paja

Hotel Roma ili Sun&Sea?

76 poruka u ovoj temi

Iva,

Bia asam u Bela Visti 2005. i hotel je bas sladak. Spada u bolje tog ranga, cak su mi i vodici rekli da je to jedan od boljih sa 4 zvezdice, a da je u centru. Klopa je OK, mada je jako malo mesa, secam se da su imali tematske veceri, pa jedan dan jedes francusku hranu, drugi italijansku, pa africku... To se odnosi na veceru, za dorucak uvek imas istu ponudu - razno pecivo, slatko i slano, (vrlo ukusno), sireve, neke mlecne namaze, pa onda dzemove, puter... I za dorucak i veceru je svedski sto, naravno, a super je sto moze i napolju da se jede, jer nemas svoj sto, vec sedas tamo gde vidis da je slobodno...

Hotel je inace pun Nemaca, sto govori da je solidan...

Sobe su dobre, ne nesto ekstra, ali su fino uredjene.. Kreveti su od kovanog gvozdja, cesto menjaju posteljinu i peskire (njih svakodnevo, a za posteljinu nisam sigurna), kupatilo je izuzetno cisto, imas TV, mini-bar, koji smo koristili iskljucivo kao frizider... E da, nasa je soba bila u prizemlju, posto nase agencije samo takve sobe bukiraju... Prvo smo mislile da menjamo, ali smo se predomislile i nismo pogresile... Imas ispred sobe terasicu, doduse nije ogradjena, ali niko i ne pokusava da ti ulazi na nju... Stvarno je jako bezbedno, neke su nam sitnice na stolu na terasi ostajale po celu noc da ih niko nije pipnuo...

Plaza je takodje slatka, nikakva ponta, nego prava pescana, sa normalnim ulazom u more, nema korala.. Jedino sto je mala, ali dovoljna za broj gostiju hotela, jer je manli. E da, jedino sto popodne u blizini pristaju oni turisticki brodici, mada je to vec vreme kad se kupis sa plaze... Peskiri, suncobrani i lezaljke su besplatni...

Toliko, ako ti jos nesto padne na pamet, pitaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos par pitanja. Da li se klima regulise iz sobe? Da li je uvek bilo tople vode? Preko koje agencije si isla i da li si bila zadovoljna? Da li si mozda letela Tunis Airom? Hvala ti puno na informacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iva,

Za klimu ne mogu da se setim tacno, jer je nismo ni ukljucivali, posto je bio kraj septembra, pa i nije bilo potrebe. Ali, ako se ne varam, postojao je daljinski za klimu u sobi... Mada, ne garantujem 100 posto.

Tople vode je bilo ama bas uvek. Znam da nam je prvog dana radila samo vruca voda, pa su dosli odmah da poprave. Osoblje hotela je stvarno OK, nisma imala zamerku.

Inace, u Bella Vistu sam isla preko Top Toursa, ali nas je tamo preuzeo vodic agencije Matico, sto je jedno te isto, jer te dve agencije drze otac i cerka. Stvarno je sve bilo korektno, devojka koja je tada bila vodic se zove Jelena, bila je bas super. Secam se da iz nase grupe niko nije hteo u Kairo, pa je ona nas tri ubacila da idemo preko jedne druge beogradske agencije, iako to nasi vodici ne praktikuju.

Sto se tice leta, isli smo JAT-om, koliko znam Tunis Air i ne leti za Egipat.

Btw, hotel ima idealan polozaj, samo je 1 km, ali bukvalno, udaljen od strogog centra Hurgade, Prekoputa hotela su banka, menjacnica i supermarket. Jedino sto ne daju da se u hotel unosi voda, mada progledaju kroz prste za jednu flasu ponekad. Inace na plazi u sklopu hotela je sladak kafic, a ispred hotela, restoran sa super picama.

Nadam se da sam bila od pomoci, ne ustrucavaj se da pitas sve sto ti padne na pamet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Negde na forumu sam procitala da je plaza hotela SUN&SEA onako losijeg kvaliteta. Da li je to tacno??? Bas me to izbedacilo... Ako je ta plaza losa gde da idem da se kupam, necu u bazen.

Kakve su plaze u Egiptu generalno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako govorimo o sun@sea,ne znam sta znaci losijeg kvaliteta..plaza jeste mala,standard lezalke,suncobrani..nista posebno..ne moze odbojka da se igra i te stvari..al opet ne moze ni u safiru pored..svaki hotel ima svoju plazu..e sad,koliko para toliko muzike..ko je dosao na odmor,ta plaza je ok,plivanje i sve sto uz to ide..zavisi sta ko ocekuje..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja moram još jednom da kažem da kada iz hotela Sun&Sea pređete ulicu, i prođete plažu, i zaplivate u Crveno more - na 20 metara se nalazi koralni greben sa ribicama i koralima tek nešto manje živopisnim nego u okolini Giftuna.

Ja bih takodje voleo da je plaža veća, sa dubokim pogledom na levo i isto takvim pogledom na desno, i sa većom cirkulacijom ljudi, ALI... ribice sve to kompenzuju.

Ja se i inače na svakoj plaži koja ima ležaljke i suncobrane i pripada nekom hotelu osećam skučeno, pa ma kako da je dobra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma meni je to dovoljno. Nego sam se iscimala kad sam gledala neke slike pa mi se ucinilo da je sljunak, a ne sitan pesak. A bitno mi je da je pesak :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš u MFT jednu sliku sa prozora, vide se plaža i more. Sitan je pesak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza hotela Sun&Sea je grozna,neverovatno mala,prljava.Na osnovu citanja ovog foruma,stices utisak da je to super hotel,dok u stvari...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja kad sam bila nije bila prljava,to ne mogu da kazem..jeste mala,al kome treba veca nek ide u lux hotel..a sta fali hotelu,majke ti?bas me zanima...mislim,za najvise 139e koliko kosta najveca cena hotela u sezoni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Istina je da je taj hotel odlican za te pare i nemam nista protiv tog hotela,ali mislim da ljudi treba da imaju tacne informacije o tome gde idu. Medjutim ovde se taj hotel prekomerno hvali, kao da je u najmanju ruku bolji od ovih sa 5*. Prosle godine zamalo da ga uplatim posto mi je po opisima delovao bolje i od Hiltona, ali sam srecom pronasao dosta slika na internetu pa sam odustao i rezervisao Desert Rose.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahaha,e pa to je generalno nas mentalitet da hvalimo nesto,a da pri tom nismo videli nista bolje..ja sam rekla da je za svoj rang ok,a ljudi pricaju hvalospeve,verovatno nisu bili u boljem..ja da imam pare isla bih u bolji verovatno...al opet ,zavisi ko sta trazi..ja vise volim da potrosim na nesto i vise vidim,a smestaj da je cist ,uredan itd,nista fancy..jer sam jednost,takav tip..a i mlada sam..pa mi zicare do plaze ne trebaju,da mi je sve na minut..verovatno ce mi trebati kad budem imala 60g.tad mogu da idema na takva mesta...a opet,ima nasih ljudi pacenika koji vole da se furaju kako idu u neki skup hotel,jer jednostavno pate od toga..a moze im se..pa nek idu..to sto ne znaju ni engleski da prozbore,nit istoriju znaju nit ista..e to je drugo..

i ja kazem,prostri se koliko mozes..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jako površnim prebiranjem po svom sećanju dolazim do onoga što mi je jasno i bez toga - da jesam bio u boljim hotelima.

Meni je Sun&Sea za letovanje u Egiptu sasvim dovoljan. Nema animatora, nema agresivnog imperativa ludog provoda i onog da se za date pare izvuče maksimum iz hotela (što je tako očigledno u onim luksuznim)... nema tematskih večeri... I nije BEO, mrzim bele hotele pune belih suncobrana.

Na neki način se osećam kao da sam u nekoj lepoj stambenoj zgradi, sa sve bazenima u dvorištu i morem preko ulice.

083.jpg

087.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza hotela Sun&Sea je grozna,neverovatno mala,prljava

Ne lupetaj...

mislim da ljudi treba da imaju tacne informacije o tome gde idu

Pa to je svrha cele price,kontradiktorno je sto ti ne govoris istinu.....Ako vec pricas o tom hotelu,da li si ga uopste video u Egiptu?

Izgleda da si samo ti bio u hotelima sa 5* a mi nemamo pojma sta je to....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da ovde neko nije shvatio neke stvari.Cudo jedno kako se neki ljudi osete prozvanim.

Niti me zanima ko u kakvim hotelima otseda,niti zelim da se upustam u pricu u kakvim hotelima odsedam ja.Svako nek bira prema svojim interesovanjima,zeljama,mogucnostima.Hotel o kome govorimo je sasvim ok,prosecan i ja se slazem da to kakva je soba i nije mnogo bitno kad si na letovanju.Kao i animatori i zicare.Medjutim,plaza jeste skucena i premala i nebih mogao da zamislim da na njoj provedem svoje letovanje,tj.one dane kad nisam bio na izletima.Ako nekome to nije bitno ok,postujem ali ljudi treba da cuju i druga misljenja,da znaju sta ih ceka,pa da odluce sami.Ima i boljih jeftinijih hotela.

I da,bio sam da obidjem Sun&Sea,iz radoznalosti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka