biljka10

Palma De Mirette hotel Hurgada

41 poruka u ovoj temi

Da li je neko boravio u hotelu Sunny Days-PALMA DE MIRETTE u Hurgadi?

Uplatila sam preko agencije Argus i interesuje me da li neko ima iskustvo iz ovog hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sudeci po Tripadvisoru, hotel je odlican. Ja ne mogu da se odlucim izmedju njega i Grand Plaze Resort...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, ako si bio na tripadvisoru onda pogledaj za Grand plaza resort da su jako loše kritike. Pogledaj takodje i na holidaycheck-u. Ja sam htela u Grand plazu, ali smo odustali zbog loših komentara.

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima, gledala sam ocene. Uglavnom

su o.k. ali ima i onih koje su lose. Primedbe su

na veliki broj rusa i galamu koja dolazi od ozvucenja.

Ipak slike hotela(soba i okruzenja) deluju prilicno dobro.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam dosla iz Sunnu days palma de miret i sve napisano mi lici na njega.Mislim, plaza ovog hotela je u obliku slova U, A KOLIKO SAM PRIMETILA taj EL palacio ima plazu ka otvorenom moru, za koju oni koji su plivali do nje kazu da je bolja od nase plaze-DAKLE, ukoliko neko pita za hotel u kojem sam ja bila, ne bih ga preporucila ni neprijatelju...hrana je losa, kako rece moja prethodnica, osoblje neljubazno, a ono sto je najgore---plaza, em mala, em je voda stalno prljava jer u taj obli slova U dolazi sva necistoca sa otvorenog mora i sa gradske plaze koja je s leve strane.Inace, pomenuti peskiri se nikada ne peru, samo s e prosuse i sutradan vam daju peskir na kojem je prethodnih dana lezao ko zna ko.Teget beli peskiri su toliko strokavi, da sam se prosto zastidela pred nekim saputnicima sa kojima smo bili na izletima i ciji su hotelski peskiri bili cisti i za koje kazu da se svakodnevnio peru.JA sam cak i vodicima preporucila da izbace ovaj hotel iz programa.

Prema onome sto sam cula, u Hurgadi vrede jedino Regina iHostmark, pogotovo ovaj drugi, ciji je vlasnik neki policajac pa je u njemu sve pod konac , od discipline osoblja do kvaliteta hrane i cistoce.

Ako nekoga zanima, ja bih licno preporucila onima koji su uplatili Palma de miret da pokusaju da ga zamene za, recimo, Reginu, ciji su gosti puni hvale za njega...centar, prelepa plaza, odlicna hrana...

Palma de miret ima losu , malu i prljavu plazu, obavezno ponesite svoje peskire za plazu, jer su njihovi toliko prljavi da je to sramota.I ponesite stare kupace kostime, posto su nasi upropasteni od mazuta kojima su tackasto pokrivene stene i kamenje na plazi.LEZALJKI IMA MALO, TAKO DA MORATE PORANITI kako biste zauzeli svoje mesto, ali ga uz to morate i dobro cuvati, jer Arapi imaju obicaj da, cim vide da nekoga nema ispod suncobrana, bace njegove stvari i zauzmu lezaljke.

Uopste vam nije potreban ol inkluziv, ja sam se presla sto sam platila 100 e vise, jer je hrana losa, pa je bolje PP i kupovina voca, grickalica i sladoleda izmedju dva obroka.

Svi koji su isli u Luksor i Kairo jako su se pokajali, jer ovo nije vreme za takve izlete. Alui zato obavezno vidite Rajska ostrva, a nije los ni izlet do Sahare, mada i ne vredi 25e.Preporuka, do RAJSKIH OSTRVA JE ISPLATLJIVIJE ICI SA LOKALNIM VODICEM, jer em je jeftinije, em idete direktno sa plaze hotela i ne gubite vreme na dugu i tesku voznju busom.Vodici iz agencije ce sve uciniti da vas ubede kako to nije isgurno, ali svi koji su isli sa nekim Misom, jako su zadovoljni.I, nikako ne nasedajte na uslovljavanje vodica da iozlete platite odmah, jer je to bas nacin da vas ucene dok ste jos svezi, dok jos ne znate za povoljnije mogucnosti.Sve i da se odlucite za njih, svakako vas nece odbiti i kasnije.

PRIJATELJSKI SAVET.....PROMENITE HOTEL

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinite ali meni nije jasno ili se pak iz vašeg komentara nevidi da ste se bunili zbog nečistoće i prljavih peškira?! Zatim nije mi jasno kako to da ste nosili peškire iz hotela na izlete?! Takođe vezano za ovo - zašto ste nosili te peškire kada su već toliko prljavi?!

Posebno se ističe pitanje zašto niste uložili prigovor na licu mesta kada Vam je toliko stvari smetalo?!

Dalje komentari o plaži, peškirima i ponašanju arapa se ne slažu sa komentarima na inostranim sajtovima?!

Zatim pišete o izletima a iz vašeg komentara može se zaključiti da niste ni išli na njih, pa se postavlja pitanje kako onda komentarišete ili ako ste već išli na iste zašto ne napišete šta je to loše u vezi pomenutih izleta?!

U pogledu hotela El palacio navodite da ima plažu ka otvorenom moru, a veoma je dobro poznato da je to jedini hotel koji ima ogromnu lagunu i plažu u obliku slova U?!

Iz svega ovoga stiče se utisak da Vi niste ni bili u ovom hotelu.

Molimo Vas razjasnite nam ove nelogičnosti jer ste veliki broj putnika uznemirili svojim komentarima.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jooj, najpre veliko izvinjenje svima , nisam htela da unesem zabunu, vec da pomognem onima koji jos imaju sanse da poprave svoje buduce letovanje

i najvaznija stvar....ja sam napisala, nisam bila u El palacio, vec u PALMA DE MIRET,od 18. juna ove godine, boja mi se jos nije skinula, to je drugi iz lanca hotela SUNNU DAIS,dakle, govorim o Palma de miret....da se razumemo, nista nije katastrofalno lose, ali je vazno objasniti onima koji tek idu da za iste pare mogu da dobiju daleko bolji hotel , sa daleko boljom uslugom. I jos nesto...ta plaza kao laguna, i to ne ogromna vec velicine, recimo, dva bazena, je upravo u de miret, ali to i ne valja jer se sva prljavstina ovde zadrzava.Ja i kazem, daleko bolja je plaza u EL palacio, ne mogu bas da tvrdim kakva je, gledala sam je samo iskosa, ali mi se cini da nije laguna...al kazem, tamo nisam ni bila

a sad ,mi nase peskire nismo nosili na izlete, nismo ih cak ni koristili, osim prvog dana, kada smo se uverili da su nam dali peskire koji su vec korisceni i zaprljali.Ali, peskire su nosili gosti nekih drugih hotela, i ja sam cak jednu saputnicu pred svima pitala koliko zvezdica ima njihov hotel, misleci da mozda ima vise od naseg pa su im zato peskiri cisti...a i njihov ima cetiri, kao i nas.Nadam se da je sada jasno, a ja sam iz svega izvukla pouku, posto sam bila prinudjena da tamo kupujem peskire, da nikada vise na more ne krecem bez njih.Ljudi, pa samo pokusavam da vam pomognem, ako uopste zelite neki dobronamerni savet

Drugo, nisam bila na izletu do Kaira, jer sam tamo putovala turisticki i znam, da tih par sati ne znaci ama bas nista, jer u Kairu toliko toga treba videti.A, PRIZNACETE, NA 55 STEPENI, PA I VISE, provesti ceo dan u busu, to i nije neko zadovoljstvo.

Ali zato najtoplije preporucujem Rajska ostrva i safari u Sahari, ma kako god hocete, ako zelite da ustedite idite preko lokalnih vodica, ako ne, neka vas deru ovi iz Argusa, oni ionako upravo zato sede tamo jer ih ni malo nije briga za to kakve sobe imate.A da se osvrnem i na sobe, ali kazu da je tako svuda....pripremite se da , ili odmah date napojnicu na recepciji pa dobijete bolju sobu, ili, pak, da vas setaju od lose dobe do jos losije, sve dok im ipak ne date napojnicu, pa vam daju neku bolju.Dakle, ima dobrih soba, mi smo se u drugom pokusaju izborili za jednu , nije losa, a nekima je trebalo mnogo vise napora, ubedjivanja i para.

Nismo ostali gladni, taman posla, nije bilo razloga da reagujemo, jer, to je to.Ali, posto sam cula i ostale putnike,razmenjivali smo iskustva, kazem vas da se hvale jedino oni iz REGINE i Hostmarka.Neko pomenu kolace...ovde ih se necete najesti, jer izgledaju ovako...tvrda neukusna testa sa cokoladom preko, neukusni parfei raznih ukusa, zuti zele svako vece i po koja torta,obican patispanj sa margarinom.Jedne veceri imali smo kadaif, ali suv i neukusan,tulumbice na kasicisu, pa ko stigne, stigne,a jedino sto preporucujem je karamel krem, ne bas kao nas, ali...

Ostala hrana..pirinac i boranija vecito neukuvani, gotovo zivi,krompir vrlo cesto nedopecen, pasulj sa puno paradajza, od ribe jedino skusa, jednom samo przeni oslic i jednom neki oslic u ruznozelenom sosu.Piletinu seku tako da najcesce dobijete samo kosti,,,gledala sam i kunem vam se, svojim turistima proberu malo bolji komad mesa, a ostalim sta zapadne.Ostala jela sipate sami, ali kod mesa, kojeg je ionako jako malo, stoji konobar ili kuvar, sta znam, i on vam odsece neko tanko parcence, pa ako imate zivaca...stanite ponovo u red.Za 11 dana samo je jednom supa bila ok,ali zato imate ceo dan palacinke, sokove, kafe, pa eto...

Volela bih kada bi se ovde javio neki od gostiju Regine, recimo, koji su skoro svako vece imali ogromnu tunu na trpezi,kazu fantasticne torte i kolaceiiii i td.Jer, moj cilj nije da nekoga napadam, samo iznosim cinjenicno stanje i iskustva nekih drugih....od ovoga, sto i nije bas katastrofalno lose, za iste pare postoji mnogo, ali mnooooogo bolje, pa vi sami izaberite sta cete.A ja svima zelim lep odmor i da se ne pokaju ako me nisu poslusali.Pa kad se vrate, neka kazu jesam li bila u pravu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Palma de miret ima losu , malu i prljavu plazu.Vec sam napisala, obavezno ponesite svoje peskire za plazu, jer su njihovi toliko prljavi da je to sramota.I ponesite stare kupace kostime, posto su nasi upropasteni od mazuta kojima su tackasto pokrivene stene i kamenje na plazi.

Jos jedan prijateljski savet...uspela sam sa kupacih kostima da skinem fleke od mazuta, a vec sam ih bila otpisala.Recept, nasapunjajte i jako trljajte pod vodom mesta gde su fleke.Eto, ako za ostalo nema leka, osim ako promenite hotel, ffleke od mazuta mogu se lako otkloniti.

Jos jedan u nizu neativnih komentara:(((

Mi idemo 09.07. u El Palacio Resort, mozes li mi reci da li si cula komentare o ovom hotelu, nije valjda i tamo isto kao i u Palma de Mirete???

Bas sam se izbedacio posle tvojih komentara i nikako ne bih voleo da dozivim nesto slicno jer cu se spakovati i vratiti kuci posle 2 dana:((

Za taj hotel ne mogu nista da tvrdim, ali imam utisak da je bolji od De mi reta...videla sam lepsu plazu, daleko vise suncobrana, jedna Ruskinja mi je rekla da je bolji, a na pitanje zasto je dosla u ovaj moj, kazala je...zato sto je bio na snizenju.Eto, nisam ti pomogla, ali mislim da ce sve biti u redu.Srecno

Posto izgleda niko od korisnika foruma do sada nije boravio zamolicu

clanove koji putuju ove godine da nakon boravka ostave neki komentar.

Izgleda da Argus do sada nije imao zakup ovih hotela. :smajl:

Vec sam se ispisalana temu ovog hotela,ali tamo gde je rec i o eL PALACIO....DAKLE, DE miret je ove godine prvi put u programu ARGUSA I BOLJE bi im blo da ga zaobidju.Nije bas katatrofa, ali za iste pare imate tamo i mnooooo bolje, pa preskocite vaj hotel,ako ikako mozete, ipak nije vredan paznje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinoć sam stigla iz Hurgade i bila sam u Palma de Mirette hotelu. Moj suprug, ja i još četvoro naših prijatelja smo išli preko Wayout agencije, aranžman smo uplatili još u aprilu tako da smo dosta manje platili.

E sada, što se tiče hotela mi smo više nego zadovoljni,ali naravno sve je individualno. Hotel je u orijentalnom stilu, pa su i sobe takve, stoga ne očekujte sobe kao u Hiltonu, jer jednostavno hotel nije u tom stilu. Sobe su solidne, dovoljno velike, naravno ako vam se ne svidi soba koju ste dobili, pravac recepcija, pa menjajte dok ne dobijete sobu koja vam odgovara. Sobe su čišćene svakog dana, peškiri se menjaju svaki dan, kao i posteljina. Dešavalo se da nas sobar pita da li da čisti celu sobu, pa mu mi kažemo da samo očisti kupatilo i izbaci đubre. U sobi ima mali frižider, koji dobro hladi, ima sef, samo da napomenem da je sef mali i da u njega ne može stati laptop,ako neko planira da isti ponese. Naša soba je bila okrenuta ka bazenu sa barom i kada zatvorite vrata od terase skoro da se ne čuje galama sa bazena. U sobama postoji klima i tv, klima je dobra, brzo ohladi sobu tako da nema potrebe da se ostavlja uključena.

Što se tiče plaže, jeste mala, ali je dovoljna za broj gostiju hotela, ni jednog dana nije bila gužva u vodi. Na početku je plićak, a malo dalje je dubina 3,5 metra, gde je dno očišćeno, nema korala. Postoji mreža koja sprečava da prljavština ulazi sa otvorenog mora,mada se desi da se pojave neke kese po vodi, ali ja mislim da to bacaju gosti hotela, jer mi nije jasno kako bi moglo nešto krupno da prođe kroz mrežu. Naravno postoje radnici koji su zaduženi da skupe svo to đubre i to rade pre nego što ljudi krenu na plažu. Što se tiče peškira za plažu, ja nisam videla da su prljavi, kako je to gore pomenuta gospođa izjavila. Juče smo baš rano izašli na plažu, pošto nam je bio poslednji dan, i čekali smo da stignu peškiri sa pranja, ne vidim zašto bi ih nosili van hotela ako ih samo suše, to mogu i na plaži da urade.

Muzika na plaži se pušta u 10 časova a gasi se u 17.

Na jednom od bazena se uveče od 20 do 22 održava program za decu, a od 22 do 24 za odrasle i to je sve od "buke od ozvučenja".

Ima dosta Rusa i Poljaka, možda i jesu bučni ali ja ih nisam čula, a obično su bili na bazenu ispod naše sobe.

Što se tiče hrane, svako iole normalan, može da nađe za sebe nešto da pojede. Većina jela je normalno začinjena, a ne vidim zašto bi nekome bio problem da dosoli hranu, jer soli naravno ima. Mi smo sve normalno jeli, svaki dan je bilo neko meso, doduše na pečenju su malo škrti, ali lepo zamolite za još neko parče, ili se lepo vratite par puta i jedete koliko vam se jede. Ima baš puno peciva i raznog hleba. Većina hleba je slatkasta, ne preterano, ali postoji crni i beli hleb u veknama koji je kao naš, normalnog ukusa.

Tokom celog dana imate salatice, peciva, testenine, palačinke, sokove, kafu. Vodu u flaši možete uzeti u Lobby baru od 10 do 24 časa, tu imaju aparat za kafu, kapućino, toplu čokoladu i jedino je tu dobra kafa, u restoranu i na bazenu je za moj ukus malo slaba, ali kad se doda mleko dobra je.

Moj savet je da za svaki problem odmah odete na recepciju i insistirate da se reši, jer se malo prave ludi dok ne shvate da će morati da intervenišu. Ovde mislim na probleme tipa, mini bar ne hladi dobro, nešto fali klimi, sefu, tv-u itd.

Mi smo zadovoljni hotelom, došlo je još ljudi iz Srbije posle nas u hotel i većina se slaže da je ok, naravno uvek ima onih kojima nešto ne odgovara i koji sami sebi upropaste odmor takvim ponašanjem. Verovatno sam izostavila mnogo stvari pa pitajte ako vas nešto zanima.

Budući gosti Palma de Mirette hotela, želim vam srećan put, opustite se i uživaje u lepoti Crvenog mora i ne dozvolite da vam niko i ništa pokvari vaših 10 dana odmora.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio skoro u PALMA DE MERETTE hotelu? Dvoumim se izmedju njega i EL PALACIO hotela...

Svaki savet bi dobro dosao.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nisam okasnila ... Boravila sam u Palma hotelu u periodu 10.08.2001. - 23.08.2011., preko agencije Argus. Ako iskljucim slabo osvetljenje u sobama, koje onemogucava citanje uvece (ne znam koliko je bitno da u restoranu nema cackalica), verujte da nisam imala niti jednu primedbu. Uzivala sam u svakom trenutku. Naprosto, moje iskustvo pobija svaki negativan komentar koji je iznet na forumu. Sve sto Vas zanima, pitajte. Mozete i na mail - prase64@gmail.com. Rado cu Vam odgovoriti.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biljana St. hvala na odgovoru. Rezervisala sam vec Palacio, za 20. septembar, takodje preko Argusa. Da sam tada videla neki ovogodisnji komentar slican Vasem, verovatno bih se odlucila za Palmu.

U jednom trenutku, kada su za Palacio poceli da se pojavljuju mnogi negativni komentari (kako je mnogo gostiju otrovano hranom), razmisljala sam da se prebacim u Palmu.

Kakve su plaze i hrana u Palma de Mirette?

Hvala, puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam samo reci hvale za Palma de Mirette. Istina je da je plaza kratka, ali je jednako istina da ista sluzi samo kao prolazna stanica. Sve lezaljke (a ima ih dovoljno za svakog gosta) smestene su oko dva postojeca bazena (uz prilicno hlada), te uz more - pod suncobranima od pruca. Hrana? Savrsena. Samo osobe iz price "sad necu ni kako ja hocu" mogu imati primedbe. Osim toga, preko celog dana, na bazenima su hrana i pice (naravno, u all inclusive varijanti). Osoblje je preljubazno, uvek nasmejano, naprosto - pitomo. (Moglo bi se zameriti poznavanje engleskog jezika zaposlenima na recepciji.) Nemoguce je da osetite dosadu niti jednog momenta. Animacioni tim, sportske aktivnosti, muzika preko celog dana ...

Hvala Vama. Uzivajte.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biljanja ST, interesuje me da li je plaza u obliku slova U ili je to plaza hotela el Palacio? I da li je voda bila cista? I da, kakva je bila situacija po pitanju peskira?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi dajte neke utiske o ovom hotelu!!!! Da li je neko skoro bio? Decko i ja je trebalo da idemo u reginu ali posto se isti izgleda zatvara, prebacili su nas u ovaj hotel , a nista bas ne znamo o njemu.... u agenciji kazu da je ok, ali njima nije za verovati...pomagajte!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25996
    Ukupno tema
    867379
    Ukupno poruka