao i generalno da se ne treba cenkati po radnjama kad su oni unutra,jer egipcani nece da spustaju onda,nego bolje kad oni izadju iz radnje..jer oni ludaci placaju i 150funti za suvenir,piramidu itd.i da,ima setaliste sada kad se iz hotela izadje nadesno 5km..mislim,ko hoce da seta..znaci sve do hard rock kafea..taxi trazi 5funti do centra(al kao pravi taxi,ne oni kombiji kojim sam ja isla i placala funtu)..tako da je i to meni novo..ok,funta je 10d.i sve je to ok,al je meni nova informacija...dalje,neku majku i cerku taksista zatvorio u taxi jer nisu htele da plate 15funti,dobro sad to sto su one plasljive pa platile,ja bih ga napicila i trazila da me vodi u policiju pa da vidim sta ce onda..

izletima je bila zadovoljna,narocito zbog vodica iz GPR-a(sve pohvale,kako ona kaze)koja je smestena u sun@sea i tu je uvek za goste,sto je vrlo pohvalno..zena zna znanje jer 20g zivi u kairu,al prvu god,radi za GPR...ona je isla u kairo,luxor,rajsko ostrvo i dobila onda za dzabe safari-beduinsko vece...a preko onih na plazi isla na izlet na ostrvo ljubavi(?)psolepodne,4sata traje,pod stakleni,buckanje na pucini,a voda do kolena..to je 12e i kaze da je lepo...

sta mi jos rece,ne mogu da se setim...da povratak je u 2ujutru,let mislim..i iza njih su stali jos 1dan ovi iz argusa sto ljudi propadose u atini..al su ostali u sobama do 5popodne i to je super!!znaci ne mora ono u 10prepodne...eto,ne mogu da se stim jos nekih stvari...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti na izvestaju.

zanima me da li je za GPR i Spirit mozda zajednicki vodic?

ukoliko bude problem za lezaljke i mesto na hotelskoj plazi, da li je dobro resenje ici na plazu tog kafica pored hotela, Liquid mislim da se zove, kakva je plaza tamo? ako sam dobro razumela ne placa se, samo je potrebno naruciti pice/hranu tamo? btw, moze li se tu nesto ok pojesti?

i koliko su platili ta 3 izleta (kairo,luxor i rajsko ostrvo), pa su dobili besplatno safari?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nisam sigurna dal je isti vodic,stvarno ne znam,ova zena se zove ljubinka.a kafic je pappas beach,da treba tamo da se naruci pice ili klopa,nebitno..plaza je lepsa u smislu da imas i kao ljuljaske da se izvalis,pa stococe takve neke stvari i sira je,ima muzika,bilijar...uvece je tu diskoteka..a cool mesto,extra!a izleti su bili za njih dvoje -3izleta 240e..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da....i ruskinje hodaju u tangama na plazi...eto radosti!!!al imaju oko 60god...mozda to bilo u ovoj grupi...haha

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je taj kafić na levo, kad se izađe iz hotela?

Lepo ono za šetalište (valjda), ne valja ono za Ruse. Prošle godine ne da ih nije bilo, nego kao da skoro nikog nije bilo u hotelu, eto toliko je malo ljudi bilo na plaži i oko bazena... bzv.

Toliko puno naših ljudi ide tamo u julu i avgstu da sam pomislio da za druge nema mesta...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pappas je na levo kad se krene,3min.od hotela..i ja kad sam bila nije bilo dr.gostiju sem nasih,al eto...mozda nece biti tako u spicu sezone,nadam se...

e jeste da ne valja kad je bas prazna plaza i bazeni,i to je mene cudilo tada..pitala se -gde su ljudi,dal idu negde drugde?mada posto mi nismo isli na izlete sa nasom grupom,nego razlicitih dana,mozda je to bilo zato..jer moja drugarica je od 9dana kad pogledas 5 bila na izletima..ne valja ni to...ja posto sam sve videla,ne idem ni na sta,samo odmor i uzivanje..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isto.

Samo more, i ronjenja što više.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zanima me da li je za GPR i Spirit mozda zajednicki vodic?

ukoliko bude problem za lezaljke i mesto na hotelskoj plazi, da li je dobro resenje ici na plazu tog kafica pored hotela, Liquid mislim da se zove, kakva je plaza tamo? ako sam dobro razumela ne placa se, samo je potrebno naruciti pice/hranu tamo? btw, moze li se tu nesto ok pojesti?

Ove dve agencije rade zajedno Egipat ali im vodici nisu isti. Medjutim, vidi se da odlicno saradjuju i da se vodici dobro poznaju. Nas je povremeno preuzimao vodic iz GPR-a i pored toga sto smo isli preko Spirita i bilo nam je sve jedno jer smo svakako svuda isli zajedno. Svi su mladi (bar su bili :)) i rade odlicno svoj posao.

Sto se Liquida tice (bez obzira sto si mislila na Pappas) on se nalazi nedaleko od hotela, kada krenes ka gradu. Nama je tamo bilo odlicno, kako danju, tako i uvece. Ulaz se ne placa ali je zabranjeno unosenje klope i pica s obzirom da tamo imas sve (cene su skroz ok).Plaza nije velika ali je ceo ambijent sa lezaljkama i jastucima po pesku nama skroz odgovarao. Svakako se prosetaj makar jedan dan ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26405
    Ukupno tema
    883967
    Ukupno poruka