biljka10

Palma De Mirette hotel Hurgada

41 poruka u ovoj temi

Izgleda da niko nije bio skoro u ovom hotelu...;(((

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio je moj drug prosle godine, a ja sam bila u El Palaciu, koji je odmah do Mirette. Posto je isti vlasnik oba hotela, hrana nam je bila ista, barem po onome sto sam na slikama videla i po prici mog druga. Meni se samo plaza ne dopada toliko, tj lepsa mi je ova u El Palaciu. Mislim da je hotel bolji od Regine.

Savetujem ti da odes na temu o Sunny Days El Palaciu i procitas tamo o sobama, hrani, usluszi.. Pretpostavljam da je u Mirette vrlo slicno :).. A za slike hotela pretrazi strane sajtove sa iskustvima o putovanjima :)

Izmenjeno (Iva:))
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puuno, vec sam sve slike pogledala i ne cini mi se toliko lose, cak mi se i vise svidja sto je hotel manji od palacija, ali naravno palacio ima lepsu plazu( bar mi se tako cini)...ali sad mi je bar malo lakse, kad znam da poneki i nas covek zaluta u ovaj hotel... :dance: :ziveli:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslala sam ti pp sa linkovima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IIIma li nekooog da se skoro vratio iz ovog hotela???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam ja 15 dana, preko Argusa.

Fenomenalno sam se provela!

Hotel je odlican!

Sobe i namestaj jesu stariji, ali je cisto. Svakog dana su cistili i menjali peskire, a posteljinu na zahtev, sto je ok skroz.

Pravili su nam i labudove na posteljini, latice cveca...ma prelepo.

Imali smo ogromnu terasu sa prelepim pogledom na zelenu travu sa palmama, kao nekom fontanom i na more.

Postoje i sobe sa pogledom i na bazen i na more, al nama se taj deo nije svideo jer je bucno uvece zbog programa na bazenu.

Hrana je super, ima oko 20ak razlicitih jela svakog dana, tako da ne znam kakav da ti je ukus i da si izbirljiva nacices nesto sto volis. Imaju njihve specijalitete; pasta station svakog dana, bareno povrce (nezacinjeno) i health corner. Oko 15 vrsti salata i isto toliko vrsti razlicitih torti. Jedina zamerka kod hrane je mozda manjak voca. Doduse, imali smo banane, pomorandze, grejp, dinje, kruske, urmebelo grozdje. Al recimo lubenicu nismo imali uopste.

Za dorucak pored svih jela koje iznesu i salata ima uvek s jedne strane kuvar koji przi jaja na licu mesta , a s druge strane drugi kuvar koji pravi palacinke koje su super! Ima oko 7-8m vrsti kroasana, nekih pitica, caj, mleko, kafa, sokovi (na tocenje, coca cola , sprajt, fanta,kisela voda, obicna).

ALL incluive traje od 10h do 24h. pored recepcije mozete uzimati vode u flasicama od 0.6l. Na bazenu, svakog dana kuvar pravi neki kao rucak tu na otvorenom, pice, pljeskavice, paste, super su i pice i pljeskavice! Mi smo nekad tu jeli jer nas je mrzelo da idemo u restoran unutra, a i otprilike je ista hrana i za rucak i za veceru u restoranu pa kao da promenimo, ostanemo za rucak u tom snack baru na bazenu.

Ima 2 ogromna bazena, u jednom ima kao bar, gde stoji konobar i tu mozes da dodjes dok plivas, svratis da ti napravi neki koktel. ma super.

Plaza je ok, dovoljno velika za sve goste, e sad more mi nije bas nesto. Levo od plaze se nalazi gradska plaza, pa je ponekad bilo bas prljavo, zbog cega smo se kupali u bazenu.

Animacioni tim je super! Svakog dana jutarnja gimnastika, odbojka na plazi, pikado, boce, trbusni ples, dance, vaterpolo...

Obavezno idite na veceru u Fish restoran, tu u hotelu, to ce vam ponuditi Fayez, i ako volite ribu i morske specijalitete, odusevicete se sta cete sve dobiti za veceru. Mozete da birate rostilj ili ribu , mi smo ribu uzeli i extra je bilo. ta vecera ukljucuje i program, trbusni ples i njihov internacionalni ples, sa dervisiama . Lepo je,. to kosta 20 eur po osobi.

Svako vece se pored bazena organizuje neki program, idite, bas je zanimljivo , Mi nismo odmah provalili da svako vece ima neso, al kad smo videli do kraja letovanja smo svako vece odlazili na bazen na te programe-zabave.

Ne znam sta te jos zanima. pitaj slobodno...

Taksi do centra Sakale je 10 funti u jednom pravcu.

Idite obaevzno na safari ekskurziju i Rajsko ostrvo. Mi smo isli i u Luksor, a mnogi koji su isli u Kairo su se zalili, tako da vam to ne preporucujem.

Da, nisam napisala , da dobijate i kartice koje zamite za peskire za plazu. neki su se zalili da ih ne peru, ali mislim da ih peru svakodnevno, samo sto su stari pa mozda izgledaju prljavo, ali mirisu. Ima neki noviji, cisto beli i neki stariji kojima je ta boja posivela :)

Ako budete islis na rajsko i nosili hotelske peskire pazite da vam ne odlete, placaju se 100 funti.

isto ako izgubite narukvicu koju dobijete cim stignete, placa se 40 dolara.

E da, preko puta hotela sa druge strane ulice nalazi se hotel Mirette i on ima 3 *, a ovaj Palma de mirette 4*.

Mozete da koristitie bazene tog hotela sa 3*. doduse, ima 1 veci i 1 manji, ali bazeni u Palmi su mnogo bolji lepsi i veci, a ovi utom hotelu sa 3 * su manji, ali tu vam je mirnije ako zelite mir...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirette: Hvala ti puno na komentarima, sad mi je pao kamen sa srca...bili smo skepticni u vezi ovog hotela , jer smo silom prilika u njega prebaceni, posto je regina bankrotirala....sad mi je lakse, mada sam vec dobila neke slike , ali sad kad iz prve ruke znam da se neko ok proveo, lakse se dise...mi idemo 21.09, tako da ako neko ide u tom terminu , neka se javi... :thankyou::dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MI smo bili u Palaciju, dakle ista grupa hotela i kroz glavnu kapiju se zajednički prolazi čini mi se pa je palacio do vode a mirete negde levo, ali nebitno...

Taksi ni u ludilu ne plaćaj više od 5egipatskih funti! a ako vas je malo, dolmuš koji vozi do centra je 1 egipatksa funta po čoveku.

Magneti ne više od 3 egipatske funte i to je to :) tu nema cenjakanja, samo reci da to toliko košta, kao što i košta, i naravno da će da te vozi za te pare, jer niste blesavi...

Apoteka odatle ti je najbliža kada se krene prema sakali, posle 5 min hoda ćeš je ugledati sa desne str ulice, (pored je neko gradilište) i antinal je 10 eg.funt.

Za izlete pročitaj šta sam napisala na toj temi i možete da prođete jeftinije a nikako na uštrb kvaliteta.

lepo se provedite i uživajte!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jo.Anna.jo hvala na informacijama, svaka je od velike pomoci...jos 7 dana..... :dance: :dance: :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jos jedno pitanje: Sta se desava poslednji dan? Kad moraju da se vrate narukvice i koji je poslednji obrok na koji imamo pravo?... cisto da znamo sta da radimo taj dan, i da li mozemo da koristimo peskire za palzu ili ne?....hvala..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Chek out je u 12h. Tada izlazite iz sobe, nama je tacno u 12h zakucao sobar i poneo nam torbe, vracate naukvice i torbe mozete da ostavite u posebnu prostoriju kod recepcije. Dobicete vaucer za rucak i to vam je ujedno i poslednji obrok. Peskire, plazu, lezaljke i bazenne mozete da koristite do uvece, samo ceet ostaviti pasos na recepciji i oni ce vam dati kartice za peskire. Mi smo uvece dobili jednu sobu gde smo mogli da se istusiramo. Nista nismo placali dodatno, to vam oni obezbede. A veceru mozete uvece da platite, mislim da je oko 50 funti,

A inace, mi smo i prvog dana imali rucak, stigli smo u hotel oko pola 11 i odmah smo dobili sobu, iako je check in od 14h.

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos 5 sati do dugo ocekivanog odmora!!! Hvala svima na informacijama , nadam se da ce sve biti ok!! A kad se vratim, malo cu i ja da pisem o ovom hotelu, da i ja nekom pomognem.. :vestica: :vestica: :dance::vestica: :vestica:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bubice, kakvi su ti utisci?

Jesi li se vratila ? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mene da napisem po koji redak o ovom hotelu!!!!

U hotel smo stigli oko pola 3 ujutru, 5 evrica na recepciji resava stvar za super sobu ispred glavnog bazena, mada i bez toga sve sobe su ok, jer gledaju ili na neki od bazena ili na plazu ili na lep park sa fontanicama...mi smo dobili sobu u prizemlju na 3 koraka od bazena i na pogled na more!! Prelepo!!

Sobe su ok, prostrane , ciste, mada je namestaj malo ofucan..ali to nam nije smetalo jer je i pored toga sve bilo cisto, peskiri svaki dan cisti, posteljina svaki drugi dan cista,labudovi, aligatori, cvetovi su tu da vam ulepsaju dan!!ostavljali smo sobarima nekad 2,3 ,5 do 10 funti i to ne svaki dan..Osoblje je jako ljubazno i potrebno je samo im se malo nasmesiti i javiti u prolazu i sve je ok, a jos ako nekom date 5 funti, gledaju vas kao boga i sve moze odmah i sad!!!

Hrana je bila ok, kao sto svi kazu, za svakog po nesto..Svuda stavljaju mirodjije sto se mom dragom i nije bas dopalo, ali nije bio gladan..ja sam uzivala u hrani, pogotovo u njihovim salatama..Problema sa stomakom sam imala od drugog dana, ali nikakvih bolova, temperature i grceva, nego samo...bezite noge da vas ne........ ;))), ali pila sam nas probiotik i sve se resilo preko noci!!! Da znate da to nije bilo zbog trovanja, vec zbog VECEG unosa hrane nego sto je to obicno!! :))) Od mesa , piletina, izvrsna curetina,govedina, rostilj pohovano, peceno...razno povrce na vise nacina,razna peciva, pirinadz na 100 nacina,razni sosevi, prelivi salate...a kolaci posebna prica!! Nikad toliko slatko nisam jela kao tamo!! Sve u svemu ja sam bila prezadovoljna hranom!!

Zabava u hotelu je bila super, animatori nisu mnogo napadni i nikad vam nece biti dosadno..sa nama je bio jos jedan par, a tamo su bili i nasi prijatelji iz Srbije(nismo ni znali da smo u istom hotelu), a pored toga je bilo jos 10-tak srba tako da smo imali extra drustvo!!Svako po podne smo igrali odbojku na plazi, bili su i neki egipcani koji su stalno igrali sa nama( i momci i devojke)...tako da je uvek bilo super!!

Plaza je ok, ni velika ni mala, more prelepo..jedino se desavalo da nekad bude malo prljavo jer je pored bila gradska plaza, pa su talasi nanosili plasticne kese i case na nasu plazu..ali to stalno ciste, uvek je jedan momak tu na plazi i ide iskuplja smece..

Bazeni super!! Bazen ispred nase sobe ima bar , tako da malo plivas pa popijes nesto, pa opet plivas..Drugi bazen isto super,veliki su i ni sakim se ne sudaras u vodi..ciste ih svako vece!!!!!!

Izleti: isli smo u Kairo, i put je jako naporan, ali je dozivljaj!! Isli smo na safari i bilo je super!!Na rajsko smo isli sa lokalcima...naime, nas 15 srba smo se skupili i zakupili brod , mislim da je oko 250 dolara, po osobi negde oko 18 evra...ali smo na ostrvu bili oko 4 sata, prava uzivancija!!! Posle su nas vodili na dve lokacije za ronjennje, rade sve sto kazemo i kako mi hocemo!!Nije smela dlaka sa glave da nam fali!!da smo imali vremena taj izlet bi ponovili, jer smo svi bili prezadovoljni!!!

U sakali smo bili 3 puta, jednom smo vodilii naseg prijatelja sa sanka na bazenu, egipcanina, i to je druga prica!!! prodavci jesu malo napadni, ali ne onako kao sto svi pricaju..samo ih ignorisete i to je to!!cak smo i u njihovim kaficima sedeli, dobijes cenovnik i nema prevare oko naplate racuna!!

Sve u svemu ja sam prezadovoljna, prelepo iskustvo i uopste mi nije zao sto su me iz regine prebacili u ovaj hotel!! Hotel je na extra lokaciji!!!Ja bih opet sve isto, moze cak i isti hotel!!

nadam se da cu mojom pricom pomoci onom ko se dvoumi oko ovog hotela, ako neko zeli jos nesto da zna sto nisam rekla, ja sam tu ...slobodno pitajte!!!!

Sale jeste bilo nas je 6..nas 4 smo stigli iste veceri a njih 2 je vec bilo tamo( prijatelji iz srbije)..pored toga bilo je jos 10-tak srba...

Nisam jos rekla da je voda iskljucivo u flasicama o.6,mada ima i aprata na tocenje, mozete uzimati koliko hocete flasica, od sokova koka kola, sprajt, fanta, razni kokteli,pivo , koje je malo slabije od naseg ali je ok!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bubice, bas mi je drago da ste se lepo proveli.

Ja delim misljenje sa tobom sto se tice opis hotela :)

Inace, i ja bih isto opet sve ponovila, cak i isti hotel :)

Izmenjeno (Mirette)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka