biljka10

Palma De Mirette hotel Hurgada

41 poruka u ovoj temi

Zaista nam je bilo super, nije neki luksuz kao sto mnogi ocekuju, ali za te pare mirni ste i ne razmisljate ni ocemu....sve u svemu prelepo letovanje!!! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko last minute tip za ovaj hotel? :D Polazim u utorak ujutru i jedino sto planiram je da trazim sobu u levom krilu hotela, sa pogledom na vrt - kazu da je tamo manje bucno nego u sobama koje gledaju na bazen. Ima li neko jos neki savet?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja nemam ,ali cu imati pitanja za vas ako mamu posaljem tamo 19.maja :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo mala pomoc od nekog ko je bio u ovom hotelu 2010 godine. Trazite sobe bas u tom levom delu, to su 220,221,222,223..ove sobe na 2 su u nivou recepcije ali nemojte da vas to buni to nije prizemlje.Ovaj deo je malo uvucen i dosta tih,sobe sasvim dobre,velike terase,sef u sobi,fen..Plaza je laguna.Sve u svemu hotel je bio sasvim ok,jedina zamerka je mozda sto oko njega i nema puno toga ali se taxijem vrlo brzo stize i do marine i do Sahare A ido Dahara.Na zalost ne znam da ovde postavim slike pa ako bi vam to pomoglo posaljite mi na pp vas mail i rado cu vam poslati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@cici,

Hvala puno na odgovoru! :)

@beogradjani,

napisacu izvestaj obavezno kad se vratim, tako da bez brige :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stigli sinoc oko 22h u Beograd, zbog loseg vremena i manjka goriva sleteli u sofiju u 19h umesto u Beograd. Cekali 2 i po sata u avionu dok su sredili papire za gorivo.

Hotel je super, dosta bolje nego sto sam ocekivao po izvestajima sa stranih sajtova. Uzeli smo sobu broj 1125, koja gleda na vrt u prizemlju i to je bio pun pogodak.

DSCN0958.jpg

Hrana je korektna, uvek se moze naci nesto sto odgovara. Meso se daje na kasicicu, pa sam se ja nekad vracao i po 3x po jos. Od voca su svaki dan bile dinje, a lubenice samo jedanput. Svaki dan ima palacinki za dorucak, za rucak neko meso koje se pece na licu mesta (burgeri, govedina na 100 nacina, nekad riba...), a tako i za veceru. Ja sam svaki dan jeo salatu i sve ostalo, pa sam isao nesto cesce u WC, a manji stomacni problem mi se javio tek pretposlednji dan i antinal je resio sve u roku od par sati, tako da zapravo nisam ni izgubio vreme zbog toga. Napominjem da imam dosta osetljiv stomak, devojka nije imala bas nikakav problem, a jela je isto sto i ja.

Animatori rade preko celog dana, tako da mozete ucestvovati u jutarnjoj gimnastici na suvom i u vodi, latino i trbusnom plesu, odbojci, pikadu, bocanju i slicnim aktivnostima. Svako vece je navodno drugaciji program na bini, mada se nama cinilo da je "cooking show" bio svako vece pred pocetak glavnog dogadjaja koji pocinje nesto posle 22h. Tu su bile trbusne plesacice, razni drugi plesovi, izbor za mister/miss hotela, tombola, itd.

Preporucio bih da se ostavlja baksis konobarima u hotelu, kao i sankerima i konobarima na plazi. Recimo pivo toce u male plasticne case i tako dobijete vec naceto pivo u plasticnu casu pa i nije neki uzitak. Nakon sto smo se sprijateljili sa vecinom osoblja, sto kroz pricu, sto kroz baksise (po 5,10 funti, nismo potrosili preko 10 eu na baksise ukupno) - dobijali smo staklene case svuda i uvek su otvarali nove, hladne boce za nas. Pozdrav i smesak cine cuda.

Jedini problem koji smo imali su meduze u moru, kojih je bilo bar polovinu vremena u povecem broju. Dobra strana je sto ne peku uopste, ali moze biti nezgodno za one koji ne vole da ih pipaju meduze dok plivaju :) Momci ciste plazu svaki dan, ali ipak stigne da se nakupi meduza i djubreta - medjutim, to je samo sa jedne strane plaze, druga je bila OK skoro svo vreme.

Evo jedan petominutni video, snimljen od nase terase, kroz vrt pa do bazena i plaze, ako nekog interesuje:

Pitajte sta vas interesuje!

Izmenjeno (Mikac)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dobro dosli nazad,dobro je sto vam je fino bilo,meni se cini da je to sve korektno,tacnije u donosu na rang i cifru (ja uvek gledam cenu,sto je i normalno,od skupljih ocekujemo i sve pomalo bolje,a nekad i ne dobijemo).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala! Upravo tako, odnos cena-kvalitet je i vise nego dobar.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam gledala za mamu ovaj hotel,ali nismo uspeli sa datumima da se izborima (zakazani pregledi kod lekara itd.),jedino ako nesto uleti po povoljnoj ceni-mozda ode,ali ipak cak i da je neki last minute,sve je to skuplje,pa jos 1-krevet.-iskreno,ne vredi toliko skoro pa nijedan hotel..ispada bez taksi,vize oko 550e za 9noc.mislim,stvarno...pametni ljudi znaju kad uplacuju,nista nije pod moranje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oba hotela Palma De Mirette i Sunny days El Palacio pripadaju istom lancu hotela i nalaze se jedan pored drugog.Gledano sa ulice prvo je Palma De Mirette, a u dubinui komplaksa se nalazi El Palacio. Nisam sigurna ali verovatno su pomoćne službe zajedničke. Tokom boravka u hotelu Sunny days El Palacio nisam imala nikakvih primedbi na čistoću peškira za plažu, uvek sam dobijala čiste peškire iako nikad nisam izlazila iz sobe pre 9 sati. Ne mogu sa sigurnošću da tvrdim da je i u Palma De Mirette identično, ali sumljam da je razlika velika.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakav je wifi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25779
    Ukupno tema
    857597
    Ukupno poruka